Jump to content


Photo

Fair & Lovely - Fairness Cream


  • Please log in to reply
323 replies to this topic

#61 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 03 February 2007 - 01:12 PM

To misljo na firmo (Fair&Lovely), ne pa na kremo.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#62 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 03 February 2007 - 01:13 PM




Very fishi ermm.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#63 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 06 February 2007 - 08:06 PM

Aaa Nihrida, ich liebe dich wub.gif hvala res ;)
  • 0

#64 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16954 posts
  • Gender:Female

Posted 11 February 2007 - 06:56 PM


Nihrida, že kej veš, kdaj pride? smile.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#65 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 11 February 2007 - 07:26 PM

Kmalu bi morala prit!

Mislim, da je čas dostave tam od 9-11 dni delavnih dni. Glede na to, da sem naročila konec januarja, bo po mojem enkrat te dni tukaj. Potrpljenje!! wink.gif

Bom pa seveda takoj obvestila, ko pride.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#66 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13752 posts
  • Gender:Female

Posted 23 February 2007 - 07:21 PM

A se je keri spustilo kup podkožnih mozoljev na začetku uporabe? cry.gif Pa malo srbijo ti mozolji. samo ne vem, a je možna taka reakcija po 3 dneh uporabe in to samo na bradi?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#67 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16954 posts
  • Gender:Female

Posted 23 February 2007 - 07:33 PM


Mogoče se koža čisti ?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#68 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 23 February 2007 - 08:14 PM

Meni se ni. Se mi je pa nos nenormalno luščil, ampak je zdj že mimo in se mi pore in ogrci manj poznajo kot prej.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#69 Pupa

Pupa

    sramežljivec

  • Člani
  • 64 posts

Posted 23 February 2007 - 10:17 PM

Nihrida...bi mi lahk prosim napisala to stran kjer si tele kremice naročila???
  • 0

#70 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13752 posts
  • Gender:Female

Posted 23 February 2007 - 10:23 PM

Matey upam da imaš prav. Grozn zgleda cry.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#71 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 23 February 2007 - 10:52 PM

Pupa: Fair & Lovely
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#72 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 04 March 2007 - 12:07 PM

In Frčica... se ti je stanje popravl?? Se ti je koža sam čistla al ne prenašaš te kremce??
  • 0

#73 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 04 March 2007 - 01:30 PM

A je ta krema slučajno K? Če ni, pol bi si jo js tud naročla. Sam bi enako naredla kot Nihrida, zbrala več naročil, zaradi nižje poštnine.

čaw
  • 0
IPB Image

#74 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13752 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2007 - 01:59 PM

ninaa ta krema je fenomenalna! še malo pa ji bom postavla spomenik! Blažena sem, ne spomnim se kdaj sem imela tako lepo kožo. Verjetno pred puberteto.
Kremo uporabljam 10 dni, nimam mozoljev(tudi pred menstruacijo jih ni bilo), koža pa res sije!
Na začetku sem res imela grozne mozolje, čeprav imam na sumu da ni bila kriva ker so se mi spustili prvič ko sem jo uporabila in ne vem če koža tako hitro reagira. Edino, če ne uporabim tonik kožo grozno skup vleče, pa ne matira tako kot cosmerba čez cel dan.
aja, belilnega učinka zaenkrat ne opažam, se mi pa zdi da so brazgotinice od mozoljev manj vidne.
dobila sem jo zelo ugodno, 6 tubic po 25 g za 11 € plus 2 € za poštnino. Kar pomeni da je nekje 2€ na tubico, kar se mi zdi poceni. Edino čakala sem 2 tedna da je poslal.
V glavnem, zeeeelo priporočam!
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#75 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 04 March 2007 - 02:02 PM

Wahahaha, komaj čakam da dubim to čudo. w00t2.gif
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#76 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 04 March 2007 - 03:12 PM

Bemti Frčiča si dobr zdilala! blink.gif Zdj mi je kr bad, k s m za svojo dala 2500 sit cry.gif (ampak je pa vredna! Po pravic povedan, bi dala tud več)

Fino, da ti krema pomaga. Mislim da do sedaj še nobena ni bila razočarana. thumbup.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#77 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13752 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2007 - 03:24 PM

Nihrida, za eno si dala 2500?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#78 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 04 March 2007 - 03:37 PM

QUOTE(Anja88 @ 4. 3. 2007 - 13:30)  

A je ta krema slučajno K? Če ni, pol bi si jo js tud naročla. Sam bi enako naredla kot Nihrida, zbrala več naročil, zaradi nižje poštnine.

čaw


Če se boš odločila za naročilo prosim povej, ker bi sama tudi rada kupila tole kremico smile.gif
  • 0

#79 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 04 March 2007 - 03:41 PM

Anja88...boš lahk tudi meni povedala če boš naročala???

Frčica...kje pa si jo dobila tako poceni???
  • 0

#80 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13752 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2007 - 04:17 PM

Neka stran podobno kot ebay, je pa to fant naročil, ga bom vprašala pa ti še sporočim
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users