Jump to content


Photo

AVON


  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#41 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 December 2006 - 09:32 AM

Ja, da se poklicat. Potem te kontaktira zastopnica in te včlani.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#42 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 28 December 2006 - 12:45 PM

kater avonov puder je nabolši? kompaktni puder to mislm... da ne bom naročila enga pa je totalno zanič smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#43 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 December 2006 - 03:31 PM

Anti stress.
Kompaktni pa tisti Mousse - v okroglem lončku.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#44 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30681 posts
  • Location:Primorska

Posted 28 December 2006 - 03:32 PM

A ni Mousse mišljen bolj kot..tekoči? Al pa ne, kaj jaz vem, jaz ga imam, pa se v bistvu maže, je pa res čist "puhel", hehe
  • 0

#45 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 28 December 2006 - 03:48 PM

aha, hvala sonchika biggrin.gif pol bom pa vrjetn tega mousse probala pa da vidmo smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#46 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 December 2006 - 05:12 PM

_M_, to je taka penica. SIcer je pa vseeno - glavno, da je OK. Pa če je tekoč ali kompakten.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#47 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 28 December 2006 - 10:36 PM

Jst sm pa tok zadovoljna z avonovo torbico za nakit, tok je luštkana in priročna, jst sm vanjo spravlja na tone prstanov, brošk in špangic. Zakon. Plus pohvalit morm roza set za nohte-škarjice, ščipalec, pilca in še za kožico, k je tko v pinki pa roza rožice so gor. Prov kjut zgleda, všeč mi je smile.gif pa še fajn strižejo škarjice, sm misnla da bo bolj cheap roba.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#48 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2007 - 01:13 PM


Podarjeni sem dobila dve Avon ColorTrend Kiss 'n' go šminki - temno ter svetlo rdečo, obe s shimmrom. Ima katera izkušnje ?

S ptičje perspektive imata enako srčkasto obliko - le drugačnih odtenkov sta in embalaža je temne barve.

IPB Image
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#49 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 February 2007 - 06:22 PM

vav kok lepo wub.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#50 sandra

sandra

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 13 February 2007 - 04:31 PM

oj

jp js sm tud z avonovimi izdelki kr zadovolna. edin zdi se mi da pa le niso vsi barvni odtenki v katalogu isti kot potem v resnici. to se mi dilo ne dopade najbol.

rdečila za ustnice so mi cool. thumbup.gif
  • 0

#51 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 February 2007 - 04:37 PM

Jaz imam ene par teh srčkastih šmink, men se zdi da tri, vse so zelo shimmraste in dokaj vlažilne - všečne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#52 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 February 2007 - 05:58 PM

Avon Lip Radiance - full lepa embalaža!! w00t2.gif

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#53 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 February 2007 - 05:59 PM

A to še pride?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#54 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 February 2007 - 05:59 PM

Verjetno, ja ... do zdej še nisem zasledila v katalogih.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#55 **Alenka**

**Alenka**

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 15 February 2007 - 03:24 PM

Pride v 5. Jaz jih tudi komaj čakam, na ang. strani so videti super.
  • 0

#56 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 24 February 2007 - 01:58 PM

OOooooo vauuuu zgleda omamno! Se bomo pa še načakale do petke...

Men pa tole ne da miru (pa še ne vem kdaj bo to pri nas ohmy.gif )

IPB Image

barve bojo pa take (jst bi mela te, ful so mi lepe barve - vsaj na sliki tko zgleda)
IPB Image

in take (tud te niso švoh)
IPB Image


  • 0

#57 **Alenka**

**Alenka**

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 28 February 2007 - 09:14 AM

Si gledala na ameriški strani? Mi zelo redko dobimo iste stvari, vsaj kar se MU-ja tiče. Je Evropa precej prikrajšana kar se tega tiče.
Sicer so pa te senčke bolj slabe kvalitete. Dvojčki ali trojčki pri nas, to je pa samo več barv skupaj.
  • 0

#58 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 28 February 2007 - 09:28 AM

Ja sej verjetno maš prov, so iste, sam zgleda pa ful omamno tale emalažica wink.gif

Joj Dilema tale Lip Radiance k si ga prlepla je pa tkoooo lepa embalaža. Upam samo, da bo glos tud dober in da bo res pri nas... Poglejte te odtenke, men je tale najsvetlejša roza fuuuuul lepa! In kožna tudi.

IPB Image
  • 0

#59 **Alenka**

**Alenka**

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 28 February 2007 - 03:32 PM

Tile glosi bodo pri nas, v 5.
  • 0

#60 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2007 - 03:33 PM

Meni je pa odtenek Rich Red zelo lep, vsaj kolikor se na tej sliki vidi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users