Jump to content


Photo

sheercover


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 05 November 2009 - 08:03 PM

Nekajkrat sem že gledala reklamo na TV za mineralno kozmetiko sheercover. Moram priznati, da me zelo mika, da bi si jo naročila, vendar sem malo skeptična.
Zanima me če je ža katera preizkusila ta set kozmetike ali res tako lepo prekriva nepravilnosti in daje povsem naraven videz?
  • 0

#2 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2009 - 08:16 AM

moja sodelavka to uporablja in ne more prehvalit. je sedaj že drug komplet naročila.
in ja, izgleda prekriven, ampak natur.
  • 0

#3 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 06 November 2009 - 09:34 AM

A to še vedno prodajajo samo paket ličil za 90€? Mineralnih pudrov je na trgu malo morje za veliko manjši denar in tale sheercover se popolnoma nič ne razlikuje od drugih (mogoče po tem, da ima notri še parabene thumbup.gif blink.gif ). Korektor je pa komedogen down.gif
So pa vsi po vrsti lepo prekrivni, če se ti da zjutraj to zidat, ampak tekočih pudrov ne prekosijo.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users