Jump to content


Naravna dekorativa


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1

  • Guests

Posted 01 November 2009 - 08:16 PM

Upam, da te teme še ni. Malo sem pobrskala, pa je nisem zasledila. hmm.gif

Skratka, tu naj bi se pisalo o izkušnjah z naravnimi izdelki za ličenje npr. nova dekorativa od Alverde, Logona, Lavera in pa tudi tiste dražje (predvsem precej dragi naravni mineralni pudri itd.).

Skratka, imam dobre izkušnje z Logoninimi glosi in Alverdino črno maskaro (ker mi čisto nič ne draži oči - imam leče). Všeč mi je tudi prozoren lak (Sante ali Logona, nisem prepričana). Aja, pa od Alverde mi je všeč kremica za veke, kot podlaga za senčke (za večjo obstojnost in bolj intenzivne barve), imam pa tudi njihovo klasično paletko senčk (od svetle, sive do skoraj črne).

Zanima me, če ima katera izkušnje z Alverdinim črnim tušem (za oči)?

Predvsem me pa zanima, če katera uporablja kakšen zgoraj omenjeni puder - mineralni (vem, da jih imajo v OrCi), ki pa so precej dragi, ampak baje super.
  • 0

#2 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 November 2009 - 08:20 PM



Imela sem Dr. Hauschka maskaro, katastrofa. down.gif Malo boljša mi je Alverde, ampak ne dosti. Njihov gloss mi je pa fajn, šminka tudi, ampak ostajam pri kemični dekorativi.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3

  • Guests

Posted 01 November 2009 - 08:27 PM

No, Alverdine glose moram še sprobat. smile.gif

Ja, saj, temo sem odprla ravno zato, ker me zanimajo kakšnekoli izkušnje z naravno dekorativo (bolj malo je napisanega o tem na tem ali na katerem drugem forumu). Če bi mi nekdo rekel, da je to in to super, bi sigurno probala, pri običajni dekorativi je pa itak toliko vsega, da ne vem, kam naj se obrnem. biggrin.gif Sem prepričana, da tudi pri naravni dekorativi obstajajo dobre zadeve, ne morem pa sama vsega pokupiti in sprobati (finance me nesejo ermm.gif ).
  • 0

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 November 2009 - 08:37 PM

Večino sem imela Laverinih zadev, dvojno senčilo imam še zdaj, poleg tega pa sem imela njihovo črno maskaro in malinini glos - vse mi je bilo dokaj všeč. Nisem bogve kako izbirčna, kar se dekorative tiče. Zdaj imam v uporabi Alverde podlago za senčila pa imam po fazi začetnega navdušenja mešane občutke, nisem (še) navajena uporabe le-tega, mogoče bo z več prakse kaj bolje.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2009 - 08:44 PM

Imela sem Alverde puder (katastrofa, najpri sem to pripisovala sebi, da se ne znam namazat, samo ni bilo to), trenutno imam pa Alverde lip&cheek stain, ki je pa dejansko ful lušna zadeva, lepo, nežno obarva in ne vidim razllike med recimo tem in tistim od Body Shopa. Z drugimi stvarmi pa nimam izkušenj, mogoče bi še probala Alverde puder v kamnu.
  • 0

#6

  • Guests

Posted 01 November 2009 - 08:44 PM

Ima katera izkušnje s temi senčili?

Edit: Ja, za tale alverdin puder sem pa že slišala, da ni ok. ermm.gif Škoda.
Kaj to za lička misliš zadevo, ki je v posodici s prozornim pokrovčkom ali kaj drugega? Zadnjič sem si bolj na hitro ogledala njihovo dekorativo, verjetno sem kup reči spregledala. oops.gif
  • 0

#7 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 November 2009 - 09:29 PM



PJ, imaš mogoče sestavine od staina?

Aja, meni so Sweetscents mineralne sence super.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#8 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 01 November 2009 - 10:41 PM

Kaj pa Sweetscents mineralni pouder (ali pa EDM, BE), a ima kater izkusnje? (kaksen je v priemrjavi s kaksnim 'navadnim' drogerijaskim pudrom, prekrivnost, finish,...?)
  • 0

#9 rizota

rizota

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 152 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 November 2009 - 08:03 PM

Od naravne dekorative imam samo Alverde sminko in lipgloss. Sminko sem vzela zaradi prekrasne barve (pa se zadnja je bila biggrin.gif) ampak ko sem jo prvic sprobala sem bila malce razocarana. Pricakovala sem zelo kremasto sminko, v resnici je pa preceeej suha. Tako suha, da je ne morem lepo nanesti brez predhodnega nanosa labela. Skoda. Vseeno mi je vsec tongue.gif Pa disi po Cedevitinih bombonckih z okusom gozdnih sadezev. Njam.
Lipgloss je pa vredu, zdi se mi precej obstojen, drugace pa lipgloss kot lipgloss.

Mami ima pa Alverdin tekoci puder, ki je precej masten, vendar ima zelo suho kozo in ji zato odgovarja.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users