Jump to content


Photo

Študentska prehrana v mariboru


  • Please log in to reply
133 replies to this topic

#1 moonshine

moonshine

    sramežljivec

  • Člani
  • 85 posts
  • Location:krško

Posted 21 July 2008 - 08:34 AM

Podobne teme nisem našla, če pa obstaja, bi prosila, da popravite mojo napako oops.gif

Oktobra grem u maribor (filozofska fakulteta) in me malo zanima, kam se splača hodit jest...Vem za nek Dijaški dom Maribor, ki je baje blizu fakultete...
No zanimive se mi zdijo te tuševe samopostrežne restavracije, ampak ne vem točno, kje v mariboru so na bone...Stric Google mi je že poveal, da obstajajo 3 tuš restavracije v mariboru...vem tudi, da sta dve na bone (tista pod Pohorjem in tista na Streliški cesti)... no mene pa zanima, če je na bone tudi tista na poljanah (to je tam, ko je tudi kino zraven - planet tuš)??

upam da mi bo kdo znal povedat, ker sem zlooo zakomplicirano zj to napisala
  • 0
če hočeš videti mavrico, se moraš sprijazniti z dežjem

#2 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16172 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 21 July 2008 - 12:42 PM

V Trustu je baje na bone, tudi Kitajska restavracija, upam pa da ima tudi Takos bone. Njami. smile.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45438 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 July 2008 - 01:50 PM

V Mariboru lahko ješ na bone:
SEZNAM RESTAVRACIJ


Drugače boste pa o vsem še pravočasno informirane. Sprva ko boste prišle v MB s boste morale vpisati v bazo in šele nato boste lahko kupile svoje prve bone.
Jaz hodim vsake toliko jest na bone. Največkrat kako hitro prehrano, ker kosilo imam doma.


  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 July 2008 - 01:56 PM

Je v Mariboru kakšna restavracija, kjer se dobi dobre vegetarijanske jedi? S tem ne mislim pohanga sira in razkuhane zelenjave, ampak kej res na nivoju.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45438 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 July 2008 - 02:04 PM

Po poročilih ene kolegice - izredno izbirčne vegetarijanke - take restavracije v Mariboru ni. Oz vsaj ne na bone.
  • 0

#6 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 21 July 2008 - 03:16 PM

Sploh je ni. Povsod obstaja zgolj en vegi meni, pa še na tistem so običajno ribe/jajce/mlečni izdelki. down.gif
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 July 2008 - 03:26 PM

Jaz bom verjetno tu in tam kupila kakšn bon za kitajsko ali mehiško restavracijo. V mehiški lahko vzamem zelenjavne tortilje in solato, v kitajski pa rezance ali riž z zelenjavo ter zelenjavno juho.

Aja, samo v teh dveh restavracijah imajo tudi prav menije za študente, ane? Pa potem lahko da ne bo nič takega, kar bi meni ustrezalo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 21 July 2008 - 03:37 PM

V ljubljanskih kitajskih nikoli ne piše poleg, če je meso notri ali ga ni. Tako ti npr. ponudijo zelenjavno juho in kislo pekočo, a je le zelenjavna vegi. Ona druga ima se mi zdi notri meso.
Bodi pozorna na to in magari vprašaj, ker oni bolj malo pišejo na menuje. Sploh študentske.
Govora je o kitajski.

Mehiška ponuja že več hrane z zelenjavo in je meni osebno tudi boljša.
Čeprav nekateri pljuvajo po bonih, sem v mehiški recimo zmeraj bila zadovoljna (nič razkuano, konkretne porcije, minimalno mastnega itd.)
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 July 2008 - 03:51 PM

Ja, glede juh imaš kar prav. Večina drugih imam meso ali pa kakšna jajca notr umešana.
Mehiška bo boljša izbira, pa itak sem nora na tortilje in zelenjavne nadeve, ponavadi jih znajo super začinit in je res njam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 21 July 2008 - 03:58 PM

Jap, določeni meniji so za študentski bon in majo rezance z zelenjavo v kitajski, ampak umešane z jajco. Mehiška meni tudi bolj sede, ampak v splošnem je za vegetke ful slaba ponudba.


Aja, odprla se je pred kratkim neka indijska restavracija, samo ne vem če majo na bone.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#11 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45438 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 July 2008 - 04:05 PM

No pa glede Takosa (mehiška) je baje kar razlika če ješ na bone ali ne. Sama ne vem, ker ne maram mehiške in zato ne hodim tja.

Drugače pa če malo pogledate tisti link s seznamom restavracij, ki so v Mb na bone imate pri nekaterih prav opisane menije, ki jih katera restavracija ponuja.
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 July 2008 - 04:55 PM

Jaz itak mislim, da ne bom kupovala bonov. Si bom doma pripravila hrano, če pa bom šla kdaj ven jest, bom pa šla kr tko, ne na bone.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45438 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 July 2008 - 05:43 PM

Dilema, jaz ti bom tak rekla, da počakaj na svoj urnik. Včasih ti drugega kot da greš kam kaj jest s sošolci ne bo preostalo. wink.gif
  • 0

#14 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 21 July 2008 - 05:47 PM

Si pripraviš hrano doma in neseš s sabo. smile.gif
  • 0

#15 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45438 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 July 2008 - 05:53 PM

No to je tudi možnost, ampak malo nerodna. Vsaj glede na dejstvo, da na našem FF ravno ni nekega prostora kjer bi se lahko vsedel in v miru pojedel.


No, pa da pač povem kaj o lokalih kjer sem že vse jedla na bone...
Picerija Vivaldi - meni osebno imajo najboljše pice v Mariboru, fajn ambient, hitra postrežba, edino lokacija je malo odročna, ampak vseeno ne tako, da se ne bi mogel zapeljati tja

McDonald's - pač največkrat, ko bi nekaj jedel pa je vse drugo že zaprto

Aga Kebabči - kebab, v isti situaciji, kot McDonalds

Strike - imajo več menijev kosil, meni je bilo vedno do sedaj ko sem tam jedla dobro

Stari Grill - ko se ti zalušta lepinja. Navadno je dobra, ampak ambient meni ni baš nič posebnega, pa tudi natakarice so malo leve.

Trust - to največkrat hodim med študijskim letom, zaradi urnika ko ne morm doma jest kosila. Zdaj tu hrana v menijih meni ni nekaj ekstra. Včasih je dobra, včasih ne. Jaz navadno jem kar pico. Fajn je ker je blizu faksa in hitro dobiš postreženo. Ambient pa.. če si kdaj hodil ven pit v Trusta je čudno it tja jest.

Akademija FF, PeF in FNM
To je podobno sranje kot je Trust. Enako včasih je dobro včasih ne. Jazu sem tu največkrat jedla rakova klešča in so bila vedno dobra. Lignji so pa bili včasih kot čigumiji, včasih so bili dobri. Pa prihaja tudi do velikih razlik v količini obroka,ki ga kdaj dobiš. Včasih dobiš ful, včasih pa ful malo.

Samsara - tu imam tudi mešane vtise. Parkrat je bilo super, dobra hrana, hitra postrežba, parkrat pa je bila katastrofa. Las v pici, postrežba po polžje počasna in freh. Kak naletiš. Ambient pa je lep. Sploh pogled na Dravo.

Al Capone - bila sem enkrat in me tam več nikoli ne vidijo. Prvo sva morala čakat na postrežbo, natakar neprijazen in sploh nama ni postregel z vsem kar nama je po meniju na bon pripadalo. Sama hrana tudi takrat ni bila dobra. Iz pice se je prav vse cedilo dol, kot vrhunec je pa bila najdena črna dlaka v fantovi pici. Na koncu pa niti opravičila za to.

Še dopišem ko mi bo...

  • 0

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 July 2008 - 06:32 PM

QUOTE(Kalypso @ 21. 7. 2008 - 18:53) View Post
Trust - Ambient pa.. če si kdaj hodil ven pit v Trusta je čudno it tja jest.

Mene tja živo ne bi spravil jest, vedoč, da so prejšnji dan z zamazanimi šuhi skakali po mizah in še po možnosti kozlali po njih...
V Trust se je hodlo samo pit in žurat. closedeyes.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 21 July 2008 - 07:40 PM

Ajademija je meni čisti podn. Vse direkt plava v olju bruh.gif Če sem jedla tam tisti dan nisem več nič v sebe spravla.

Trust mi je bolj soliden, čeprav tudi ni nekaj. Jaz jem v Mb če res nimam druge izbire.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#18 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 July 2008 - 07:59 PM

Meni je glede pic in testenin na bone super Bellagio v Mariboru.
  • 0
Viens, reste ici!

#19 moonshine

moonshine

    sramežljivec

  • Člani
  • 85 posts
  • Location:krško

Posted 27 July 2008 - 08:28 AM

glede seznama restavracij v katerih se da jesti na bone...tam ni restavracije tuš...jaz pa vem, da hodijo v tuš jest ermm.gif ...ampak ne vem kateri tuš ima na bone...so trije tuši v mariboru a ne? imajo vsi trije na bone?
  • 0
če hočeš videti mavrico, se moraš sprijazniti z dežjem

#20 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 27 July 2008 - 09:20 AM

Tiste ko ste spraševale za vegeterjansko...
Kaj pa LaStoria? Saj imajo ful velik testenin z zelenjavnimi prelivi, pa če ne druga si lahko vzameš ta veliko solato, pa je res izbire ful. No, meni je tam všeč...
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users