Jump to content


Photo

Slovenija ima talent


  • Please log in to reply
1425 replies to this topic

#1401 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16943 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2011 - 11:30 AM


Letošnja finalna oddaja je bila ful slabša kot lanska, tudi jaz sem kar čakala, da kdo pokaže kaj izjemnega, da bi lahko rekla "wau", pa se to ni zgodilo (razen morda pri Juliji, ki je res talentirana in je upravičeno zmagala, čeprav operno petje ni ravno moj tip glasbe). Lansko leto sem to lahko rekla za nastop Maestro, recimo.

Ajda Ivšek down.gif Res škoda, ker mi ima drugače zelo dober glas.

The Artifex mi tudi niso bili nič posebnega, edina kao šokantna točka nastopa je bilo razkritje njihovih obrazov.
PS ne vem kakšni so vaši lepotni ideali, ampak meni so prav simpatični.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1402 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45448 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 June 2011 - 11:32 AM

QUOTE(Nincha @ 20. 6. 2011 - 12:18) View Post

Ne, ne da se nikjer pogledat, ker ma PopTv to onemogočeno oz. moraš plačat 5€, da maš en mesec dostopa. Kar je meni osebno bolano, ker fora talentov je ravno ta, da folk to gleda, da jih na podlagi teh nastopov najdejo, kot je Inna Maestro, ampak ne, treba plačat 5€. Tut vse lanske so dal dol, čeprav so še pred kratkim vsaj finalni nastopi bili gor. Zdaj pa nič več.
Bedarija. down.gif
  • 0

#1403

  • Guests

Posted 20 June 2011 - 01:48 PM

QUOTE(Kinky @ 19. 6. 2011 - 22:23) View Post

BRAVO Julija, če sem pa komu priželela - sem njej. thumbup.gif
(ali pa mogoče, ker je ena družina zraven mene v dvorani jedla sendviče s Poli salamo). sick.gif




laugh.gif


QUOTE(Ana @ 20. 6. 2011 - 5:50) View Post

Ampak so res grdi no biggrin.gif .
Kaj pa ona čudakinja, Irena Djukič.
Jaa, to blago sem kupila pred 20 leti in je stalo tam in nisem vedela kaj bi zašila iz njega. Aaaaa rolleyes.gif
IPB Image
Boljše, da bi ga pustila da zgnije, ker to ni podobno ničemur. Pa ta trak gor na glavi, jodlihu. slap.gif




Meni je bila sicer tudi oblečena tako, da bohpomagi, samo ljudje majo pač različen okus in lahko rečem samo - pohvalno, da si je zašila sama.


QUOTE(bellini @ 20. 6. 2011 - 6:32) View Post

Jaz imam eno vprašanje. Nisem sicer cele oddaje gledala, le proti koncu nekaj malega. A se je samo meni zdelo, da Maja Keuc ni pela v živo? Za Lino vem da je, ker se je slišalo. Pri Maji pa sem imela občutek, da je bil playback.


Meni se je tudi zdelo na playback, prav ene parkrat so le ustnice mimo besedila.

Sicer pa kul za Julijo, ne kul za snemalce - a bi lahk bla kamera še bolj neprofesionalna? Od Ekaterine nastopa praktično sploh nisem videla, ker je ves čas kazalo od daleč in občinstvo, ki me niti najmanj ni zanimalo. down.gif

  • 0

#1404 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2011 - 03:27 PM

Ta, ki si je sama zašila obleko, je pač hotela biti v skladu s pesmijo. http://en.wikipedia....h_Fair_(ballad)
Saj sam kroj ni tako slab, izbira blaga je bila bolj nepremišljena (svetleče + čipke) in zato je vse skupaj izgledalo kot nekaj za pusta. Boljši efekt bi dosegla, če bi si v Drami sposodila en konkreten kostum.

Drugače pa jaz njenega načina petja ne štekam. Meni je zvenelo kot fušanje. ermm.gif
Pa karizme nobene.

Drugače mi bila od pevcev zelo zelo všeč tudi Jerica Haber. Ful dobro poje!

Ostalo mi je bilo precej bedno, oz., kot sem že rekla, dolgočasno in slabše od prejšnjih nastopov. So se šli "play it safe", kar je škoda. Edino Ajda je bila fail, čeprav je očitno, da je z izbiro komada hotela biti všečna.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#1405 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 June 2011 - 07:08 PM

Julijin nastop

KLIK
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#1406 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15458 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2011 - 07:43 PM


Ful hudo. Jst nisem včeraj zdržala do konca. Kakšna tragedija pa se ji je zgodila v življenju?
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#1407 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 June 2011 - 07:47 PM

Mož ji je umrl teden ali 2 pred finalom, oz. partner.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#1408 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15458 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2011 - 07:48 PM



OMG cry.gif cry.gif cry.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#1409 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 June 2011 - 08:03 PM

A pa se ve zakaj je umrl?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#1410 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2011 - 08:38 PM

Popravek: iz dokaj zanesljivega vira sem izvedela, da je Maja Keuc dejansko pela na playback! ohmy.gif
Baje zaradi izredno slabe akustike v Stožicah.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#1411 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 20 June 2011 - 08:41 PM

Ja LOL, če so lahko tekmovalci, bi lahko tudi ona.
  • 0

#1412 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 June 2011 - 08:41 PM

QUOTE(Sinnaia @ 20. 6. 2011 - 12:09) View Post

Lani je bilo na višjem nivoju, tako je mislila;).


Tako! biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#1413 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2011 - 08:46 PM

A mogoče katera ve, kaj je bilo s tistim harmonikašem, ki je imel obvezano glavo, praske na obrazu... Naju s fantom najbolj to zanima, pa sem mu rekla, da ve ziher veste tongue.gif
  • 0

#1414 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3448 posts
  • Gender:Male

Posted 20 June 2011 - 08:48 PM

Bravo jaz! cool1.gif No drugače pa se mi zdi malo glupo, glede na to, da je 8 letna Lina pa lahko zapela v živo in to presenetljivo dobro (ajde par tonov je blo mimo, ampak ne preveč strašno boleče za ušesa).
  • 0

#1415 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25724 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2011 - 08:53 PM

QUOTE(bellini @ 20. 6. 2011 - 21:48) View Post

Bravo jaz! cool1.gif No drugače pa se mi zdi malo glupo, glede na to, da je 8 letna Lina pa lahko zapela v živo in to presenetljivo dobro (ajde par tonov je blo mimo, ampak ne preveč strašno boleče za ušesa).

No, ja...o tem bi se dalo debatirat...
Je pa res, da je imela precej težko priredbo komada.
  • 0

#1416 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2011 - 08:59 PM

QUOTE(ananas @ 20. 6. 2011 - 21:46) View Post

A mogoče katera ve, kaj je bilo s tistim harmonikašem, ki je imel obvezano glavo, praske na obrazu... Naju s fantom najbolj to zanima, pa sem mu rekla, da ve ziher veste tongue.gif


laugh.gif

Naštiman je bil, ker sta ga dva vojaka na nosilih prinesla, pa je z nogo igral harmoniko. Vse del kostuma, nič mu ni bilo.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#1417 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3448 posts
  • Gender:Male

Posted 20 June 2011 - 08:59 PM

To sem ji upoštevala v plus. Plus dejstvo, da je stara 8 let.
  • 0

#1418 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2011 - 09:02 PM

QUOTE(Immortelle @ 20. 6. 2011 - 21:59) View Post

laugh.gif

Naštiman je bil, ker sta ga dva vojaka na nosilih prinesla, pa je z nogo igral harmoniko. Vse del kostuma, nič mu ni bilo.

Mah joj kr neki laugh.gif Midva sva pa bolj tako z enim očesom to gledala in potem vidiva njega, ko ga je pokazalo na koncu in sva bila samo wtf in ugibala, kaj bi se mu lahko zgodilo in da so rane sveže, da je to mogl biti danes itd laugh.gif
  • 0

#1419

  • Guests

Posted 20 June 2011 - 09:08 PM

Jaz sem bila tudi skoraj 100 %, da je Maja pela na playback, ampak mi ni pet posto jasno, zakaj. Saj vem, da je monitoring zahteven in ga marsikje pač ne omogočijo in pevci nimajo izbire - pet na playback ali pa nič, ampak na prireditvi, kot je ta, so ga itak zrihtali za deset ljudi prej in to res ne more bit razlog. Hkrati se mi zdi pa Maja čisto preveč profesionalka, da bi bilo to iz skrbi, da bi šlo lahko kaj narobe.
  • 0

#1420 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 21 June 2011 - 10:37 AM

Jaz sem ful vesela za Julijo! wub.gif Partner ki ji je umrl, pa ni bil oče hčerkice.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users