Jump to content


Photo

Rene Furterer


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 16 February 2009 - 11:02 AM

Jap, to sm tudi jaz ugotovla - res spucani in pusti lasje. Ampak tega od nekega šampona za (zelo)zelo suhe lase nisem pričakovala...
  • 0

#22 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 16 February 2009 - 11:42 AM

Saj ni za zelo suhe. hmm.gif Ampak za vse tipe las in mastno lasišče, tko piše gor. Naj bi odstranjeval odvečni loj. Tuki na forumu pa je bil ocenjen za normalne. smile.gif
  • 0

#23 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 16 February 2009 - 05:09 PM

Aja, oprost. Cubbica je res za mastno lasišče in se mi tako tak učinek niti ne zdi sporen.. Prej sem pa govorila o šamponih Carthame, Karite in Fioravanti....Tej linije pa naj bi bile namenjene suhim do zelo suhim in težko ukrotljivim lasem... KLIK
  • 0

#24 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 February 2009 - 09:51 PM



Jaz sem zdaj Curbicia šampon (tisti v lončku, ki ga je treba par minut pustit na laseh) uporabila drugič, pa se mi zdi res samo za mastne lase, in obvezno je po njem treba uporabit kakšno bolj hranljivo masko, sicer so lasje pusti, brez leska. Zmastili so se mi kakšen dan pozneje kot ponavadi, pa volumna je več.

Se pa za ta šampon definitivno ne bi odločila, če bi imela poškodovane lase, zdaj trenutno jih na srečo nimam. smile.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users