Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#1261 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2019 - 07:07 AM

Petersilj, meni je Belakne ful pomagal pri bledenju flekov od mozoljev, pa tudi za preventivo. Je pa na recept, vsebuje adapalen.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1262 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 October 2019 - 08:14 AM

Meni je Melano CC neverjetno pomagal pri bledenju mozoljev.

 

Dobro pa se mi obnese kombinacija Cera Ve kreme z nianaciamidom in šipkovo olje. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1263 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 24 October 2019 - 08:45 AM

Je to to, tasika?
https://www.mywomens...i-spot-essence/
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1264 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 October 2019 - 09:30 AM

To ja. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1265 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22348 posts
  • Gender:Female

Posted 24 October 2019 - 10:30 AM

Ta Melano CC sem jaz večkrat kupila pred časom, potem sem pa prešla na Derma E serum z vitaminom C. Niti ne vem zdaj iz glave, kateri je sestavinsko boljši. Mi je bil pa tudi Melano všeč.

Pixi tonik mi je pa dokaj brezveze, ne vidim učinka in ga ne bom več naročila. Od AHA izdelkov sem bila pred časom res navdušena nad Paulas choice Skin Perfecting gelom 8 %, ki mi je res naredil gladko in lepšo kožo. Upam, da bi bil zdaj efekt še vedno enak, zato komaj čakam, da mi zmanjka Pixi tonika, da bi si spet to kupila. :D BHA od Paule mi je manj všeč kot AHA. Sem pa oboje jaz kupila v enem salonu, kjer mi je kozmetičarka svetovala, katero verzijo vzeti (imajo gel, losjon, liquid).
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1266 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 24 October 2019 - 11:43 AM

Matilda, TF mi je naredil tako stalo na bradi, 5 ogromnih bolecih mozoljev in sedaj ne upam tockovno nanasat, mogoce se opogumim cez kaksen mesec :)

Melano CC pri meni ni imel nekega ucinka, prav tako Derma E serum z vitaminom C. Cera ve PM krema me je pa navdusila, moji kozi ustreza in glede na kolicino je cenovno ugodna.

Jina, si mogoce uporabljala tudi Skinoren in ga lahko primerjas z Belakne? Skinoren uporabljam cca 3x tedensko kot 20-minutno masko. Je boljse, tudi v smislu preventive, ampak madezi kar ostajajo. Verjetno toliko bolj zaradi moje svetle polti.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#1267 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2019 - 12:49 PM

En čas sem ga uporabljala, že dolgo nazaj, pa mi ni pomagal pri mozoljih.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1268 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 24 October 2019 - 01:48 PM

Ok, bom poskusila se Belakne. Hvala.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#1269 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2019 - 08:42 PM

DECIEM bo imel cel mesec 23 % popust.

Jaz bi poskusila na novo njihovo šipkovo olje, hemi-squalane in glycolic acid toner.

Caffeine solution pa nima učinka, ne bom več kupila.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1270 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 01 November 2019 - 10:24 PM

Uuu, dobro vedet. Jaz bi tudi tonik z glikolno.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1271 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22348 posts
  • Gender:Female

Posted 02 November 2019 - 12:37 PM

Od The inkey list ste že preizkusile kaj?

Če bo katera videla, da je kje kakšna akcija za Add actives tetraforce, naj prosim javi. :) Sem dejansko začela razmišljati o nakupu. Ne vem, meni noben od raznih serumov do zdaj ni bil tisto res waw. Derma E serum z vitaminom C mi je sicer prijeten za uporabo, ne vidim pa nobenega učinka. A priporočate mogoče še kaj drugega z vitaminom C?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1272 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15056 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 02 November 2019 - 02:05 PM

Men je tf zakon...dvomim pa da bo kej kmal popust, ker je glih bil, mislim da 20% off.
  • 0
 

#1273 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17853 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 02 November 2019 - 04:13 PM

Ce ne prej, za black friday bo ziher.
  • 0

#1274 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2019 - 09:57 AM

Enako Jina. Sem poskusila s Tretinoidom v najmilejši obliki pa se ne morem ven iz tega luščenja izkopat tudi po daljši uporabi ne. Kar je pa sploh groza čez zimo, ko je že tako suha koža potem pa še to. Tako, da ne uporabljam več. 

Kaj pa zadeve z retinolom / granactive retinoidi, a s tem imate tudi težave? Naj bi bil za bolj občutljivo kožo.

Podgana, kje pa dobiš Vitacid?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1275 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2019 - 02:16 PM

Nisem še poskusila. Sem hotela bolj aktivno in hitrejše delovanje. Je pa res nadležno da je koža neprestano suha in izredno občutljiva in se lupiš. Meni se ni dalo več čez to. Imam zdaj malo pavze in čisto simple nego.  Nameravam pa v prihodnosti še kaj poskusit, tokrat kaj nežnejšega - čeprav imam pa potem spet zadržke, da pa sploh ni nekega učinka in je vse kar nanašam larifari.  :slap:


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1276 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 03 November 2019 - 02:36 PM

Emily pa si samo 1x tedensko uporabljala pa ss ti ne tako lupila?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1277 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2019 - 02:46 PM

Ja samo 1x tedensko. Ne vem mogoče bi morala še dlje vztrajat, ampak potem je bilo tudi že poletje in sem res rajši prenehala. 

 

Poročajte kako vam bo TO šipkovo, meni mojega počasi zmanjkuje, bi verjetno tudi zdaj tega poskusila. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1278 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17853 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 04 November 2019 - 01:08 PM

Vitacare88.blogspot.com

Od njega sem narocila na ebayu in mi je poslal vizitko (tam jih brisejo). Pride v 10 dneh. Je preizkusena tudi trgovina :)

Reticor je meni en boljsih do zdaj kar se mazljivosti tice. Tretinoin je itak povsod isti, samo baza se razlikuje. Pol graha imam za cel obraz pa se na vrat potegnem.



Podgana, to še drži?
  • 0

#1279 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 04 November 2019 - 01:57 PM

Tiste, ki začenjate s tretinoinom, a nanesete spodaj kaki serum kremo, ali direktno na očiščeno kožo?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1280 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16917 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2019 - 02:06 PM

Poglej storyje od tixibeauty, je ravno objavila kako uvajati tretinoin.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users