Jump to content


Photo

Parfumi, ki ste jih nazadnje preizkusili


  • Please log in to reply
992 replies to this topic

#101 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 18 April 2007 - 04:08 PM

QUOTE(izabela @ 5. 4. 2007 - 11:52) View Post

Gaultier - Gaultier2

Sem kupla tocenega v refanu in mi je nenormalno disal, tk da sm sla pol v milerja vohat, ce sta identicna. In na prvi voh nista, potem ko pa parfum razvije vonj, je pa res isto. Kr dobri, tile refanovi parfumi.. (4€ in malo za 15ml s flasko vred)
Parfum je pa res super.
Probala sem pa se Chanel - Coco Mademoiselle, ke rmi ga bratova zena skoz opeva, sam pa ne disi tk fejst. Malo je presladek.


Jst tud danes. Sem šla iskat kakšnega k bi imel vonj po jasminu, pa mi je samo neke smrdeče dajala. Pol je pa tega ponudla...mmmmm. Sm ga morala kupit.

V Mullerju sem se potikala med policami in so mi vsi pafrumi bolj ali manj smrdeli. Sem pa čisto skeptična povohala parfum Britney Spears - Midnight Fantasy ----> sem ugotovila, da parfum nenormalno diši!!!

  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#102 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 April 2007 - 08:00 PM

Danes probala Jil Sander - Sun. Čuden vonj, ne morem rečt da smrdi, ampak meni ne paše. Vsekakor pa zanimiv.

Annayake Matsuri - obup, grozno smrdi. mene spominja na parfume starih mam.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#103 Kralj

Kralj

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 19 April 2007 - 12:11 PM

Christian Breton parfumi so carski.
  • 0

#104 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 22 April 2007 - 03:28 PM

tega: IPB Image
  • 0

#105 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 May 2007 - 11:08 AM

no nazadnje ko sem bila v Limoniju sem povohala en kup različnih parfumčkov. Tisti ki so ostali v spominu do danes:
Escada - tisti v oranžni embalaži in nenormalno diši, naslednji na lestvici must have
Naomi - Cat deluxe - lep vonj, ampak ni me najbolj pritegnil
Beyonce (Tommy Hilfiger) - Superstar - vonj kot po cetu za pomivanje posode
Noe Perle - ful podoben Noe Fleur, ampak vseeno drugačen, všečen


  • 0

#106 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 May 2007 - 11:21 AM

Miss Dior Cherie, sem porabla testerček, zdaj pa ga hodim ovohavat, zmeraj bolj všeč mi je, in zmeraj bolj visoko na wishlisti.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#107 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 May 2007 - 01:56 PM

Nazadnje sem v Marie Claire dobila tester parfuma For Her, Narciso Rodriguez. Vonj je sprva zelo rezek in zadušljiv, se pa kmalu omili in dobi nežen, prefinjen vonj, s koančkom "popra" kot bi temu rekla, nekaj rajcajočega za nosnice vsekakor.
50ml parfuma sicer stane cca. 50€, tako da z nakupom še vsaj nekaj časa ne bo nič.

IPB Image

Notes: Honey Flower, Solar Musk, Orange Blossom, Osmanthus, Amberlyn, Vanilla, Tactile Musk, actile Woods, Vetiver.
Style: Warm. Sensual. Feminine
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#108 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 04 May 2007 - 09:30 PM

češnja od loccitana - nič posebnega
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#109 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 May 2007 - 05:39 PM

Danes dobila testerje treh parfumov, Givenchy Very Irresistible, Givenchy Organza in Escada oni turkizno svetlo moder. Nobeden od omenjenih name ni naredil vtisa (js sem res ekstremni primerek, no).

Najhujši (v slabem pomenu besede) mi je Very Irresistible, za moj nos totalno cheap in osladen vonj, čisto nič prefinjen in boleče cvetličen.

Organzo rešuje vanilija (ki je meni v parfumih skrajno simpatična), ampak all in all spet vsebuje tisto rezko, vsiljivo komponento, ki je zastrašujoče močna in kar pika v nos, parfum ima absolutno preveč jasmina, primanjkuje pa mu tiste mehke topline (kot jo ima Chopardov Cashmir - zame kot topla odejica).

Escadin je pri meni na meji pogojnega, gre pa za izključno poletni vonj, nošnja pozimi bi bila greh, ker mu primanjkuje topline. =) Torej dosti svež in žajfast vonj (če si predstavljate), zame popolnoma brez omembe vredne globine, moj nos pravi, da je tudi čisto minimalno kiselkast (pa skoraj nič), saden, ampak ne preveč osladen in predvsem tak ... prozoren. Naj pa omenim, da vseeno ni tako svež in lahek, kot obljublja barva tekočine in minimalistična ovojnina, ima neko malce težjo komponento, ki je ne znam točno definirat. Drugače pa nič kaj sexy, bolj vonj za sproti, ko ne želite pritegniti preveč pozornosti. Se mi pa zdi, da bo všeč marsikateri posameznici, ker je nekakšen cukrček, uravnotežen, ampak tudi tak, ki vsekakor ne izstopa. Mogoče bi ga tudi jaz lahko na (zelo) dolgi rok vzljubila, ampak mu ne dam te priložnosti. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#110 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 10 May 2007 - 04:17 PM

lacoste touch of spring - meni vsekakor nima nobenega "pomladnega" vonja, ni mi všeč. pol sm se slučajno skor zravn zagledala v zanimivo stekleničko delicies de cartier (smth like that), na žalost je bil vonj precej slabši kot vsebina, ko po enem smrdljivem vinu (se oproščam vsem ljubiteljicam tega vonja ampk men je odvraten).
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#111 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 May 2007 - 04:51 PM

Delices De Cartier je meni mmmmmmm, enkraten. =) Steklenička je pa itak razred zase.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#112 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 May 2007 - 05:30 PM



DiLeMa,
Delices De Cartier - sem vidla tvojo oceno, to bi mi pa znalo biti všeč, moram preveriti vonj. Zakaj pa si tega ne omisliš za poletje, k ti tak diši? woot.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#113 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 May 2007 - 06:01 PM

Ker nimam denarja. laugh.gif Ful mi je težko dat tolk keša naenkrat za parfum, meni se te zadeve še vedno zdijo prav absurdno drage. Da bi dala za skromno količino ene dišeče vodice 15k, se mi zdi odvratno. Can't help it. laugh.gif Čeprav mela bi ga pa ... mi kdo kupi?! angel1.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#114 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 May 2007 - 06:04 PM

QUOTE(DiLeMa @ 10. 5. 2007 - 19:01) View Post
Čeprav mela bi ga pa ... mi kdo kupi?! angel1.gif

Če zadanem na lotu, ti ga kupim. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#115 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 May 2007 - 06:05 PM

Hvala, sem pa res najbolj ljubljena ljubica na svetu. oops.gif Če jaz zadanem na lotu, ti pa kupim ... hm, ne vem. Najamem mojstra, da bosta skupi nardila dišavo po tvojem okusu, maj lov. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#116 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 May 2007 - 06:19 PM



Zgučano. oops.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#117 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30716 posts
  • Location:Primorska

Posted 13 May 2007 - 08:45 PM

Čisto mimogrede sem se v DM našpricala s Cat DeLux od Naomi in mi je kr lepo dišal,
ko sm pršla pa domov, je fant reku, če sm z moškim parfumom našpricana laugh.gif
  • 0

#118 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25271 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 May 2007 - 08:52 AM

escada - sunset heat (al ker je tanov? taka oranzna flaska)

sm iskala pacific paradise (zadnjic sm ga vidla na brniku u duty freeju pa ga nism nabavla, idiot slap.gif ). bom se mal pogledala okol, ce ga kje najdem (pa da jih primerjam).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#119 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 May 2007 - 09:16 AM

Novo Escado sem povohala (tisto zeleno), nič posebnega, vonj ki se ga takoj pozabi.
In CK - Euphorio, premočna, preosladna.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#120 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 May 2007 - 12:07 PM

QUOTE(Kalypso @ 4. 5. 2007 - 12:08) View Post

no nazadnje ko sem bila v Limoniju sem povohala en kup različnih parfumčkov. Tisti ki so ostali v spominu do danes:
Escada - tisti v oranžni embalaži in nenormalno diši, naslednji na lestvici must have

Spet sem ga šla vohat - Escada Sunset Heat, tokrat v Müllerju in sem vse bolj odločena, da bo moj.
IPB Image
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users