Jump to content


Photo

Mozolji


  • Please log in to reply
1813 replies to this topic

#101 Sweet-baby

Sweet-baby

    sramežljivec

  • Člani
  • 16 posts
  • Location:mb
  • Interests:wse

Posted 22 January 2006 - 07:21 PM

oi mam še eno vprašanje..tista zanka ne...kako se to sploh uporablja?sicer bom prej probala obliže ampak bi vseeno rada vedela
  • 0
love is in the air!

#102 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 January 2006 - 07:51 PM

QUOTE(Sweet-baby)
oi folkec...jas pa mam nek problem...narediu se mi je en podkožn mozolj pa nevem kako ga naj prekrijem ali pa pozrdavim do jutri..kaj si čez noč nanj nanešem zobno pasto ...??? oops.gif


Do jutri ga neboš mogla pozdravit. sad.gif

Prekrij ga najprej z korektorjem, namaži na debelo zabriši rob navrh daj tekoči puder čez pa puder v prahu da fiksiraš..
  • 0
Viens, reste ici!

#103 jana

jana

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts
  • Location:kjer kol sam da se žura
  • Interests:vse

Posted 22 January 2006 - 08:26 PM

nevem samo tako sm slišala... zato imam samo eno kolekcijo in to je garnier...
  • 0
mej se

#104 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 January 2006 - 12:46 PM

QUOTE(Sweet-baby)
oi mam še eno vprašanje..tista zanka ne...kako se to sploh uporablja?sicer bom prej probala obliže ampak bi vseeno rada vedela

Zankico se pritisne na ogrc in ta izskoči. S prsti je iztiskanje težje, ker niso tako tanki in precizni kot zanka.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#105 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 24 January 2006 - 06:05 PM

Kje pa se da to zanko kupit(miller) samo sem slišala da je tam več nimajo...kaj še je kaka back varianta??
  • 0
Memento mori.

#106 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 January 2006 - 07:03 PM

Jaz sem jo videla samo v Mullerju. Drugje je niti nisem iskala. Pojdi tja in jim reci, da jih naročijo, če jih je zmanjkalo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#107 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 26 January 2006 - 11:02 AM

Oii! Dilema,sporočam ti da sem si kupila APOTHEKER SCHELLER MINERAL BALENCE GEL za umivanje in sem naravnost navdušena. Po 3 dneh uporabe imam čisto drugačen ten kože. Nimam več rdeče kože in mozolji so se zelo umirili.Tudi Clinians kremo sem si nameravala kupita pa so rekli da je v DMu nimajo tako da jo grem iskat v Millerja! HVALA smile.gif
  • 0
Memento mori.

#108 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 January 2006 - 11:22 AM

Claudija ... me ful veseli! IPB Image Zdej pa še po Clinians kremo z jabolčno vodo in potem še po Differin, če se mozoljčki ne bodo umirili.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#109 natkalll

natkalll

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 02 February 2006 - 02:57 PM

živjo,

je ful fajni ta forum, zanimive informacije še bolj pa mnenja. Jst bi rada povedla svojo izkušnjo z mozolji!!! Ful dolg so me morili, potem sm pa probala od Afrodite Acnestop pa nism bla nič kaj optimist. Dva tedna nobenih spremeb, potem pa so kolegice že opazle. Res da mi je lotion malo izsušil kožo, ampak mi je očitno pomagal.Pred spanjem sem si še vsak dan dala na obraz masko, ta mi je menda nahranla kožo.Verjetno je zato maska, da pomaga lotionu ki pa izsuši mozolje.V glavnem, po vseh neuspehih sem končno našla nekaj dobrega.Hvala teti Mari ki je dobla neko brošurco od Acnestop in se je spomnila na mene in mi je kr celi komlpet kupla zraven lotiona in maske je še čistilna pena in pa osvežilni gel. Od takrat mam še tu pa tam kak mozolj.
Do takrat sem probala že marsikaj tud diferin in še kaj, pa mi ni pomagalo.Tak da se splača probat.Meni je blo kul!

Fajn se mejte,čau!!!
  • 0

#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 February 2006 - 03:06 PM

Natkalll ti moraš bit pa praviu fenomen! wink.gif Te zadeve namreč ne vsebujejo nič takega, kar bi preprečevalo in zdravilo mozolje ... kvečjemu ti zadeve niso dodatno mašile por (če si mogoče prej uporabljala kakšne neprimerne komedogene kreme) in so omilile nastajanje novih mozoljev, pa še to se po navadi ne zgodi pri teh trgovinskih žaubah.

Sem pa vsekakor vesela, da ti je pomagalo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 Cany

Cany

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 23 February 2006 - 03:42 PM

Hej!
Upam da sem zadela pravo temo...
Rada bi samo mnenje, če je ta nega kože dobra. Imam izrazito mešano kožo in tudi mozolje. Zjutraj- sheller mineralni gel, Garnier essentials, okoli oči alverde sensitive creme jojoba. Zvečer- sheller mineralni gel, Garnier total fresh vlažilni fluid (prej sem imela nivea young pa se mi zdi da je bolj navlažil kožo... ermm.gifsmile.gif, pa alverde jojoba in neutrogena visiby clear za izsušitev.

Bo to v redu?
Hvala že vnaprej...
  • 0

#112 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 04:25 PM

Tista Neutrogena Visibly Clear ni nevem kaj ... če imaš mozolje bi ti po moje veliko bolj ustrezala krema Avene Cleanance K ... meni je the best in resnično pomaga, ker vsebuje glikolno in salicilno kislino. Namesto Garnier Total Fresh fluida pa nabavi raje istoimensko kremico, če ti je fluid premalo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#113 Cany

Cany

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 24 February 2006 - 05:12 PM

OK, hvala. Bom upoštevala.
  • 0

#114 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 27 February 2006 - 01:43 PM

kje se pa dobi tale avene cleanance K in kolk stane?
  • 0

#115 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 February 2006 - 01:48 PM

Dobi se ga u lekarni, cena pa je kr visoka sam ne vem točn. Ti bo kdo drug odgovoru.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#116 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82703 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 February 2006 - 02:03 PM

QUOTE(pinga)
kje se pa dobi tale avene cleanance K in kolk stane?

Stane 2890.
  • 0

#117 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 27 February 2006 - 02:35 PM

se bo dal prežvet. hvala obema smile.gif
  • 0

#118 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 02 March 2006 - 09:47 PM

jaz sem bla včeraj slučajno pri zdravnici in se je slučajno zgodilo da sem mela ful malo mozoljčkov tko da mi ni raje predpisala differina mi pa je dala neko brosurco z izdelki rekoc "s tem je veliko moznosti da se ti stanje izboljsa ti izdelki so vodilni na trgu in jih močno priporočam" gre pa za izdelke EXFOLIAC...ali ima kdo kakšno mnenje o teh izdelkih. pa če lahko kdo dobi sestavine da bi DiLeMa smile.gif pogledala če so vredu pa nasploh če jih je že katera uporabljala...
hvala za odgovore!
  • 0
Memento mori.

#119 lamea

lamea

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 03 March 2006 - 02:26 AM

A mi lahko katera pojasni razliko med Avene Cleanance K (glikolna in salicilno kislina) in Avene Diacneal (glikolno kislino in retinaldehyde)- zanima me kako in na kaj učinkuje ena ali druga krema?
hvala
  • 0

#120 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 March 2006 - 08:45 AM

Claudia, reci ji raje za differin.

Lamea, glikolna kislina deluje kot piling in ne pomaga proti mozoljem. Salicilna pa deluje proti nečistočam na koži (ne dovoli jim, da bi se usedle v pore in jih mašile).
retinaldehyde pa naj bi pomagal pri rosacei.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users