Jump to content


Photo

Lak za nohte - KIKO Invigorating and Smoothing Base


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2008 - 02:43 PM

It levels the nail surface, covers the imperfections and provides a perfectly smooth base for applying the polish thanks to the ridge-filler action. The alga extract carries out a regenerative and moisturizing action. It is advisable to apply a layer on clean nails as a base. It can also be used by itself for a natural pastel look. Available in 2 colour references.

Tale lak sem kupila že pred kakšnim letom in ga v vsem tem času uporabila samo enkrat, še isti dan nakupa. Niti slučajno nimam pojma, zakaj hudiča mi takrat lak ni bil všeč in ga nisem niti enkrat več uporabila, ter mi je samo ležal doma. Pred nekaj dnevi pa sem ga spet potegnila na plano in ker sem ga imela ves ta čas dobro zaprtega in shranjenega v temnem proostoru, je ostal kot nov, torej niti pikico zgoščen ali lepljiv. Obstajata dva odtenka in sicer Pastel Pink (tega imam jaz) in Pastel Beige. Moj odtenek je na nohtih po enem nanosu skoraj prozoren, po dveh je že bolje prekriven, po treh plasteh pa je srednje prekriven in krasnega nude odtenka, nekako mlečno bel s čisto nimimalnim rožnatim pridihom (spodaj prilagam sliko odtenka na nohtih). Prvo presenečenje je krasen čopič, ki je bogat oz. gost ter ploščat in zato omogoča krasno enakomerno in hitro nanašanje, ki ne bo delalo problemov niti popolnim začetnicam. Drugo presenečenje je izjemno hitro sušenje, vse tri plasti sem si nameč nanesla v kakšnih 10 minutah, torej brez pretiranega čakanja, da se plasti posušijo. Ko je lak enkrat suh (tretja plast po kakšnih treh do petih minutah) je res popolnoma suh in ne pušča absolutno nobenih odtiskov, ne glede na to, kam se z njim naslonite. Tretje in zadnje presenečenje pa je za moje pojme že kar presunljiva obstojnost, meni namreč skoraj noben lak ne zdrži na nohtih več kot dva dni, v tem času pa je ponavadi ob robovih že tako zelo odkrušen, da je zrel samo še za odstranjevanje. Tale lak pa se mi brez popravkov in ob precejšnjih vsakodnevnih gospodinjskih opravilih obdrži na nohtih štiri dni, četrtega dne je viden samo pikico zlizan rob, ki pa se ga opazi samo od zelo blizu in mi dovoljuje še za kakšen dan odložit odstranjevanje.

Cene žal ne vem, ker sem ga, kot že napisano, kupila pred kakšnim letom dni, se mi pa zdi, da ni bila pretirana - pomoje pod 10€. Res mi ni jasno, zakaj sem ga dala na stran, saj gre brez dvoma za enega najkvalitetnejših lakov in defiitivno ga še kupim.

5/5

IPB Image IPB Image
IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users