Jump to content


Photo

L'occitane


  • Please log in to reply
1766 replies to this topic

#61 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 20 April 2005 - 12:59 PM

Ja, jaz sem bila tudi v ponedeljek v Cityparku, pa šla domov brez testerjev. Zapravila sem "borih" 6 tisočakcov, tako da tudi darilca ni bilo, sem milo prosila za kak testerček, pa ni bilo pra ničesar zame. No ja, v nedeljo grem spet malo na Bled, pa bom menda "sfehtala"kaj. Sicer grem pa drug teden v Portorož, pa bom preverila situacijo še tam. Sem pa pred enim mesecem na Bledu dobila tester za Eliksir immortelle, pa ga imam še vedno, čepra se mažem vsak večer. Daš le eno kaplico, pa deluje! Aja, v Lj so mi pa v ponedeljek rekli, da tester za eliksir NE OBSTAJA!? tongue.gif
  • 0

#62 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 April 2005 - 01:03 PM

ma, ta štacuna v cityju je ena sama štala. velik raj mam ono na mestnem trgu, kjer sem že bolj ko ne redna stranka, ampak sva bli dans z mami pač tam in je rekla, da se ji ne da popoldan v mesto hodit in sva mal zobke stisnili. na bled grem pa za par dni med prvomajskimi, me bodo v tistem l'occitanu tut še vidli .... smile.gif
  • 0

#63 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 April 2005 - 07:57 PM

Jst sem bila pa zdaj 2x v njihovi trgovini v City Parku, pa sem prvic dobila dva testercka za kremo s karitejevim maslom, pol sem sla pa se enkrat kaksen teden kasneje, pa so mi dal se dva testercka za tisto kremo z medom, pa se dva taka modra. tongue.gif Prodajalki sta bili ful prijazni, pa ko sem jima opisala kaj priblizno zelim, sta mi kar sami dali testercke, pa rekli naj sprobam. Tako, da jih lahko zaenkrat samo pohvalim, pa upam, da bom imela se naprej sreco z njimi. biggrin.gif
  • 0

#64 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 April 2005 - 09:35 PM

espea, si naletela na njihov dober dan, verjetno ...
  • 0

#65 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 April 2005 - 09:43 PM

Jaz pa naletim SKOS na njihove slabe dni. Ali sem pa res tako antipatična. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#66 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 21 April 2005 - 05:35 AM

Nikita sva ze dve,ki naletiva na take dni!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#67 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 April 2005 - 12:53 PM

QUOTE(Marjetka)
Nikita sva ze dve,ki naletiva na take dni!


Isto pr men, pa še s to razliko,da so pr men skoooz zravn stale,k da bom kej ukradla,mislm,da s tem tud kažejo nezaupanje in odganjajo stranke...ker najbolj od vsega mi gre pa na k****,če stoji zraven kot en hlod.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#68 espea

espea

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 155 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 April 2005 - 04:54 PM

[quote=Špela]espea, si naletela na njihov dober dan, verjetno ...

No ja mogoče. Al so se me pa hotele čimprej znebit. twisted.gif Po mojih izkušnjah moras it kar takoj do njih, pa povedat kaj hočeš, pa se potem lepo potrudijo. tongue.gif
  • 0

#69 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 28 April 2005 - 02:13 PM

PREDLAGAM BOJKOT
  • 0

#70 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 April 2005 - 02:37 PM

Saj... mene lep cajt ne bodo zdaj vidli v njihovi trgovini.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#71 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 April 2005 - 06:31 PM

mene pa bojo, sam ne v cityparku ...
  • 0

#72 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 April 2005 - 07:36 PM

Jaz sem pa kar založena z njijhovimi izdelki, katere nucam... pa tudi denar bom raje za kaj drugega ponucala, kot pa za njihove prekomerno drage proizvode, ki mi jih vsiljivo molijo vsakič pred nos in ki jih v bistvu sploh ne rabim...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#73 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 30 April 2005 - 06:47 PM

Ej neki me zanima. Zadnjič so mi dali v njihovi trgovini testerčke, za kreme za obraz. Pogledala sem tja, kjer so naštete sestavine, pa spodaj piše, da njihovi izdelki učinkujejo le v zgornjih plasteh kože "only the upper layers of epidermis"- torej: kaj to pomeni, da njihove kreme delujejo le površinsko? Če je to namreč res, pol že niso vredne svojega denarja (ki ga ni tako malo).
  • 0

#74

  • Guests

Posted 30 April 2005 - 06:55 PM

Meni se zdi, da vse kreme delujejo bolj na zgornjo plast kože kot globinsko. Sicer pa nisem ravno stručko za te stvari.
  • 0

#75 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 May 2005 - 09:01 AM

bi se strinjala s katie. mislim, da so nateg predvsem tiste kremce, ki obljubljajo 'globinske' čudeže. na drugih kremah pač ne piše, da delujejo samo na povhnjici in si potem (naivni?) potrošniki mislimo, da potem pa že more delovat tut globinsko in čimbolj oh in ah. če nič drugega, so saj pošteni dost pr l'occitane pa napišejo, da pač delujejo njihove kremce 'samo' na povrhnjici.
  • 0

#76 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 May 2005 - 12:47 PM

Res je. Dvomim, da katerakoli krema deluje globinsko.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#77 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 June 2005 - 02:55 AM

No, zdaj sem spet malo listala L'occitane katalog in sem spet ratala vsa smotana... čeprav sem se zaklela, da me ne bo nekaj časa tja, ker v bistvu res nič ne rabim. Ampak! Zapičila sem sem v (prepisujem iz kataloga) lahek in osvežujoč dišavni gel (na razpršilo) cvetna rosa, ki je brez alkohola ter obogaten s krepilnimi mandljevimi proteini. Mandljev vonj je zaokrožen z lesnimi notami in vonjem vanilije.
Kaj pravite punce? A ni to kot nalašč za poletje? A ga katera ima? Koliko stane? A je vsaj pod 5k?
Joj joj joj, jaz ga mooooraaaam met!!!

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#78 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 11 June 2005 - 09:26 AM

Jenna desetkrat globoko vdihni in si vsakokrat reci da ga ne rabiš. biggrin.gif
  • 0
lp, Martina

#79 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 June 2005 - 09:39 AM

včeraj sem bla spet v njihovi trgovini na mestnem trgu in se mi je skoraj zmešalo .... fantu pa tut ... biggrin.gif sicer majo neko brezvezno akcijo, v kateri dobiš brezvezno torbo za na plažo, če kupiš dva izdelka, označena s sončkom (in glej ga zlomka, eden izmed teh izdelkov je tudi jennin omiljeni gelček .... biggrin.gif ). po temeljitem ogledu izdelkov, označenih s sončkom, s fantom ugotoviva, da imava bolj ko ne vse te stvari že v uporabi. (še dobro, da akcija traja do 15.07., hehe ... ). v duhu, da si zdaj kupujem samo tisto, kar potrebujem, sem iz trgovine odšla le z balzamom za roke in telo s karitejevim maslom. pridna! biggrin.gif fant je dobil za sprobat novi balzam za po britju, ki diši naravnost božansko ... cvetno roso sem pa enkrat že dobila na roko za sprobat: mmmm, mehka in dišeča koža, pa nič ne masti .... o ceni pa raje ne razpravljam, ker bi bla rada danes dobre volje, še dobro, da sem pozabila, koliko stane .... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#80 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 June 2005 - 09:47 AM

Mene pa v tej trgovini nekako ne pritegni nič. Samo ena stvar je tista, ki si jo želim in ki mi jo je fant obljubil - to je toaletna voda 4 vrtnice. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users