Jump to content


Photo

Givenchy - Amarige


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odličen) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (dober) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljiv) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 31 October 2008 - 06:41 PM

IPB Image
The scent of Amarige whomps you over the head with a frying pan of gardenia. To put it less colorfully, it is heady and rich. Plonked down with the gardenia are notes of creamy, rubbery tuberose, sweet fruits and sweet woods. The wee-est touch of spiciness rises up on me through midwear, but it lasts only briefly.(Scentzilla)

Kupljen sicer neplanirano, tekom zapiranja neke drogerije, ki je zato za produkte nudila visok popust; originalne cene pravzaprav ne poznam. Parfum imam v obliki EDT.

Parfum mi je zelo hitro zlezel pod kožo, sem ga vonjala v drogerijah že prej, a me nekako nikoli ni zares prepričal.
Jaz ga čutim kot orientalsko mešanico toplih cvetličnih in mošusnih tonov, ki počasi preidejo v nek milnat vonj. wub.gif Primeren za hladnejše dni, pa predvsem večere.
Na meni je vonj zelo obstojen, hkrati pa se mi ne zdi prerezek, oz. pretežak. Še dodaten plus je to, da ni po nekem množičnem okusu in je večinoma prezrt, tako da so skrbi parfumskih dvojnic odveč.

Jaz sem se zaljubila v ta parfum in bo gotovo moja stalnica, vsaj še nekaj hladnih polletij smile.gif . 5/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users