Jump to content


Photo

Kreme proti celulitu


  • Please log in to reply
414 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 February 2006 - 12:42 PM

Bliža se marec in sedaj bo počasi potrebno začet se mazat s kremami proti celulitu biggrin.gif , da bomo na plažah lepo zgledale ohmy.gif .

Katere kreme uporabljate, kako ste z njimi zadovolne in kakšen je učinek?

Jaz sem uporabljala Geomarjevo, ki mi je bila še kar o.k., potem sem imela od Avona, s katero nisem bila zadovolna in še od Afrodite - cimet gel, ki se mi je zdel še najboljši od vseh.

Sedaj mi je teta prinesla KENKAI - Protagonist cellulite control - katera pozna to kolekcijo? Jaz še nisem sprobala bom pa kmalu in vam poročam.
  • 0

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 February 2006 - 01:19 PM

To nič ne pomaga. Ni logike. Zdravo je treba jest & pit dosti tekočine.
  • 0
Viens, reste ici!

#3 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 19 February 2006 - 01:34 PM

bilokakšna krema, telovadba, zdrava prehrana, dosti tekočine pomaga. meni je najboljša od afrodite cekropija al pa cimet wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#4 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 February 2006 - 01:41 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
To nič ne pomaga. Ni logike. Zdravo je treba jest & pit dosti tekočine.


Pomoje, da pomaga, če zraven ješ zdravo in veliko piješ. Pa še tko je odvisno od stopnje celulita. Jaz ga imam ful ful malo, le po zadnji plati - pa še to na po celi le predeli. Tista, ki pa ima močen celulit po celi zadnji plati in stegnih to pa potem res krema ne pomaga.
  • 0

#5 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 February 2006 - 01:42 PM

Pa še to te proklete kontracepcijske tablete ga ful ful naredijo. Jaz sem jih jemala le pol leta in takrat se mi je nabral pa sedaj ko ne jemljem več ga imam še vedno isto. Če bi jih jemala bi ga imela sedaj tudi na stegnah...
  • 0

#6 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 February 2006 - 01:58 PM

Meni se pa zdi, da se ob redni uporabi teh krem izgled kože izboljša. Zdej boste seveda rekle, da je to le izgled in celulit še vedno je, ampak men je že to velik, da so moja stegna lepša na pogled.

Imem od Afrodite cecropio tudi jaz,
vmasiram si jo pa s prazno embalažo Bionsenovega gela proti celulitu, ki ima take fajn kuglce na površini, da res malo bolj grobo zmasira kožo.

Pol imam pa še Avonov SSS Losijon za čvrsto in napeto kožo, ki mi je tudi ful ok,
presenečena sem nad rezultatom, ker sem se zdej en teden samo s tem mazala in je koža prov dost lepša.
  • 0

#7 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 February 2006 - 02:08 PM

Masažni pripomočki so tudi ful o.k., to sigurno pomaga.
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 February 2006 - 08:01 PM

QUOTE(_M_)
Meni se pa zdi, da se ob redni uporabi teh krem izgled kože izboljša. Zdej boste seveda rekle, da je to le izgled in celulit še vedno je, ampak men je že to velik, da so moja stegna lepša na pogled.

To ti čisto verjamem. Da pa odstrani celulit, pa ne. Lepša koža je pa dober rezultat.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 February 2006 - 08:06 PM

QUOTE(sonchika)
QUOTE(_M_)
Meni se pa zdi, da se ob redni uporabi teh krem izgled kože izboljša. Zdej boste seveda rekle, da je to le izgled in celulit še vedno je, ampak men je že to velik, da so moja stegna lepša na pogled.

To ti čisto verjamem. Da pa odstrani celulit, pa ne. Lepša koža je pa dober rezultat.


Če nič drugega vsaj videz kože je lepši. 8)
  • 0

#10 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 20 February 2006 - 09:23 PM

Jaz mislim, da kreme pomagajo...ker sem merila stegna z cenitmetrom in po dolgoročni uporabi je bilo obsega tudi do 4 cm manj...potem sem se zanemarila in sedaj kremc proti celulitu že dobro leto ne rabim.KATASTROFA! ALARM. Sedaj grem v napad, ker to je res prav grozno kako se ta stvar razpasi, če putiš...
Torej sedaj rabim zjutraj Olive Tree proti celulitu, zvečer pa Amai s toplm učinkom (pred tem zvečer obvezen piling). Seveda po novem tudi migam, pa vodo pijem (cca 1,5-2 l). Tudi pri hrani se brzdam laugh.gif
Bomo videli kaj bo z rezultati, ker taka ne grem niti na plažo.... sad.gif
Pa nisem pretežka (160cm-50 kg), celulita pa ogromno....
Še kakšen nasvet punce, bo dobrodošel... tongue.gif
  • 0

#11 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 20 February 2006 - 09:24 PM

aja...kremce rabim šele tri dni...
  • 0

#12 čuča

čuča

    sramežljivec

  • Člani
  • 61 posts

Posted 20 February 2006 - 10:10 PM

QUOTE(Susy)
Jaz mislim, da kreme pomagajo...ker sem merila stegna z cenitmetrom in po dolgoročni uporabi je bilo obsega tudi do 4 cm manj...potem sem se zanemarila in sedaj kremc proti celulitu že dobro leto ne rabim.K


kako pa se je v tem času spremenila tvoja prehrana, telovadba, hormoni... pomoje ni vse samo v kremi biggrin.gif
  • 0

#13 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 22 February 2006 - 11:22 AM

Prehrana vedno več ali manj ista, gibanje tudi...v bistvu sem vedno ko sem dala veliko na nego in masažo občutila razliko...
Vem, da vsaj meni najbolj pomaga kombinacija vsega in vem, da ko nisem masirala z kremo nikoli nisem dosegla učinka (vsaj ne pravega) ne z hrano in ne z gibanjem...tako, da sedaj se trudim z vsem skupaj.... tongue.gif
  • 0

#14 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2006 - 12:22 PM

A ve katera, kolk stanejo tiste elastične hlače od Afrodite? Sem se odločla ob priliki sprobat Afrodita Cekropija kremo, za firbec, ker še nikoli nisem nobenih anticelulitnih krem uporabljala.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#15 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 22 February 2006 - 12:38 PM

a je ktera probala že stik oz roll on od garniera proti celultu? zadnič sm ga u milerju opazla...
  • 0

#16 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 22 February 2006 - 01:17 PM

hlače od afrodite so ene 2 let nazaj stale mislm da ene dobrih 2000 sit.
  • 0

#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 February 2006 - 05:16 PM

QUOTE(Marmelada)
A ve katera, kolk stanejo tiste elastične hlače od Afrodite? Sem se odločla ob priliki sprobat Afrodita Cekropija kremo, za firbec, ker še nikoli nisem nobenih anticelulitnih krem uporabljala.

Mislim, da nekje med 2000 in 3000 SIT. So pa tako ozke, da sem jih nosila točno enkrat. Povsod te stiskajo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 February 2006 - 01:18 PM

Jaz mam ene za podarit al pa za zamenat... sam jih moram najdt, upam, da nisem prehitr rekla... bom sporočila.
  • 0

#19 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2006 - 01:14 AM

Ma te hlače imajo v več velikostih? Super, tako ozke, da ti zjebe maternico smile.gif

Verja, če jih imaš res odvečne, se priporočam wink.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#20 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 09:55 AM

QUOTE(Marmelada)
Ma te hlače imajo v več velikostih? Super, tako ozke, da ti zjebe maternico smile.gif

Verja, če jih imaš res odvečne, se priporočam wink.gif


Jih še iščem... ti sporočim.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users