Jump to content


Photo

Logona


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2007 - 05:18 PM

Zanimajo me vaše izkušnje v zvezi s to kozmetiko, jaz sem se z njo srečala šele pred kratkim in mi je zelo všeč. Je treba omenit, da gre tle za izdelke, ki nosijo certifikat BDIH* za kontrolirano naravno kozmetiko, ne vsebujejo sintetičnih konzervansov, sintetičnih dišav ali barvil ter sestavin živalskega izvora. Poleg tega je bilo ogromno njihovih izdelkov pohvaljenih in opaženih pri nemškem OKO testu (to je nek neodvisen inštitut, ki testira izdelke), kjer so dobili odlične ocene.

*CERTIFIKAT BDIH za kontrolirano naravno kozmetiko
- Kozmetika je narejena iz testiranih biološko pridelanih zelišč in olj.
- Ne vsebuje sintetičnih konzervansov, sintetičnih dišav ali barvil.
- Ne vsebuje parafina, silikonov ali petrokemičnih derivatov
- 100% naravno odišavljeno z čistimi eteričnimi olji.
- Dermatološko testirano.
- Brez živalskih sestavin.
- Vsi vmesni proizvodi in embalaža so ekološko razgradljivi.
- Sestavine niso genetsko spremenjene.


Na njihovi strani se najde tudi dober leksikon z opisi vseh sestavin, ki jih uporabljajo (razna naravna olja in ekstrakti).

http://www.logona.co...icon/index.html

Verjetno bo marsikoga pritegnilo tudi to, da ne testirajo na živalih in so strogo proti.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 26 March 2007 - 10:51 AM

Jaz mam butter tropic od logone pa je fantastičen.Sprva mi vonj ni pasal-zdaj ga pa obožujem,je naraven in nežen.Ful mi je všeč da je lopatka zraven in se tak fajn zajema z njo da je pravi užitek.koža je itak najlepša kar sem od body buttrov sprobala ker se nikamor ne zabriše-npr ob hlače in ostane na koži-pa koža je mehka še dva dni-tak ful.Pa moram povedat da mi vedno nastanejo bunčice po britju in če namažem z kako kremo se lahko zgodi da nastane še večjo razdraženo sranje,pri tem pa čist pomirjena koža.Kakšni hvalospevi...
laugh.gif
edino kar mi ni všeč je da se je treba potrudit pri mazanju in da se nekam čudno maže če ga daš preveč .
Pa še to sem misla napisat:izdelek morate zelo skoraj sterilno uporabljat (čiste roke al lopatka),ker se drugače brzinsko pokvari.Najbolje kar v hladilnik dati al pa na temno in mrzlo mesto.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2007 - 11:16 AM

Tale body butter se pa res fajn sliši. Jaz imam enak problem kot ti, kar se tiče britja ... bom mogoče še s tem proizvodom poizkusila. Bluberry, bi se ti dalo mogoče prepisat ali slikat sestavine in nalimat na forum? Me res ful zanimajo ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 March 2007 - 12:40 PM

Kje pa prodajajo to kozmetiko??
  • 0

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2007 - 12:48 PM

V Celju v City Centru v trgovini Biotopic (drugo nadstropje) in na glavnem trgu v istoimenski trgovini.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 26 March 2007 - 02:03 PM

Sestavine buttra so:aqua,Sheabutter,Ceteryl alkohol,Theobroma Cacao Seed butter,Capric/Caprylic Trygliceride,Elaeis Guineensis(Palm Oil),Sorbitan Stearate,Squalane,Glicerin,Cera Alba (beeswax),Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil,Alkohol,Parfum (essential oils),Coconuit Extract,Sucrose Cocoate,Xanath Gum,Tocopherol,Ananas Sativum Fruit Extract,carica papaya fruit extract....to bi blo to..konzervirano z kalium sorbatom.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 March 2007 - 02:48 PM

Mi je zelo všeč, tole bo verjetno moje. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 26 March 2007 - 03:59 PM

Jaz imam njihov odstranjevalec očesnega make-upa in sem zelo zadovoljna.
Brez težav odstrani vsa ličila, še posebej, če veke prej malo navlažim, hkrati pa z olji neguje trepalnice. Pa še porabi se ga zelo malo.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#9 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 26 March 2007 - 05:56 PM

QUOTE(fabulous @ 26. 3. 2007 - 16:59) View Post

Jaz imam njihov odstranjevalec očesnega make-upa in sem zelo zadovoljna.
Brez težav odstrani vsa ličila, še posebej, če veke prej malo navlažim, hkrati pa z olji neguje trepalnice. Pa še porabi se ga zelo malo.


zanimivo ;) a slučajno kej piše, če je primeren tud za une, k mamo kontaktne leče?
drghač mam od njih namen eno masko za obraz sprobat (uno z meto biggrin.gif) čim garnierjevo ponucam, pa zih me bo še kkšna stvar zamikala oops.gif
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#10 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 26 March 2007 - 06:24 PM

Tega izrecno ne piše. Piše pa, da je zelo nežen in da je brez sintetičnih in sestavin živalskega izvora. Mogoče bi več pisalo na njihovi strani. Pa še to, da jih je časopis ''Oeko Test'' osenil z zelo dobro.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#11 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 26 March 2007 - 06:46 PM

aha oky supr bom prečekirala al pa kr v štacuni prašala bojo že vedl. danke za odgovor ;)
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#12

  • Guests

Posted 03 April 2007 - 05:51 PM

QUOTE(bluberry @ 26. 3. 2007 - 11:51) View Post

Jaz mam butter tropic od logone pa je fantastičen.Sprva mi vonj ni pasal-zdaj ga pa obožujem,je naraven in nežen.Ful mi je všeč da je lopatka zraven in se tak fajn zajema z njo da je pravi užitek.koža je itak najlepša kar sem od body buttrov sprobala ker se nikamor ne zabriše-npr ob hlače in ostane na koži-pa koža je mehka še dva dni-tak ful.Pa moram povedat da mi vedno nastanejo bunčice po britju in če namažem z kako kremo se lahko zgodi da nastane še večjo razdraženo sranje,pri tem pa čist pomirjena koža.Kakšni hvalospevi...
laugh.gif
edino kar mi ni všeč je da se je treba potrudit pri mazanju in da se nekam čudno maže če ga daš preveč .
Pa še to sem misla napisat:izdelek morate zelo skoraj sterilno uporabljat (čiste roke al lopatka),ker se drugače brzinsko pokvari.Najbolje kar v hladilnik dati al pa na temno in mrzlo mesto.



Jaz imam tudi tale body butter in mi je super. Res je koža dva dni full mehka in gladka, pa tale mala lopatka mi je bila na začetku hecna, zdaj mi je pa prav simpatična. Like it. smile.gif
  • 0

#13 Rafinesse

Rafinesse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 304 posts

Posted 04 April 2007 - 09:02 AM

Kje pa v Lj prodajajo Logono? hmm.gif
  • 0

#14

  • Guests

Posted 04 April 2007 - 03:18 PM

http://www.zivacente...dex.php?path=16

http://shop.zivacenter.org/ (brez poštnine)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users