Jump to content


Photo

hmm..prsne bradavice?


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 loly

loly

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 22 November 2006 - 09:46 PM

sploh nevem ce dajem tole pod pravo temo... oops.gif
torej moj problem je sledeč. imam(od vedno) navznoter obrnjene prsne bradavice. saj vem da to ni kaj zdravju nevarno in da ima to pravzaprav ena desetina zenska. a me vendar zelo moti. stara sem 17 let, zato mislim da bi se mogle bradavicke ze izbocit...pa se nocejo in nocejo:( drugace imam tudi zelo majhne prsi (kosarica A-skor najmanjska stevilka:)) pa me to ne moti. nasplosno sem s svojim telesom zaradi teh bradavick sem pa cist zakompleksana:/ tocno zaradi tega tudi se nisem imela spolnih odnosov..ker me je sram..se pokazati brez modrca.
torej, kako zahtevna je taka operacija(v bistvu korekcija brdavick:)? je mogoce to popraviti samo z operacijo? ma katera ze kasne izkusnje s tem? je mogoce poseg narediti pred 18letom? tudi brez pisnega dovoljenja starsev? hvala!

  • 0

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 23 November 2006 - 12:29 AM

Kakorkoli nisi zadovoljna z svojim telesom,ni pametno pri tak rani mladosti razmišljati o tej opciji(itak je vedno na voljo da greš in pač spremeniš kar ti ni všeč če te kaj drastično moti na sebi) ampak pri 17 se še vseno razvijaš in je verjetno pametno počakati,možnost je tudi da si boš premislila.Valda maš tudi kakšne druge pozitivne značilnosti ki te odlikujejo in niso tvoje prsi središče vsega-si še marsikaj več kot pa samo to tak da se lahko brezskrbi osredotočiš tudi na kaj drugega v življenju ki ti bo dalo več samozavesti:navsezadnje(sicer videz je pomemben,ne pravim da ni-če nisi zadovoljen sam z sabo te to pač mori in zavira..)samozavest izvira iz notranjosti in ne iz zunanjosti:ampak pomoje to že veš. biggrin.gif wink.gif
Za zahtevnost operacije boš pa verjetno morala lepotnega kirurga vprašati kako pa kaj in se z njim posvetovati o podrobnostih.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 November 2006 - 07:12 AM

Ni vse v zunanjosti. Take in podobne operacije niso najbolj blagodajne in niso ravno neboleče. Sploh če bi obenem še hotela povečati prsi, bi bilo to kaj drago in boleče okrevanje. Zdaj si tako še premlada za karkoli, sicer ti pa svetujem, da bodi zadovoljna s tem, kar si. Ker spremembe so boleče.

To sem imela v mislih za opreracije povečanja prsi. Kako je pa prav z bradavičkami, pa ne vem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 loly

loly

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 23 November 2006 - 02:02 PM

ja saj vaju razumem. torej je to mozno popraviti samo z operacijo( tudi ce imam majhne mikro prsi si jih nikakor NE bi dala povecati ker so mi usec take kot so- sploh nisam omenjala povecave prsi? blink.gif ) kot pravim sem s sabo drugace zadovoljna- pac s telesom in to. imam seveda se kasno drugo napakico, pa me sploh ne moti. majhne prsi(A najmanjša)-pa kaj?, celulit-kdo ga pa nima?, itd...samo to me pa pa res moti in imam prav komplekse zaradi tega....je mela katera od vas ze izkusnje s tako operacijo?
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 November 2006 - 02:08 PM



Jaz ti tako rečem. Če imaš hude komplekse, te hudo moti... se pozanimaj glede operacije in idi na njo. Vsaj jaz bi tako naredila, če bi to pomenilo, da se bi znebila kompleksov, slabe volje in bi bla nasplošno neprimerno bolj zadovoljna sama s seboj. Tole, da lepota izvira iz notranjosti in blablabla, se lepo sliši... ampak ko se pa sam znajdeš v kakšni takšni situaciji, pa morda razmišljaš malo drugače.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 23 November 2006 - 02:41 PM

ce te res tako moti,bi tud js priporocala da gres na operacijo,samo js bi saj se nmal pocakala,nevem zakaj..mogoce se bo se spremenil,kaj mislis?saj si (sorry) komi 17 let stara,tvoje telo se se razvija ..
sorry da tko sprasujem sam ce ti je mrzlo,a se ti strdijo brdavicke,mislim a se nasplosno kaj spremenijo in se saj v tistem casu "obrnejo na zunanjo stran"? oops.gif
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#7 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 November 2006 - 03:27 PM

Kar se operacije tiče se sama odloči... Sem imela pa sama podobno situacijo, ker sem imela še zmeraj malo "napihnjene" bradavičke, očitno so prsi še zmeraj rasle ermm.gif in mi je isto blo full bad, k sm se prvič slekla pred fantom, sam na srečo je to čist dobr sprejel. Mu itak prsa niso bla tok pomembna, je mel raje mojo ritko smile.gif
Vem, da je to zlajnano... ampak vseeno, če boš prvič s svojim fantom, te po moje nima kej skrbet, čeprav ja... te res čist razumem wink.gif
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#8 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 23 November 2006 - 03:32 PM

mislim, da ti operacije bradavičk ne bojo hteli naredit, ker še nisi rodila. zelo vlka verjetnost je, da kaj poškodujo in ne boš mogla dojit. če želiš lahko greš na pregled, samo so zlo dragi. mislim, da okoli 10k. sicer pa se kakega kirurga da dobiti tudi na kakem forumu. malo pobrskaj. pa veliko sreče in upam, da ti bo nekega dne uspelo spremeniti mnenje o svoji težavi in poseg v tvoje NARAVNO in LEPO telo ne bo potreben.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#9 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 23 November 2006 - 04:19 PM

a si se že obrnila na svojega zdravnika? mogoče bi se najprej tam pozanimala, kako je.
če pa en pride to v poštev, se pa obrni na forum med.over.net al nekak tko, pa tam vpraši. ali pa na popove zdravnike, link najdeš na 24ur.com.

če človeka stvar res tok moti, mislm da je čist ok, da jo poprav, če se da.

  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#10 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 November 2006 - 04:38 PM

Punca stara si 17 let. Prsi pa se skozi čas spreminjajo. Jaz sedaj pri skoraj 20h letih nimam enakih kot sem jih imela pri 17h. Kaj bo šele pri 30h in kasneje.
Mislim da bo fantu, ko bosta gola vse drugo šlo po glavi kot to kakšne bradavičke imaš. Kaj veš, morda pa mu bodo všeč.
Pa nobena operacija ni brez tveganja, zato naj ti bo v razmislek, da se morda lahko ponesreči (primer Tare Reid in njenih bradavičk), pa ne samo v estetskem smislu.

  • 0

#11 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 23 November 2006 - 05:02 PM

jaz mislim, da je bolje, da še počakaš par let ( do 20 minimalno ) in če še boš takrat zakompleksana glede tega se pojdi posvetovat h kirurgu. saj lepota res izvira iz notranjosti ampak, če ti bo to prineslo večje zadovoljstvo in se boš počutila bolje v svoji kožo pa se operiraj wink.gif vso srečo!
aja, glede seksa pa se ne sekiraj, ker mislim, da to fanta, ki te bo imel rad zaradi tebe same to ne bi smelo motiti. vem, da je ležje govoriti kot storiti ampak vseeno..

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#12 loly

loly

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 24 November 2006 - 01:58 PM

ja tudi ko je mraz mi bradavicke ne izstopijo-mislim da je nekdo to vprasal, kajne?

zgleda pa nekako takole za tiste ki si ne predstavljajo:
http://blows.com/inverted-nipples.jpg

(leva stran so invertirane bradavicke-desna je po operaciji-slike so seveda z interneta-nic od zgoraj poslikanega ni moja last:))
  • 0

#13 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 24 November 2006 - 02:52 PM

pa saj to sploh ne izgleda grozno. jaz sem si predstavljala hujše!
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#14 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 November 2006 - 02:56 PM

Se strinjam s sade. In te slike so prva od 24. letne ženske, druga pa od 29 letne, ti pa si stara komaj 17...
  • 0

#15 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 24 November 2006 - 04:58 PM

jaz bi na tvojem mestu kr tko pustila kakor je,kr res ne zgledu hudo ce mas prblizno kot te zenske tam na slik!!pobi tud niso prefektn,by the way in vseeno si najdejo punco.ne skrbi pre vec in rajs se pocakaj s odlocitev glede operacije. smile.gif
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 November 2006 - 05:09 PM

Joj, men se zdi to taka totalno nepomembna stvar. Ne vem, zakaj bi hotla met skos bradavičke ven obrnjene ko ene štoplce. Sej js jih mam tud bolj notr, mislim čiiiist mal so izbočene, bolj se napihnejo sam ko sm vzburjena. laugh.gif laugh.gif Sploh pa se mi zdiš ti še premlada za operacijo in bi blo po mojem mnenju pametno še počakat nekaj let. In verjem mi - tvojga tipa res ne bo brigal, kak izbočene so tvoje bradavičke - really.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 15 January 2007 - 09:44 AM

Joj jst sem si predstavljala, da je to ne vem kaj nekaj res groznega, ko pa sem videla te slike... Men se to zdi totalno zanemarljiva stvar, nekaj, zaradi česar ti res ni treba bit zakompleksana. Meni se niti malo ne zdi grdo, niti čudno niti karkoli drugega. Če mi ne bi povedala, sploh ne bi opazila, sem morala prov prebrat pod sliko kaj in kako... Res neopazna "napaka". Škoda zdravja, časa in denarja za operacijo res. To je samo moje mnenje, itak sama veš kaj boš nardila, sam meni se to res res ne zdi grdo.
  • 0

#18 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 16 January 2007 - 11:01 AM

joj,men se pa to sploh ne zdi tako hudo.....
mislim sj brez veze da ti zdj karkoli pametujem, če si ti res zarad tega ful zakompleksana ampak....se mi zdi da res pretiravaš....to ni nč tašnga,zarad česar bi se mogla sekirat....
  • 0
...Before you meet the handsome prince, you have to kiss a lot of toads...

#19 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 January 2007 - 11:04 AM

Jaz ti predlagam, da z operacijo še malo počakaš. Tudi jaz na svoje telo (in napake) sedaj gledam drugače kot sem v tvojih letih.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#20 Barbi

Barbi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 16 January 2007 - 01:18 PM

Zdravo!

Šele zdaj sem opazila tvoj prispevek in problem... Glej, zanimivo, da imam jaz tudi takšen problem. Samo zame ni problem... Si že kdaj opazovala (pa ne mislim nič kaj grdega ali samovšečnega), ko te npr. zebe? Sem prepričana, da ti bradavičke isto izstopijo! Meni vsaj. Pa glede tega, da te je strah pred fantom/fanti: nikar se še s tem ne obremenjuj! Ko te bo prijel, poljubil ali pa kaj drugega, bo isto kot tedaj ko te zebe biggrin.gif Res je pa, da nimamo ves čas nekako izbočenih, ko je treba pa so, verjemi! smile.gif

Pa LP in veliko samozavesti! Barbi
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users