Jump to content


Photo

Proizvodi, ki so vas res razočarali


  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#101 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30716 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 February 2006 - 09:36 PM

Dej ga dol v rubriko mali oglasi, pomoje bo kakšna zadovoljna uporabnica vesela malce cenejše ponudbe..
  • 0

#102 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 February 2006 - 09:37 PM

Ga uporablja moja mama, njej je fajn. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#103 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 26 February 2006 - 12:44 PM

QUOTE(lejck)
Nje sprejčk glisskurjev ni ušeč.
Sam itaq, ne je poslušat, tko k je Tanjci rekla, zihr nam je fouš ker nam dela njej pa ne biggrin.gif biggrin.gif

itak biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#104 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 February 2006 - 05:06 PM

.
Lush - Ultralight


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#105 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 February 2006 - 07:39 PM

[quote=Tanjci][quote=lejck]Nje sprejčk glisskurjev ni ušeč.
Sam itaq, ne je poslušat, tko k je Tanjci rekla, zihr nam je fouš ker nam dela njej pa ne biggrin.gif biggrin.gif[/quote]
itak


blablabla. biggrin.gif:D
  • 0
Viens, reste ici!

#106 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 26 February 2006 - 08:04 PM

[quote=Anaa][quote=Tanjci][quote=lejck]Nje sprejčk glisskurjev ni ušeč.
Sam itaq, ne je poslušat, tko k je Tanjci rekla, zihr nam je fouš ker nam dela njej pa ne biggrin.gif biggrin.gif[/quote]
itak


blablabla. biggrin.gif:D[/quote]

se strinjam z ano rolleyes.gif lase naelektri, pa kar nekaj je.
  • 0

#107 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 February 2006 - 08:09 PM

No vidiš Tanjci. Pa še po Autanu smrdi .. biggrin.gif tongue.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#108 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 26 February 2006 - 09:55 PM

QUOTE(Anaa)
No vidiš Tanjci. Pa še po Autanu smrdi .. biggrin.gif tongue.gif

me prov zanima zakaj se Rea in Dilema nič ne oglasita... ker je glih tko slišat, kot da sam jst to uporabljam

kar se pa vonja tiče, mi je pa ful žal... si pa dej mal nos pregledat, ker ta zadeva diši in je ta fora z Autanom čist mim evil.gif

v končni fazi, pa lahko vsaka zase preveri in uporablja kar hoče... pa še tole mogoče glede naelektrenosti... me prov zanima, če bi imel naelektrene polet... lahko je kriv letni čas
ermm.gif
  • 0
Posted Image

#109 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 February 2006 - 10:03 PM

Tanjci no. Jaz se hecam. Saj vrjamem da je tebi sprejček 1a..meni pač ne paše kaj češ, mama vrjetno drugačne lase al pa bilokaj. Saj je vseeno, ti ga kar uporabljaj sem vesela, da si našla popolni sprejček. IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#110 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 26 February 2006 - 10:13 PM

QUOTE(Anaa)
Tanjci no. Jaz se hecam. Saj vrjamem da je tebi sprejček 1a..meni pač ne paše kaj češ, mama vrjetno drugačne lase al pa bilokaj. Saj je vseeno, ti ga kar uporabljaj sem vesela, da si našla popolni sprejček. IPB Image

ok :binky:
  • 0
Posted Image

#111 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 February 2006 - 10:19 PM

.
Keri sprejček to? biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#112 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 February 2006 - 10:32 PM

Le kateri biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#113 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 February 2006 - 10:36 PM

Gliskurjev Silk. wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#114 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 February 2006 - 10:51 PM

.
Aja, ta je meni tudi fajn in ful diši, kakšnega bajnega regenerativnega ali sijočega učinka pa nima. Jaz ga mam bolj kot ne za afnanje.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#115 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 February 2006 - 10:54 PM

QUOTE(Jenna)
kakšnega bajnega regenerativnega ali sijočega učinka pa nima. Jaz ga mam bolj kot ne za afnanje.


meni ne diši, drugače se pa strinjam. edino na živce mi gre, ker mi naelektri lase. je pa fajn, če si par dni ne umijem las in si s tem pošpricam, je prec druga slika. plus res je fajn pomagalo pri smradu cigaretnega dima.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#116 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 26 February 2006 - 11:01 PM

QUOTE(Anaa)
Gliskurjev Silk. wink.gif




zdaj sem se spomnila da sem tud jaz imela tega sprejcka in po tretjem nanosu sem bila puncka iz manga risanke - leteli so vsepovsod.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#117 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 February 2006 - 11:16 PM

.
Hm. Jaz sem do zdaj skos uporabljala po pranju peno za volumen od Tigija - Root Boost. In istočasno tudi ta Gliss Kur sprej. In zdaj že nekje dva tedna ne uporabljam RB (sfalil, denarja pa ni), ampak samo ta sprej in sem tudi jaz opazila naelektrenost. blink.gif Očitno je to možno od spreja, pa je prej RB to preprečil..... zaj se je pa sprej razbohotil ali kako.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#118 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 26 February 2006 - 11:36 PM

Tudi meni ta Gliss kur sprej s svilo ni naredil nekega dodatnega sijaja. Še dobro, da je bil samo 700 sit.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#119 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 27 February 2006 - 10:35 AM

[quote=Jenna].
Hm. Jaz sem do zdaj skos uporabljala po pranju peno za volumen od Tigija - Root Boost. In istočasno tudi ta Gliss Kur sprej. In zdaj že nekje dva tedna ne uporabljam RB (sfalil, denarja pa ni), ampak samo ta sprej in sem tudi jaz opazila naelektrenost. blink.gif Očitno je to možno od spreja, pa je prej RB to preprečil..... zaj se je pa sprej razbohotil ali kako.


.

Čisto isto, no. Če sem uporabljala samo ta sprej, sem mela lase nehumano naelektrene. Kot da bi zraven prav potreboval neko zadevo za obtežitev. Mi pa je zelo dober nadomestek za ta sprej tigijev - Spoil me. Čisto lahki, ful lepo diši in osveži, zgladi in meni najpomembnejše RAZELEKTRI.
  • 0

#120 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 27 February 2006 - 11:37 AM

Men je pa tale sprejček od Glis kurja zakon. Imam namreč redke in tanke dolge lase, zato ni dobr da uporabljam balzam, ker mi lase ful zmasti.Zato si na mokre lase pošpricam ta sprejčk in mi je ful fajn.
Očitno se res naši laski močno razlikujejo. wink.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users