Jump to content


Photo

Neckermann,quelle,otto..


  • Please log in to reply
213 replies to this topic

#41 ANSAF

ANSAF

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 15 February 2005 - 07:16 PM

punce, poklicite na st. 07/4994000, narocis katalog.
Jst sem se mal pozanimala, glede na to, da dobis v prvo cisto tanek katalog pa so cene meni full ugodne, kaksne so potem v splosnem katalogu, pa mi je rekla, da malo drazje, ne pa prevec ... tako da racunam na povprecnost. Paket dobim cez 2 tedna, pa lahko porocam biggrin.gif
  • 0

#42 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 15 February 2005 - 07:16 PM

http://www.laredoute.si/

biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#43 Tamy

Tamy

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 17 February 2005 - 11:03 AM

hola!
No,sama sem potrebovala dolgo casa,da sem si nekaj narocila iz neckermana 8) kupila pa sem si eno majcko,katero ne vem kako naj nosim,saj je od zadaj tako kratka,da se modrc vidi rolleyes.gif zraven sem si pa kupila tudi kopalke,s katerimi pa sem SUPER zadovoljna laugh.gif mami je enkrat narocila ne predpraznik za pred balkonska vrata,ampak nikoli nisem smela stopit gor,ker so odpadali mucki od tam,grozno rolleyes.gif vendar si se zmeraj kdaj narocim kaksne nizke nogavicke,ker za parkrat na trening so super tongue.gif
  • 0

#44 pikica 28

pikica 28

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 04 March 2005 - 02:42 PM

Moram vam povedat, da sem že kupovala preko kataloga La Redoute v prejšnji sezoni. Nimam pripomb...super, super, super. Izdelki so res kvalitetni in velikosti ustrezajo našim. Vsi ostali se lahk skrijejo, ker že nekaj let ponujajo eno in taisto. Končno nekaj svežega na našem tržišču! biggrin.gif Punce morate videt nov katalog, res imajo super stvari.
  • 0
Pikica

#45 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 04 March 2005 - 05:43 PM

QUOTE(ANSAF)
jst sem zdej dobila en katalog ene francoske mode, zraven pri prvem nakupu  dobis se torbico in uro. Mi imajo kar lustne stvari, kar ugodno ... cakam na ta velik katalog biggrin.gif  baje so cene en mal visje, ampak vseen ugodne...  
neckermann pa te ostale stvari pa ne maram ... zmer neki pri barvi zasustrajo  :( , pa cakas ko nor na posiljko


če naročiš kaj? ali moraš za katalog plačati?
  • 0

#46 pikica 28

pikica 28

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 05 March 2005 - 08:37 AM

Katalog je brezplačen. Res je, da novi kupci prejmejo en tanjši izborni katalog vendar, ko nekaj naročiš prejmeš darilo in pa debel katalog, ki obsega kar 760 strani. Če postaneš njihov kupec pa v naslednji sezoni prejmeš takoj debel katalog. Imajo pa res lepe stvari biggrin.gif . Katalog lahk naročite tudi po mailu narocila@laredoute.si vsaj js sem ga tko naročila, ali pa na www.laredoute.si izpolnite obrazec.
  • 0
Pikica

#47 free

free

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 12 March 2005 - 01:11 PM

neckermann:cene nizke,a kvaliteta bolj zanic,mogoce se najde kdajpakdaj kej dobrega
quelle:velik boljse ko neckermann,tud cene solidne
otto:meni so cune tam not hudo dobre,ampak se mi zdi da tud zlo zlo pretiravajo s cenami,sm kupila ene par stavri,p0a sm zadovoljna
la redoute:nekaj podobnega k otto,fajn stvari,a cene pretirane. in tisti tanek katalog ki ga dobis na zacetku je super,tudi cene niso grozne a ko vidis debelega so cene tko nabite ko pri otto-tu,samo moram pa rec da sm s tistimi stvarmi k sm jih iz tankega kataloga narocila ful zadovoljna,barva lepa,material uredu,(definitivno ne tko k pr neckermannu).
lp
ursa
  • 0

#48 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 15 March 2005 - 06:45 AM

pri teh katlogih je vedno nekaj zgreseno, ce ne stevilka pa model..jaz vem ko je matka kupvala kopalke ; bile so grde, strgane..uglavnem odromale so nazaj.

Rajs se sutav v trgovini, kjer so cenesje in bolje stavri kot v revijah wink.gif
  • 0
user posted image

#49 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 March 2005 - 09:09 AM

Jaz sem ene parkrat naročila preko katalogov in je v real zadeva izgledala precej drugače (v negativni smeri) - da ne omenjam, da so mi večkrat poslali čist nekaj ta drugega. Tako da se ne grem več. Ni to to, kot pa če greš v trgovino in zadevo lahko primeš in sprobaš.
  • 0

#50 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 17 March 2005 - 04:28 PM

Nazadnje sem v Quelle kupila kavbojke na znizanju in so mi zakon. Edino kar je pri Quelle je to, da vedno narocim stevilko manjse stvari. Sem ze precej kupovala preko katalogov, najvec Quelle - pizamce, tangice, kapri klace in majcke brez rokavov. Nikoli se nisem bila razocarana.
Kupila sem tudi v Nekermanu neke majcke, pa so bile drugacne, kot sem si predstavljala, tako da sem bila malce razocarana, pri Modi+ sem si kupila pa krilo in bila zadovoljna wink.gif
  • 0

#51 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 March 2005 - 10:54 AM

Men ni dobr prek katalogov naročvat, ker ne vem kako bo zgledal na men ermm.gif blink.gif
  • 0

#52 pikica 28

pikica 28

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 22 March 2005 - 11:23 AM

Men je kr fajn da obstajajo katalogi kajti enostavno nimam časa za trgovine. Je pa res, da mi v Neckermannu ni všeč poplnoma nič. prodajajo modo ispred 10-tih let. Otto mi ima kr lušne stvari sam sem morala zelo dolgo čakat, da so mi sploh kaj poslali. La Redoute mi je tud všeč je pa res, da imajo precej drage stvari vendar js pravim tko...mal denarja mal muske smile.gif.
  • 0
Pikica

#53 CEBELCA

CEBELCA

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 22 March 2005 - 01:34 PM

Jaz raje naročim iz Neckermanna ker je bolj pocen. Če mi pa ni prav, pa vrnem nazaj. Zakaj pa ne , če je pa možno.
Drgač pa enkrat so ok cunje - prave velikosti, drugič dobiš pa prevelke ali pa premejhne. Kokr imaš srečo.
Tako da, jaz rada naročam po katalogu biggrin.gif
  • 0

#54 Jota

Jota

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 08 May 2005 - 01:54 PM

Glih včeri sem dobila pošiljko od Neckermana. Sem si naročila ene spodnje hlače pa modrc pa tangice ki pašejo zravn. Modrc mi je toooook dobr. Prav takega sem imela od Dima, samo so mi kosti ven pogledale in sem iskala podobnega vsaj pol leta in nazadnje sem ga našla v Neckermanu. Razmišljam, da bi si kupila še kakega v drugi barvi.

Na LeRedoute pošiljko pa še čakam, pa bom potem poročala bolj natančno, če kero zanima kej.
  • 0

#55 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 06 July 2005 - 07:38 PM

Ta mesec pride nov Quelle jaz ze komaj cakam. biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#56 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 06 July 2005 - 11:21 PM

Ravno danes sem si naročila ene moške bermuda hlače pri La Redoute....bomo videli, ponavadi sem zadovoljna, tako z materiali, kot z merami in ceno.
Največ pa si nabavljam pri Ottu, dejansko imam skoraj vse cunje iz tega kataloga (ostalo pa La redoute biggrin.gif )
Neckermann in Quelle pa mi namata kaj preveč dobrih cunj. Čeprav so cene dokaj ugodne.
  • 0

#57 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 July 2005 - 07:25 AM

Mene je kar ruknilo, ko sem videla cene v La Redoute-ju. Nori so.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#58 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 07 July 2005 - 07:11 PM

QUOTE(sonchika)
Mene je kar ruknilo, ko sem videla cene v La Redoute-ju. Nori so.


....ma jaz sem malo primerjala s cenami v trgovinah - podobni izdelki in smo tam tam. Npr. bermuda hlače kakršne hočem imet, so bile v trgovini 12.000 sit, v LR pa 10.000 sit.
Pa saj dobiš tudi cenejše izdelke.
  • 0

#59 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 09 July 2005 - 01:27 PM

Jaz zelo rada narocujem sedaj predvsem samo iz Quelle.Njihova roba me se nikoli ni razocarala.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#60 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 19 July 2005 - 06:14 AM

Ali ima katera katalog La Redoute. Notri je francoska moda in je kar precej drago no odvisno je pa zelo lepo in kvalitetno.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users