Jump to content


Photo

Krema / lotion / mleko za telo


  • Please log in to reply
555 replies to this topic

#481 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 November 2018 - 09:24 PM

Stričeva partnerka pri 47 :D Ali si mogoce mislila povedat, da si se mlada in imaš časa še kolikor hočeš? ;)
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#482 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 November 2018 - 09:27 PM

Uuu, pri 47! Prvič?


  • 0

#483 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 November 2018 - 10:01 PM

Ne, ona ima iz prejsnjega zakona ze eno najstnico. Je pa to zato stricev prvi. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#484 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 November 2018 - 10:01 PM

LOL

Hotela sem povedat, da me zanima, s katerim mazilom proti strijam ste zadovoljne, ker je prijateljica noseča, jaz bom pa brez otrok ostala :D


  • 1

#485 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 22 November 2018 - 09:09 AM

Jaz sem ful bolj zadovoljna z jojobinim oljem, kot sem bila pa z maslom


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#486 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2018 - 11:47 AM

Jaz imam cel kup doma, lol. Mama Mio Tummy rub Butter hvalijo,meni je tudi bil všeč. Zdaj imam njihovo Tummy rub olje, ampak samo za pred spanjem. Dobro je tudi Burts bees maslo za trebuh. Lahko pa kar samo mandljevo olje.

Sem si nabavila tudi Palmer's losjon proti strijam in maslo za telo. Losjon mi je kul za na hitro namazatzjutraj, preden grem od doma, ker se hitro vpije, pa tudi za stegna ga uporabljam. Njihovo maslo je tudi dobro, res hranljivo. Na živce mi gre samo, da je trdo. :)
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#487 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 December 2018 - 10:16 AM

Obsedena sem s tem vonjem. Povaljala bi se v tem. Mislim da bom šla jutri izropat trovino in si full size zadeve privoščila. :D

 

download.jpg


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#488 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 26 December 2018 - 01:12 PM

Jaz pa zdaj skoz tega kupujem, na splošno mi Kneippovi najbolj odgovarjajo. Pa krasen je sestavinsko in veganski, edini minus je da je rok uporabe 3 mesece po odprtju. Tudi vonj mi je krasen, ker je tako minimalen ampak lepo diši. 

 

92196.png

 

Aqua (Water), Urea, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Tocopheryl Acetate, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Glyceryl Stearate SE, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Lactate, Phytosterols, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Bisabolol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Citronellol, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Linalool, Benzyl Alcohol, p-Anisic Acid, Parfum (Fragrance), Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Sorbitan Oleate, Sodium Stearoyl Glutamate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Ascorbyl Palmitate, Xanthan Gum, Triacetin, Tocopherol.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#489 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 14 March 2019 - 04:39 PM

Na NL je tole olje ful popularno, kolikor spremljam razne FB skupine. Mi zna katera povedat, ce sestavine to podpirajo? Ali je bistveno pri vsem skupaj, da kozo redno masiras (in prosis gene, da se popustljivo manifestirajo)?

 

5b74f66348f54945540053.jpg

 

bio-oil-review-effective-scar-stretchmar

bio-oil-ingredients.jpg


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#490 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 14 March 2019 - 04:42 PM

To je sestavinsko ful slabo olje, glede na ceno pa sploh. Jaz sem ga sicer imela in porabila, ker sem ga dobila.
Ja, paziš, da je koža dovolj navlažena in masiraš. Ni pa nujno, da bo pomagalo, odvisno od kože. :)
  • 0

#491 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 14 March 2019 - 04:48 PM

Hvala! A imas kaj drugega za priporocit morda? Trenutno imam se eno olje in body butter od Afrodite za porabit (me tudi ravno ne navdusujeta, ampak sem ju isto dobila v dar), potem bom pa morala nekaj novega nabavit. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#492 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 14 March 2019 - 06:51 PM

Jaz sem imela eno navadno jojobino olje pa od Alverde Mamaglück. Vem, da je Jina priporočala eno linijo iz iHerba. Si pa jaz drugače vsakič po tusiranju namažem telo z losjonom z ureo.
  • 0

#493 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 March 2019 - 07:21 PM

Palmers, na Feelunique sem narocala. Sploh maslo mi je super, ga se zdaj uporabljam. Je cruelty-free.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#494 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2019 - 08:01 PM

Jaz sem vse sorte uporabljala. Mama Mio olje, maslo za trebuh, Burts bees maslo za trebuh, Afrodita mandljevo olje, navadno mandljevo olje, Palmers losjon in maslo proti strijam. Sem redno mazala, pa sem v zadnjih tednih vseeno dobila par strij nad popkom.

Mene pa Palmers maslo ni navdušilo, mi je bil losjon ful boljši. Pri maslu me je motilo, da ima očitno preveč voska notri in mi je pustilo film. Pa ful je trdo in se težko maže, sem porabila ful več časa za nanos kot pri drugih izdelkih.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#495 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2019 - 10:07 PM

Anouk, ali pa karite maslo, sem že malo pozabila, katerega sem imela, L’Occitane morda.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#496 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2019 - 10:21 PM

Meni so pa od Kneipp olja fajn.


  • 0

#497 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 15 March 2019 - 09:15 PM

Jaz sem še vedno zelo zadovoljna z jojobinim oljem, si mažem zjutraj in zvečer (brez nekega masiranja, razen če mi paše) in zaenkrat še nimam nobene strije, bom poročala po porodu ker se rade pojavijo čisto na koncu

 

jojobino-olje.png

 

Za telo mi je pa super Le Petit Marseille, ki ga uporabljam vsaj 1x na teden (jaz sem bolj lena za te stvari) za prsi, boke, stegna in rit, fantastičen mi je bil sicer rdeč kateri je bil ravno prav hranilen, tale je malenkost bolj ampak se vseeno kar hitro vpije in sem zadovoljna, pa pumpica mi je ful priročna

 

marseille.png


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#498 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 15 March 2019 - 11:03 PM

Hvala!
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#499 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 June 2019 - 05:52 PM

I am Body Lotion Orange & Ingwer

i-am-natural-cosmetics-body-lotion-orang

Zadnjič ko mi je zmanjkalo lotiona za telo sem na blef v trgovini posegla po tem in moram priznat, da sem se opekla, ker je katastrofa. Edino kar mi je všeč je vonj, sicer pa kože ne nahrani, je izjemno tekoč tako da se težko nanaša. Po nanosu na koži pusti neprijeten občutek kot da se krema sploh ni vpila.  :down:


  • 0

#500 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 06 June 2019 - 07:50 PM

Jaz sem si nazadnje kupila b.tan fake it till you make it ST peno.

^update: Napačna tema :)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users