Jump to content


Photo

ADP


  • Please log in to reply
191 replies to this topic

#21 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 03 March 2020 - 01:54 PM

Tle ne, drugace pa JA. Veliko ljudi.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#22 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 03 March 2020 - 02:18 PM

Jaz poleti, predvsem na morju nanašam nekje 2 prsta, ampak potem ne dajem preko MU. Med letom, sploh če sem cel dan noter, v pisarni in grem ven samo do avta, potem pa ne nanašam v takšni količini. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#23 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2020 - 02:57 PM

Ona je tudi res redna uporabnica tretinoina tako, da nekako razumem.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#24 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 03 March 2020 - 03:45 PM

Zdaj sem vidla, da so ji baje sledilke pohvalile ustnice z polnili 😅 ne vem komu je to lepo, pa na njen obraz nikakor ne pasejo
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#25 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 03 March 2020 - 04:10 PM

Ne vem, jaz sem nevtralna. Kakor komu pase, ne vem zakaj imajo ljudje toliko dela z drugimi in kako izgledajo. Pa naj jih ima, ce si to zeli. 🤷♀
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#26 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 11 March 2020 - 07:29 AM

Pri vsej propagandi antiage izdelkov jo izvrze botox...itak, da nima gub, vedno manj ima tudi obrazne mimike 😒 dzabe, na koncu ree vidis, da nobena žauba ne zaustavi staranja kože, pa naj imas se tako obsežne in drage tretmaje.
  • 0

#27 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 March 2020 - 07:27 PM

Zdaj za polurno online svetovanje racuna 80 €. :lol:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#28 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2020 - 07:33 PM

Sem vam že rekla, da denar ji ne smrdi. Daš 80 € da ti pove, da moraš dodatnih 80 € zapravit za prehranske dodatke, ki jih v resnici ne potrebuješ :lol:
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#29 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 March 2020 - 07:35 PM

Pazi to, zdaj je 20 € cenejsa, ker ljudje pred posvetom z njo ne morejo it preverit krvne slike v lab.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#30 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14919 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 22 March 2020 - 08:16 PM

Moja BF je bila pri njej na svetovanju in je rekla da toliko denarja se v zivljenju ni vrgla skozi okno za brezveze.
  • 0
 

#31 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2020 - 11:55 PM

Take ženske si pa res ne bi želela imet za svojo zdravnico.

Strank ji pa gotovo ne zmanjka. Mi je pa zanimivo, še noben zdravnik do zdaj mi ni priporočal ne vem koliko prehranskih dodatkov, vsi so bili bolj za neko zdravo mero, po pameti in čim več iz hrane dobit. Ona pa tega res ogromno poje.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#32 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2020 - 11:57 PM

A se da eni nalimat link do njenega Ig?
  • 0

#33 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 23 March 2020 - 12:20 AM

https://instagram.co...d=1h73kt68xzj5k
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#34 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 23 March 2020 - 08:22 AM

Strank ji pa gotovo ne zmanjka. Mi je pa zanimivo, še noben zdravnik do zdaj mi ni priporočal ne vem koliko prehranskih dodatkov, vsi so bili bolj za neko zdravo mero, po pameti in čim več iz hrane dobit. Ona pa tega res ogromno poje.

Zdravniki vedo, da je to nesmisel. Priporoča se samo tisto, kar dokazano deluje, ob predpostavki, da imaš dokazano pomanjkanje nečesa.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#35 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 March 2020 - 10:27 AM

Pa se dejansko vse ki jemljete D3 (in ostalo, npr. B-kompleks, C-vit, Mg ...) testirate na par mesecev? Jaz se ne, nesmisel je zame placevati celo premozenje na letni ravni za to, ce sama opazam pozitivne ucinke jemanja priporocenih vrednosti.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#36 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 23 March 2020 - 10:40 AM

Res ni nobene potrebe po tako pogostem testiranju, sploh če jemlješ dodatke z zdravim razumom.

 

Test za Vit D3 je pa tudi relativno drag in ga zdravnik ne bo kar tako preverjal brez neke jasne indikacije.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#37 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 23 March 2020 - 10:48 AM

Meni se pa niti ne zdi, da toliko jemlje. Saj ne jemlje vsega vsak dan pa res gre bolj za osnove (D, C, B kompleks, multivitamin, magnezij, omega, probiotiki...to imam se jaz vse doma se mi zdi).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#38 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 23 March 2020 - 11:19 AM

Enkrat na 2 leti mi gastroenterologinja odredi.
  • 0

#39 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 23 March 2020 - 03:27 PM

Meni je zdaj osebna zdravnica dala pregledat tudi vitamine, ampak ne vem, a vse ali samo določene pregledajo. Premalo je bilo samo vitamina D, ampak ne vem koliko, ker nisem videla laboratorijskega izvida, mi je samo po telefonu povedala. Enkrat ob priliki mi bo pa dala ponovno.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#40 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 24 March 2020 - 07:26 AM

Adp hodi bolj zaščitena okoli kot zdravstveno osebje, pol pa piše, da komaj čaka, da se prekuži, haha
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users