Jump to content


Photo

nega skodranih las


  • Please log in to reply
229 replies to this topic

#121 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30679 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 May 2020 - 10:15 AM

Meni je aloe vera fajn.
  • 0

#122 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 17 May 2020 - 10:23 AM

To so klasifikacije kodrov, Coco.
Fajn, bom tega pogledala.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#123 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 May 2020 - 02:57 PM

Jaz kot balzam uporabljam Sabrina aloe vera, mi je ok, ali pa Aveo modrega, ko pridem do Mullerja. Pa Syoss balzam za kodre je tudi CG odobren pri nas. Fructis hair makadamijo upoprabljam kot masko in mi je ok, ker imam tanke lase. 

3838980530302o.jpg

 

Za definicijo kodrov dam tole kremo od Cantu, se dobi zdaj celo v Mullerju. 

510gtpw3yklsl1000.jpg

 

Za pranje kot low poo uprobljam Swarzkopf otroškega in moram reči, da so dosti boljši kodri od kar ga uporabljam. 

51heuotvczlsl1000.jpg

 

Za poskusit sem naročila pa As I am balzam za umivanje, ki ga ful hvalijo. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#124 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 17 May 2020 - 07:10 PM

As I am balzam za umivanje je res super!
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#125 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 May 2020 - 08:55 PM

Si ga imela? Lepo očisti in ne obtezi? Ulam da bo fajn ja.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#126 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 17 May 2020 - 09:17 PM

Imam ze 3. pakiranje, pa njihov gel za kodre mi je tudi fajn.
Medtem, ko mi Boucleme ni.
A si probala kdaj uporabit jabolcni kis? Meni ful pomaga.

Podgana, ce bi probala Cantu activator, ti ga jaz malo posljem. Pakunga je ogromna, porabi se pa izjemno malo.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#127 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 18 May 2020 - 06:03 AM

Kako so ti bili pa Deva curl izdelki? A si izključno co-wash delaš?

Sem že eksperimentirala z jabolčnim kisom pa sem imela ful slamnate lase, bi morala najbrž kak bolj hranilen balzam dat gor. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#128 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 18 May 2020 - 07:13 AM

Deva nopoo in balzam cisto nic posebnega, curl activator, mislim da sem imela super cream pa fajn, ampak spet ne toliko da upravici to ceno. Poleg tega je zdaj precej nekih namigovanj, da njihovi izdelki povzrocajo izgubo las...
Ja, izkljucno cowash ze okoli 2 leti. Na priblizno 2 meseca umijem s kaksnim blagim samponom.
Si razredcen kis pustila na laseh pol ure? Jaz sem dala potem masko gor se, ja.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#129 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 18 May 2020 - 07:38 AM

Mislim, da smo par minut, definitivno ne pol ure. 

Kako se ti zdijo pa rezultati, je očitna razlika?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#130 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 18 May 2020 - 09:53 AM

Izjemna razlika! Ful definirani kodri, skoraj cel teden brez refresha. Noro! Ampak ne vem, ce imava midve podobne lase.
Sem pa mesala kis priblizno 1:1,5 v korist vode.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#131 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 18 May 2020 - 10:43 AM

Ah mislim, da nimava  niti približno podobnih las. :D Moji so ful tanki, hitro obteženi, tudi pretirano gosti niso. Sem pa ravno včeraj gledala neke stare slike in sem imela ful kodre no, prav ono ringelce skoraj. Tako, da upam, da je še neko upanje da se vsaj malo spravijo do tiste mere. Predvsem me moti, ker ob straneh se mi že lepo skodrajo, vzadaj pa potem neka slama. 

 

Če se ti, da lahko v ustrezno temo napišeš kaj uporabljaš. ;)

Sem zadnjič opazila v Mullerju, da je kar nekaj novih Herbal Essence šamponov in balzamov na voljo. Čakam na dan ko bodo vključili še kak njihov gel ali peno, isto za Aussie. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#132 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 18 May 2020 - 07:40 PM

A te posebne metode, ki jih omenjate, so namenjeni specifično za nego precej skodranih las?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#133 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 18 May 2020 - 08:10 PM

Tudi za valove, ce jih imas.

Hvala, Frcica! Bom najprej sprobala, ce se sploh kaj obdrzi po tretmaju :D

Hvala, tasika! Veliko poceni stvari. To mi je vsec :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#134 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 18 May 2020 - 08:56 PM

Predvsem me zanima, če obstaja kakšen postopek, ki bi omilil frizziness (pri valovitih laseh), a hkrati ne obtežil/zmastil las :D


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#135 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 18 May 2020 - 09:35 PM

Spiraj na kocu s hladno vodo, ugotovi ali ti gycerin dela frizzy lase, svilena prevleka na povstru-probaj s kaksno ruto. Sigurno se svaljka pri starsih v kakem predalu.spni lase ko spis v ananas.
Popolnoma pa ne omejis.
Na fb so skupine tudi za valovite lase, ang. seveda.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#136 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2020 - 08:49 AM

Hvala, Frčica!


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#137 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 21 May 2020 - 02:28 PM

Kako pa ugotovis da glycerin dela frizzy lase? Izkljucis iz nege in cakas na efekt? :)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#138 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2020 - 02:47 PM

Da :)


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#139 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16126 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 May 2020 - 06:06 AM

Kako pa delaš refresh Frčica?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#140 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13709 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2020 - 09:12 AM

Kupila sem si tisto famozno šprico v frizerski trgovini. res je neprimerljivo boljša kot vse ostale, ima mini mini kapljice, cena je tud huda-10€. Potem pa dal malo gela, dodam vodo in nežno pogladim po lasih. Kakšnega, ki se med spanjem preveč zravno prislim da se ponovno skodra., malo jih mučkam. 

Včasih so super efekti, včasih pa ne. Ne vem, zakaj.

Iščem frizerja. Bojim se :D Nazadnje spala nisem, ker me ej tako zašuštral. Od jeze nisem spala.

Ena je včeraj v ene tuji skupini objavila before/after. Pa se je strigla sama, s frizerko na videu!!!!!


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users