Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#121 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 20 November 2006 - 02:43 PM

dons si bom pa šla kupt preliva temnejše rjave barve, kot jo mam naravno, ker me kdaj mot, da mam obrvi drgačnga rjavga odtenka kot lase ermm.gif , pa še da bo mal spremembe ... kdaj je že tega kar sm nazadne kšne farbe na lase dajala smile.gif , u drugm razredu laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#122 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 21 November 2006 - 04:57 PM

No, jaz sem se odločila, da se grem ustrižt. Ker že 15 let biggrin.gif furam eno in isto čupo, bi zdaj rada malo sprememb. Ker pa pojma nimam, kake čupe mi pašejo niti kaj bi rada, pa vas prosim za mnenja kaj bi mi pasalo. Ne bi se rada barvala, ker barva mi je všeč, pa tud fru fruja ne bi rada.

Hvala wink.gif


  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#123 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 21 November 2006 - 05:12 PM

preliva nism najdla take barve kt bi rada, ker so skor same barve na policah in ni nobene izbere ermm.gif

Parvinder, ful si mi lušna pa tvoja frizurca mi je všeč, jz bi mogoče u prbližn isti izvedbi sam mal krajšo nardila smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#124 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 November 2006 - 05:14 PM

Parvinder kako dolge laske imaš. Lepo. Pa tudi ti si zelo simpatična mladenka.
Mislim, da bi ti lepo pasalo kakšno postopno striženje - da imaš spredaj nekje do brade ali do ramen potem pa vedno daljše. Tako da še dolžino ohraniš, ker meni bi bilo tako dolgih laskov res zelo škoda.
  • 0

#125 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 21 November 2006 - 05:41 PM

men jih pa ni, ker mi grejo res že na jetra, ker so povsod in ker so tako dolgi zgleda, da jih je še več biggrin.gif. Po eni strani, pa se ne upam ustrižt nevemkako zelo, ker bi mi zih takoj ratal žal biggrin.gif Amapk ena spremeba pa mora bit, sem se odločila biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#126 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 November 2006 - 07:55 PM

Parvinder, kaj takega bi se jaz postrigla, če bi bila ti.

IPB Image

Sicer pa to nisem jaz ampak ena kolegica, ki pa če bi našla objavljeno svojo sliko, bi me fentala, zato sem ji popackala obraz.
  • 0

#127 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25273 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 November 2006 - 08:27 PM

uu, kok lustna frizurca!
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#128 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 22 November 2006 - 02:22 PM

pa še res je smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#129 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 November 2006 - 02:39 PM

ali pa podobno v daljši izvedbi:
IPB Image
  • 0

#130 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 22 November 2006 - 02:47 PM

Ja sej je huda, sam js bi v bistvu rada, da bi se kaj poznalo, da sem se ostrigla. Ker zadnjič sem se šla na resice pa sploh noben ni opazu, ker se res ni opazil ermm.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#131 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 22 November 2006 - 06:15 PM

Parvinder jas bi te ostrigla tako do ramen...pa resasto..spredaj pa ne frufruja ampak da bi si samo nekaj las tko na stran postrigla...mislim da bi ti kr pasalo smile.gif


  • 0

#132 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25273 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 13 December 2006 - 10:52 PM

hej.

js bi tud rabila ksn predlog glede mojga sracjega gnezda - mal sm se ze navelicala dolgih las, pa ne vem cist tocn, kaj bi rada (blush). ksn frufru odpade, ostali predlogi fajn zazeljeni wink.gif

trenutna frizura:
IPB Image
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#133 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2006 - 09:22 PM

Kaj če se postrižeš na kratko, tako "ala špela". Ampak, če ne veš kaj hočeš raje ne posegaj tako drastično smile.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#134 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25273 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 December 2006 - 10:19 PM

redkvica, hvala za predlog, ampak toksne spremembe pa spet ne bi laugh.gif sm dobila vec locenih mnenj za ustrezno dolzino las glede na obliko obraza, pa sm hotla mal tle povprasat.

kej tazga me mika:
IPB Image
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#135 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 20 December 2006 - 03:43 PM

med 1. sliko in 2. pa 3. sploh ni take blazne razlike smile.gif
pejdi do frizerja pa bo (nič se bat biggrin.gif), v enem letu bodo že zrastli nazaj ;)
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#136 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 January 2007 - 03:31 PM

Js se pa zdle počas odpravljam k frizerju, mal postrižt (ne vem še točno kok) pa pobarvat na eno lepo rjavo barvo - neki takega kot na spodnji sliki. Držte pesti, da bo fajn ratal, če ne se bom fentala.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#137 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 15 January 2007 - 03:38 PM

držimo pesti močno builder.gif biggrin.gif

samo kake nore lepe lase in barvo ma ta punca huh.gif wub.gif

no, sej je celo zlo fejst videt biggrin.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#138 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 15 January 2007 - 03:56 PM

O hudoo. Neverjetno lepa čupa! Ful mi je všeč, tk rahlo skodrana spod. Mmmm. wub.gif Pa barva ful lepa. Dilema, sj vem da bo razlika minimalna, ampak jst si te sploh ne morm predstavlat kaka bi bla ti na rjav preštrihana. (a se nisi že enkrat, pa ti kao ni prjelo? hmm.gif ) no, skratka, upam da rata! laugh.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#139 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 15 January 2007 - 03:59 PM

DiLeMa, pa bi si ti tudi te zgornje plasti las na paža šišnla ? smile.gif



njam.gif

  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#140 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 January 2007 - 04:03 PM

Kakšne zgornje plasti las? Kdo je pa kje omenjal paž? hmm.gif Sej pravim, da js še ne vem kok se bom postrigla, verjetno pa nekaj centimetrov krajše in mal oblike nardit. Cveta, sem se že poskušala doma pobarvat na rjavo, ampak zaradi močne črne osnove ni prijela nobena barva, zato pa grem zdej k frizerju, da mi bodo malo posvetlili. Aja, pa s to sliko, ki sem jo nalimala, sem hotela demonstrirat samo barvo, ne pa obliko in dolžino frizure.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users