Jump to content


Photo

Senčilo - KRYOLAN Eyeshadow


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 08 March 2007 - 10:45 PM

Že kar nekaj časa uporabljam Kryolanovo senčilo v odtenku "Violet" in moram priznati, da je to eno najlepših in najkvalitetnejših senčil, kar sem jih imela.

IPB Image

Gre za profesionalno linijo ličil izredno kvalitetnega proizvajalca Kryolan.

KRYOLAN-ova očesna ličila so narejena v skladu z strogimi evropskimi, ameriškimi in japonskimi predpisi.
Klinične študije potrjujejo izredno toleranco kože na KRYOLAN-ova ličila za oči. Mikrobni pigmenti KRYOLAN-ovih senčil nudijo izredne rezultate pred kamero. Ti pigmenti tudi pri visoki resoluciji ustvarijo homogen videz oči. S pomočjo naprednega tehnološkega procesa je nanos ličila mehak, obstojen in žameten.


Pigmenti omogočajo ne samo uporabo z moderno transparentnostjo ampak tudi močno barvitostjo. Izredna obstojnost na očesnih vekah omogoča profesionalno uporabo tega proizvoda. Produkt je dobavljiv v 88 različnih barvnih niansah. Eye Shadow je dobavljiv v okrogli embalaži z okenčkom kot tudi v paleti.

IPB Image

Uporabi se ga lahko suhega ali vlažnega, odvisno od tega kako močan odtenek želimo.
Jaz uporabljam suho metodo.
Senčilo je v 3.5-gramskem lončku in traja dolgo, preden se ga porabi. Cena tudi ni pretirana za tako dober izdelek - jaz sem naročila preko interneta in sem skupaj s poštnino plačala borih €9.

Komaj čakam, da kupim še kak drug odtenek, zato me je razveselila novica, da se Kryolanove izdelke da dobiti tudi pri nas, in sicer preko www.schlamberger.si. smile.gif

IPB Image

Aja, Kryolan ne testira svojih izdelkov na živalih, kar jim štejem v dodaten +.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users