Jump to content


Photo

Senčilo - TIGI AfterParty Long Wearing Creme Eyeshadow


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 February 2007 - 04:27 PM

IPB Image

Odlično kremno senčilo, ki me je navdušilo, nad pričakovanji (sem nekako v osnovi skeptična do Tigi dekorative). Dobila sem ga kot darilo od dečka (on pa kot misteriozno darilo poleg enega drugega Tigi izdelka =) ), tako da o ceni ne vem, mislim pa, da je po moje okoli 3k bivših tolarjev. Senčilo se lepo nanaša, z gobico kot pri glossih (potem pa na veki še z gobico za senčke razmažem), dovolj je že pikica za celotno veko (tudi za hard variante), se kar hitro posuši (tako da je treba kar spretno in hitro razmazovat) in se dobesedno zacementira na vekah, tako da je praktično nemogoče, da se bi premaknila kamorkoli (z UD podlago pa sploh, ampak mislim, da tudi brez nje). Tudi, če si s prsti grem po senčki na veki, praktično ne ostane na njih nič sledi. Imam ga v lepi čokoladno rjavi barvi, zelo sem zadovoljna z odtenkom, je shimmrast. Senčko nanesla ob 9h in je do zdaj, ko je ura 16:30h, nepremaknjena in identično fiksirana, kot zjutraj. Pa mislim, da bo tako tudi do večera. Embalaža izredno, izredno lepa, kot se Tigiju pritiče.
Res lepo presenečenje, škoda, da je Tigi dekorativa tako ubogo dostopna v Sloveniji.

senčka na moji veki (odtenek Chocolate, v tujini Sugar Brown):
IPB Image


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users