Jump to content


Photo

Maskara - L'OREAL Volume Shocking Mascara


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (3 votes [75.00%])

    Percentage of vote: 75.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 21 December 2006 - 10:16 PM

Maskara me je takrat, ko je prišla v drogerije, ful privlačila in sem si rekla : to bo moj naslednji nakup. Ampak hvalabogu sem jo imela prej priložnost preizkusiti od moje sestre. In me je zadeva totalno razočarala. Packanje z belo stranjo je še šlo, ne da bi imela zlepljenih trepalnic, zataknilo se je pa pri glavničku. Že en pazljiv hiter nanos mi je totalno zlepil vse, čisto preveč maskare je bilo na trepalnicah.
Pa sem res pazljivo nanesla. V bistvu ni čudno, da se je to zgodilo, če je glavniček itak ves pocast od maskare in vse. Embalaža mi je bila na začetku ful všeč, zdaj je pa krneki. Kao oblika očesa - to se mi niti slučajno ne zdi praktično. Pa tudi cena je zasoljena glede na kvaliteto.
Sedaj dopuščam možnost, da bi se z maksimalnim trudom res dalo ustvarit lepe, zelo poudarjene trepalnice, vendar se kljub temu v moji kopalnici ne znajde več.


IPB Image

Ocena: 2
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#2 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 25 December 2006 - 09:54 PM

Ena naboljših maskar kar sem jih kdaj imela. Vendar ne od prvič ko sem jo preizkusila, takrat sem bila namreč totalno razočarana in kar nisem mogla verjet da je to to. Namreč mi je zlepila trepalnice tako da je bilo grozno videt in taka sploh nebi mogla okrog hodit. Potem pa sem na internetu prebrala da je treba vstrajat dokler nimaš malo prakse s tistim glavničkom. In res, prvih par krat ko sem jo nanesla, je bila katastrofa in obup, potem pa sem počasi dobila prakso z glavničkom in je postajalo zmeraj boljše, dokler se nisem naučila jo nanašat pravilno. In takrat je bila moja reakcija: waw! Res, maskara ful ful povdari trepalnice, tako kot mi jih ni še nobena, volumen je res shocking. Tista bela stran maskare je pa tudi ful ok, se zelo lepo maže, in ni čisto bela ampak malo vreče na srebrnkasto.

Ocena: 4/5 ampak samo zaradi tega ker je za želen rezultat potrebna vaja
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users