Jump to content


Photo

Senčilo - SANS SOUCIS Eyeshadow


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 October 2007 - 04:13 PM

IPB Image

IPB Image

Pred kratkim se postala ponosna lastnica dotične senčke, odtenka 130 Shiny Aubergine, na sliki odtenkov je nekoliko pretemna, zato sem dala še sliko na mojih vekah, kjer je bolj realna. Gre za meni strašno všečno in privlačno farbo, zmes viola/temno pink/rjave, na očeh lahko da kaj kmalu rahlo "zadet look", kar mi je všeč. Je fino mleta, dobro pigmentirana, s finim shimmrom. Nanos je preprost, minimalno pada na lička med nanosom, s souporabo Urban Decaya je praktično zacementirana na veke in zdrži od jutra do večera, morda čisto minimalno zbledi proti večeru, ampak res skorajda neopazno in nenadležno. Senčke se kupuje posamezno, možno je kupiti tudi škatlico, kamor gre več senčk - podobna praksa kot pri ArtDeco-ju, s tem da pri SS dobimo zraven še precej uporabno gobico, senčka in gobica sta pa pakirane v tako dokaj fiksno in uporabno plastično embalažo. Jaz nimam potrebe po nakupu posebne škatlice. Za senčko sem plačala natanko 4,55 eur v Ypsilonu. Mene je navdušila tako izredno lepa barva, kot tudi kvaliteta - in upoštevajoč to dvoje je senčka cenovno ugodna.

Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users