Jump to content


Photo

Senčilo - LOOK by Bipa Eyeshadow Duo


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 July 2007 - 04:15 PM

Za moje pojme precej kvalitetna senčila znamke Look od Bipe. Imam dva dvojčka, prvi je belo - siv (oznaka odtenka je ali N°1 ali pa L-006, ne vem), drugi pa zelenkasto/zlat - prelepa viola (oznaka odtenka je horrible night) - oba sta tudi spodaj poslikana. Kolikor sem uspela videti paleto, so senčke zelo posrečeno dane skupaj, za kombiniranje - edino tale horrible night je izjema. Drugače pa so senčke fino mlete, ob nanašanju minimalno padajo na lička, so dobro pigmentirane (edino bela bi lahko bila malo bolj opazna). Maneverskega prostora je dovolj, da senčk med seboj ne pomešamo. Priložena gobica je kar uporabna. Embalaža sicer sama po sebi nič posebnega, plastična, prozorna, a meni je še kar lepa. Obstojne so precej, v kombinaciji z UD-jem, kakopak (ker sem ugotovila, da se ob prisotnosti UD-ja kar vseeno da malo ločiti, katere senčke so nagnjene k neobstojnosti/bledenju in katere ne). Cena je zelo dostopna oz. ugodna, okoli 3 eur, na voljo po Bipah.. Horrible Night sem dobila v dar od soforumašice Adriane, drugi dvojček sem kupila... morda pade še kak. Se splača preveriti.


IPB Image


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users