Jump to content


Photo

Big Brother


  • Please log in to reply
3009 replies to this topic

#1 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 16 December 2006 - 06:20 PM

Jaz sem o tem šovu videla šele včeraj reklamo po tvju in tudi o njem nič kaj konkretnega našla na internetu.

menda tako zgleda ta šov drugje (še nism do konca filmčka pogledala laugh.gif ) http://my.break.com/...ontentID=159335


če katera o tem kaj več ve, naj se kar razpiše smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#2 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2006 - 11:32 PM

Ko sm bla jst na izmenjavi na Švedskem, so to vsi podivjano gledali. Jst sm gledala enkrat, ampak nisem štekala nič, kr je blo švedsko. Kar sm dojela je blo, da pač vsi živijo skupaj v hiši en čas in ne smejo it vn (to mi je razložila moja švedinja) in večinoma so bili dokaj goli, oz. vsaj toples.

Spomnem se samo scene, ko se je ženska v modrcu razjokala na wcju, nato dala modrc dol in se šla sončit na neko teraso.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#3 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 17 December 2006 - 11:14 AM

to bo še hujša bedarija kot bar.. baje da sploh ne smejo ven iz stanovanja. sigurno pa se v slo ne bo tak dogajalo kot npr. na švedskem biggrin.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#4 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 17 December 2006 - 11:27 AM

v to sem prepričana, če je bil pri nas že ob samem premikanju pod rjuho narjen tak vik in krik laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#5 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 17 December 2006 - 12:09 PM

komu bo pasalo bo gledal,komu nebo pasalo pa ne bo gledal.sam potem na koncu vsi kao ne gledajo,ker je brezveze in nas redno obveščajo o tem,kako je brezveze,in kako tega ne mislijo gledat.
men so te oddaje zakon,ko nimaš kaj za delat,al pa se ti nič neda,je vsaj neki pametnega na Tv-ju.


  • 0

#6 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2006 - 01:52 PM

Sem se trudila, da ne bi bila vsaj malce cinična... Če že tako nimam časa oz. bolj malo, ga 100% ne bom porabila za take bedarije. A se je folku utgralo zadnje čase? Kot da ne bi imeli s svojim življenjem kaj dosti za postorit? Če pa RES ni nič ''pametnega'' na tv-ju (ker ga že tako ''veliko'' gledam), bom pa ja raje kak dvd užgala pa si omislila izbor filma po lastni presoji.

down.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#7 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 17 December 2006 - 02:48 PM

jaz imam z svojim živlenjem kaj za delat.pa četudi zraven gledam bar,raj sem pred tvejem s kakšno knjigo v roki,pa gledam lušnega emila,kot pa kot večina z napačnimi mislimi in posledično besedami pred računalnikom.
Sicer pa naj tuki komentirajo,tiste katere zadeva tema,tisti ki mislijo da bodo gledali,ali gledajo takšne in drugačne oddaje.Sej super da si moderator or whatever,ampak se zato res ne sekiram. Jaz ne bom nikoli vletela in pametovala v temi,ki se me ne dotika,pa čeprav sem full malo cajta za računalnikom,ker raje nego dvigujem število svojih objav gledam BAR in šparam svoje oči.
  • 0

#8 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 17 December 2006 - 03:16 PM

75.000 evrov ni pes biggrin.gif

Prijava in opis oddaje klik
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#9 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 17 December 2006 - 05:40 PM

je blo sam vprašanje časa kdaj bodo še v sloveniji tole začel predvajat.... jst sm enkrt nemškega ujela pa mi je blo prov boring, sploh nč ni dogajal. sam res pa je da zadne cajte sam neke reality šove delajo povsod dry.gif
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#10 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 17 December 2006 - 09:01 PM

Očitno je Slovenija že zrela za tak šov. Zanimajo me prijavljeni-njihovi profili.
Saj zadnje čase je veliko mladih, ki hočejo doživeti svojih 5 min slave, vidijo Almo iz bara ali Petro, ki se je takoj šla slikat za moško revijo in postala znana. Pred kakimi 6-7 leti smo bili Slovenci bolj sramežljivi(no, jaz sem glede takih stvari še vedno smile.gif ). Npr. misice so vse zatrjevale, da se ne bi slikale gole za noben denar, danes pa sploh ni nič takega.

Nisem veliki fan takih stvari (kot že nekje rečeno, postanejo kmalu dolgočasne), ampak sigurno bom kake dele pogedala, zakaj pa ne. Sploh če bo zanimivo.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 December 2006 - 09:13 PM

Oh, spet kup ljudi, ki bodo čez noč ratali medijske zvezde in se razkazovali pred kamerami. Babe bodo kasneje spet se slikale napol nage za revije in postale pevke, fantje pa voditelji raznoraznih superkul oddaj. In spet bo tole imelo nadpovprečno gledanost. Zeeeh.
Aja - in seveda!!! Spet se bo komaj čakalo, da se bota dva malo zamajala pod rjuhami in zategadelj ratala nacionalna heroja.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 December 2006 - 09:56 PM

Jenna 4 president! thumbup.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#13 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 17 December 2006 - 11:01 PM



Jah mediji kasirajo na naiven in "rad bi bil nekdo" folk.Ti zal niso redkost tako da jim pac naj poberejo denar.Jaz nimam slame v glavi.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#14 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 18 December 2006 - 12:21 PM

Tale Big Brother sm že zasledila na Mtvju in hrvađškem RTL in je zame ena velika bedarija. Na splošno sem nasprotnica teh resničnostih showov.. v čem je poanta tega? Damn no.
  • 0

#15 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 18 December 2006 - 12:24 PM

QUOTE(Freya_ @ 18. 12. 2006 - 12:21) View Post

v čem je poanta tega?

Money, money, money... al kako gre že neka pesem? In namesto širjenje, poneumljanje obzorja.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#16 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 18 December 2006 - 12:45 PM

Meni so pa te realty showi ful zanimivi in se mi ne zdi čist nč narobe če jih predvajajo tut pr nas, enim je pač to zanimivo za pogledat, kdor pa tega ne mara pa pač ne gleda in to je to. Ne zdi se mi to neko poneumljanje folka, jaz že neki cajta resno razmišljam da bi se prijavla na neki tazga, valda zarad denarja, zarad česa pa, nevem če obstaja gdo na svetu ki ne bi rabu keš, še posebi mi mladi k si mormo še neki ustvart, dokončat šolo, kupit stanovanje itd...In če si taka oseba da si pripravljen sebe izpostaviti javnosti,zakaj pa ne-svaka čast!
  • 0
Posted Image

#17 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 December 2006 - 12:56 PM

Saj ne rečem en resničnostni šov na leto bi bil čist ok. Ne pa tako kot je sedaj, ko si sledijo kot po tekočem traku. Raje bi namesto, da kopirajo vse po drugih ustvarili kakšno lastno oddajo.
  • 0

#18 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 December 2006 - 02:42 PM

QUOTE(Rianna @ 17. 12. 2006 - 15:16) View Post

75.000 evrov ni pes biggrin.gif


Heheh ..to je še vedno vse skupaj nič. Mislim ..ok je 18mio sej to je keš, ampak če pogledamo v druge države kjer je že bil ta show, je to nula.

Sicer pa ja, jst že poznam to, v Italiji se to vrti že par let, je bilo že nevem koliko sezon. Grande fratello. Na začetku, mogoče prve dve sezone, sem gledala, potem pa ne več, ker je itak stalno isto samo folk se pač menja. Ampak pomoje v sloveniji ta oddaja ne bo niti polovico tko show in uspešna kot npr. v italiji. Drugače me pa zanima kaj bodo naši spacali skupaj ja haha, zato bom najbrž kdaj pogledala, vsaj na začetku.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#19 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 18 December 2006 - 02:58 PM

Ne vem no, pa čeprou je tok denarja, jaz se ne bi šla delat take sramote. Da potem še celo življenje ljudje na ulici kažejo nate in se ti smejejo. Tok samospoštovanja pa še mam.

In popolnoma se strinjam s tem, da bi lahko nardil kako originalno, svojo oddajo - več nadaljevank podobnih Tv Dober dan, Pod eno streho ipd. mogoče. To se bile dokaj kvalitetne nadaljevanke, ki sem jih z veseljem pogledala. Ob današnjih Bar, BB itd. pa se mi želodec obrača.
  • 0

#20 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 18 December 2006 - 04:55 PM

Zanimivo je, da taki reality showi ful denarja prinašajo (televiziji, oglaševalcem, pa še komu). Najmanj po moje tekmovalcem.) Pa še visoko gledanost imajo.
Fikcija več ne zadovolji, resničnost je bolj zanimiva, resnična čustva. Saj je po eni strani žalostno. To me na gladiatorje spomni.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users