Jump to content


Photo

Krema/Serum: Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2011 - 02:25 PM

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief je nova in izboljšana formula vlažilnega kremnega gela, ki oskrbi kožo z vlago za celih 12 ur, pri čemer upošteva tudi temperaturne spremembe in stopnjo vlažnosti v zraku. Koža dobi izjemno količino vlage že ob prvem nanosu, vlaga pa se ohranja še vsaj naslednjih 12 ur dneva ali noči.
Teksura je lahek kremni gel, ki poskrbi za vse tegobe dehidrirane kože, le-ta pa je po uporabi navlažena, mehka, osvežena in drobne gubice dehidracije so izbrisane.
Vsebuje Trehalose in Sorbitol, ki prodreta globoko v kožo in poskrbita za intenzivno vlaženje, hidrolizirani Extensin (ekstrakt korenja), hialuronsko kislino ter naravne ekstrakte, antioksidante (zeleni čaj, vitamin E in C, ...) in vlažilce.


Ocena sestavin (klik)

IPB Image

Gre za gel-kremo, sestavinsko precej kvalitetno saj vsebuje antioksidante in rastlinske izvlečke. Krema je vlažilna, lahka, nemastna in se hitro vpije. Nekoliko tudi hladi in pomirja kožo. Kože ne zateguje in je primerna za mlado in občutljivo kožo. Po njej je koža mehka in tudi mozoljev ne povzroča, vsaj jaz nimam takšnih izkušenj. Za kakšno zahtevno suho kožo bo najbrž premalo, saj kot sem že omenila ni mastna in dovolj hranilna, za mojo kožo pa je popolna. Je tudi brez vonja. Cena je nekaj čez 40€ za 50 ml.

Ocena: 5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#2 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 18 February 2011 - 05:14 PM

Se strinjam, kremica je super (jaz sem imela manjšo, travel verzijo).

Posebej super se mi zdi za čez poletje in toplejše mesece.

Če ne bi bila tako draga, bi kupila še večjo različico.

Tudi jaz dam 5.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users