Jump to content


Photo

motivacijske misli


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 23 April 2005 - 09:21 PM

Kake so vaše motivacijske misli?
Ko ste na dnu, al pa k tolažte prjatle k so na dnu-kera misel se vam zdi takrat najprimernejša..
Ali pa pač na splošno, motivacijske misli.. Po možnosti k ste jih sami sestavl..

Jst na primer se skor vsak dan spomnm na to, da se ne splača sekirat za negativne stvari, k potli ni nč bolš.. Bol se splača veselit se dobrih stvari!
  • 0

#2 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 April 2005 - 08:42 AM

Al pa da preteklosti takoa lai tako ne moreš spremeniti. Živi sedanjost in če s čim v preteklosti nisi bil zadovoljen, poskusi stvari v prihodnosti spremeniti.
  • 0

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 April 2005 - 09:22 AM

vsaka odločitev je pravilna glede na trenutek odločitve. mislm, z retrospektivo že lohk vidmo, da smo se zmotil, ampak takrat se nam je pač tist zdel prav in smo se tko odločil. sicer pa se pridružujem mnenju, da se je brez veze za nazaj sekirat, škoda časa in energije, ki jo raje usmerim v kaj prijetnejšega.
  • 0

#4 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 27 April 2005 - 05:15 PM

Men je všeč stavek "Danes je moj najboljši dan in preživela ga bom najlepše!" Ponavadi je vedno tako laugh.gif

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#5 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 27 April 2005 - 05:25 PM

Hvala punce, zej bom iz dneva v dan še bolj motivirana tongue.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#6 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 04 January 2006 - 04:12 PM

Hm, preden sem se vsedla v avto in naredila vozniški izpit sem na listek zapisala: Danes toliko ljudi verjame vame, vem da mi bo uspelo.

Imela sem samo 26 ur vožnje in uspelo mi je!
  • 0

#7 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 04 January 2006 - 04:13 PM

Aja, pa še to.

Enkrat sem dobila za darilo verz, ki ga imam full rada, takrat si res lahko rečem, vem da bo šlo:

Ljudje smo tako narejeni, da lahko uresničimo vse za kar se nam duša vname. (Jean de la Fontain)
  • 0

#8 Atena

Atena

    sramežljivec

  • Člani
  • 48 posts

Posted 11 March 2006 - 03:36 PM

Sem lepa, pametna, uspešna in rada se imam!
  • 0

#9 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 11 March 2006 - 04:17 PM

[quote=Atena]Sem lepa, pametna, uspešna in rada se imam!

+življenje je lepo...
  • 0

#10 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 14 March 2006 - 07:48 PM

tole sicer ni misel ampak zgodba sam men je res najhujša:

V Palestini sta dve morji. Eno je sveže in v njem živijo ribe. Njegovo obalo krasi zelenje. Drevesa širijo veje nad njim in iztezajo žejne korenine, da srkajo iz njegovih zdravilnih voda.
...Reka Jordan polni to morje z mineralno vodo izpod njegovih gričev. Zato se smeji v sončavi. In ljudje gradijo svoje hiše ob njem in ptice si spletajo gnezda; in vsa živa bitja so srečnejša, ker je tam.
Proti jugu pa teče reka Jordan v drugo morje.
Tam ni pljuskov rib, ni trepeta listov, ni pesmi ptic, ni otroškega smeha. Potniki izbirajo druge poti, če se mu le morejo izogniti. Zrak težko lebdi nad njegovo vodo in ne človek ne žival ne ptica se ne odžejajo v njem.
Zakaj sta si ti morji tako različni? Ne zaradi Jordana. Dobro vodo izliva v obe. Ne zaradi prsti, ki jo preplavljata; ne zaradi dežele okoli njiju.
Razlika je naslednja. Galilejsko morje sprejema Jordan, a ga ne zadržuje. Za vsako kapljo, ki priteče vanj, druga izteče. Dajanje prehaja v sprejemanje in to spet v dajanje.
Drugo morje je bolj zvito in ljubosumno kopiči, kar priteka vanj. Ne premami ga noben vzgib darežljivosti. Ohrani vsako kapljo, ki jo dobi.
Galilejsko morje daje in živi. Drugo morje ne daje ničesar. Imenuje se Mrtvo morje.
Na svetu živita dve vrsti ljudi. V Palestini je dvoje morij.
  • 0

#11 Atena

Atena

    sramežljivec

  • Člani
  • 48 posts

Posted 15 March 2006 - 02:28 PM

zanimiva zgodbica smile.gif
  • 0

#12 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 March 2006 - 06:39 PM

Življenje je prekratko za grde dni.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#13 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 02 April 2006 - 05:59 PM

_Mayckica_, ful lepa zgodbica!!!!!
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#14 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 April 2006 - 06:17 PM

js pravm ----> bice bolje biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#15 Kyara

Kyara

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 100 posts
  • Location:SV
  • Interests:razno

Posted 21 April 2006 - 05:22 AM

laugh.gif Jaz pa si previm : Be Positiv!, in to nekajkrat ponovim. In kaj se mi dogaja, semafor prižge zeleno, eno parkirišče se pred mano sprazni, hudobna prodajalka se nasmehne....in še dosti podobnega.
Pri meni deluje, pa naj je to vraževernost ali pa ne.
To sem poslušala ne enem seminerju o uspešnih ljudeh in sedaj to tudi sama koristim.
  • 0

#16 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 30 April 2006 - 05:38 PM

Dons sem prebrala en dober verz, ki zame drži 100000000%. Ni nekej pozitivističen v smislu ''sej bo šlo'' al pa ''lohk bi blo slabš''... je tk mal prikrito pozitiven biggrin.gif:D:D

ok, verz je od Pierra Dannions-a: "Ljudje pogosto spregledajo lastno srečo, tuje nikoli!"
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#17 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 April 2006 - 05:51 PM

QUOTE(žeula)
ok, verz je od Pierra Dannions-a: \"Ljudje pogosto spregledajo lastno srečo, tuje nikoli!\"


predvsem drugi del citata neposredno namiguje na naravo ljudi - foušija ni nikomur tuja. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#18 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 01 May 2006 - 01:43 PM

[quote=Špela][quote=žeula]ok, verz je od Pierra Dannions-a: \"Ljudje pogosto spregledajo lastno srečo, tuje nikoli!\"[/quote]

predvsem drugi del citata neposredno namiguje na naravo ljudi - foušija ni nikomur tuja. biggrin.gif


hehehehe, Špela... sam potem bi bla namest sreča, napisana nesreča! biggrin.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users