Jump to content


Photo

POZITIVNE MISLI...KAKO??


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#21 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 07 October 2005 - 12:27 AM

ja na kake listke si napisi pozitivne misli in si jih nalepi na vidna mesta, posebaj tam kjer jih bos najprej videla ko se bos zjutraj vstala, saj ves da se po jutru dan pozna!
drugace pa se lahk v kak joga klub vpises al pa kaj! Vse je pac odvisno of tebe kar bos naredila!
Pomagalo bi tudi lahko da ko ti sine kaka negativna misel jo takoj nadomestis z pozitivno ali pa se postaviš pred ogledalo, pa ne zato da bi se pocutila kot igralka ampak zato ker lahko vidis sebe in si pred ogledalom nastej vse pozitivne strani tebe zaradi česar se imaš rada in imajo drugi tebe!
pred kako pomembno nalogo si recimo ponavljaj zmogla bom, vem da mi bo uspelo saj te to zraven pozitivnih misli tudi sprosca! pa dost uspeha! no o tem vem toliko ker sem prebrala dosti teh knjig, drugace pa sem sama zlo pozitivna in optimisticna oseba, pa ne da se hvalim pac vsak se kdaj znajde v krizi kot ti!
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem, kajti bistvo je očem nevidno!

#22 Blaz

Blaz

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 141 posts
  • Location:tam nekje vmes...v oblakih

Posted 19 October 2005 - 02:38 PM

moj skromen nasvet kako do pozitivnih misli,ki vedno pomaga...
na prazen list papirja narises + (plus) in motem skoncentrirano,mocno mislis na ta plus...no in pozitivna misel je ze tle biggrin.gif wink.gif
  • 0
Zivi tako,da ti ni treba skrivati svojih dejanj,ampak tudi tako,da ti jih ni treba nikoli razkriti... :laughing3:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users