Jump to content


Photo

Doživetje


  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#101 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 27 October 2006 - 01:49 PM

Iznakažen biggrin.gif Daj poglej si kaj sem ti napisala po št.3.In pase mi pogovor z pametnimi ljudmi, ki imajo kulturo.


Luci(fer) kam pa kam? tongue.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#102 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 27 October 2006 - 01:52 PM

QUOTE(luminelle @ 27. 10. 2006 - 14:49) View Post

Iznakažen biggrin.gif Daj poglej si kaj sem ti napisala po št.3.In pase mi pogovor z pametnimi ljudmi, ki imajo kulturo.
Luci(fer) kam pa kam? tongue.gif


Eh, malo se hecamo. Hec mora bit.

tongue.gif
  • 0

#103 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 27 October 2006 - 01:53 PM

QUOTE(luminelle @ 27. 10. 2006 - 14:49) View Post

Luci(fer) kam pa kam? tongue.gif


slap.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#104 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 27 October 2006 - 01:54 PM



Eh šment tongue.gif Sem ze upala da se res nekje kaj dogaja tongue.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#105 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 27 October 2006 - 02:01 PM

QUOTE(luminelle @ 27. 10. 2006 - 14:54) View Post

Eh šment tongue.gif Sem ze upala da se res nekje kaj dogaja tongue.gif


Saj se ti bo itak dogajalo..če ne drugo bo za to(upajmo) fant poskrbel, ane? smile.gif
  • 0

#106 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 27 October 2006 - 02:02 PM

Ja a ne vidiš, da na tem forumu tongue.gif cveti od dogajanja biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#107 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 27 October 2006 - 02:04 PM

QUOTE(inchika @ 27. 10. 2006 - 15:02) View Post

Ja a ne vidiš, da na tem forumu tongue.gif cveti od dogajanja biggrin.gif


Kakopak, da vidim. Tu cveti, zunaj pa odpada. Impresivno.

biggrin.gif
  • 0

#108 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 27 October 2006 - 02:09 PM

QUOTE(Lucien @ 27. 10. 2006 - 15:04) View Post

Kakopak, da vidim. Tu cveti, zunaj pa odpada. Impresivno.

biggrin.gif


lol1.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#109 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 27 October 2006 - 03:00 PM

Gremo lepo po vrsti...prvič:ker je tema karkoli že je, opisovala cerkev..oz so nekateri ljudje tukaj opisovali cerkev in kako je ok in kako ni,sem dodala sama kaj si mislim o cerkvi,ker se ne poglabljam v samo cerkev in o tem kako sta živela jezusek pa marija in o blagoslovu ki ga da cerkev vsem ki v njo verujejo ampak pač posredno kjer se cerkev pokaže v pravi luči -dodala sem hitlerja za lepši prikaz kaj dejansko jaz vidim o CERKVI-ni se zavzela za umirujoče ljudi ko je gospod najlepši " blondinec" z duševno boleznijo in kompleksi,ter neverjetno željo po crkovini vseh ki niso njegova kri hotel iztrebit vse kar gre in kar ne. To je dejstvo-to vemo,da je ubijal pa mene sedaj ne zanimajo nobeni drugi ker pa tisti res nimajo nobene veze z tem (vemo da je tega ogromno ampak to nima niti neposredne veze). Ker pa ti vseveda pač veš kako pa kaj z hitlerjem-oz misliš da veš( v to se ne bom poglablala ker me hitler niti ne zanima niti nacistični pogledi,niti ne bo razglabljala o podrobnostih hitlerja ker vem zadosti) si ti nadaljevala kak velka o hitlerju-pred vsem tem pa govoria o off topicu pa kako brisat vse kar je tebe osebno zmotilo in se drugače POVEZUJE z cerkvijo-očitno te je zbodlo moje razmišljanje o že tolikokrat omenjenemu in se zato pač braniš z iq pa če si ti blesava-ampak mojih postov pa sploh nisi dojela-namig:iznakažen je v narekovajih.Zato se lepo tukaj moja debata konča.

  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#110 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 30 October 2006 - 08:30 AM

Dobro saj bomo zaključili, ker smo res malo zabluzili.

tongue.gif
  • 0

#111 shtrukeljchek

shtrukeljchek

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts
  • Location:ljubljana

Posted 19 April 2008 - 03:29 PM

QUOTE(Venesa @ 27. 11. 2005 - 17:46) View Post

Pikica kar se tvoje mame tiče a jo imaš ali ne veme samo midve. Kako se te dotaknit pa ne bom ti povedala kajti to ni zate. OPROSTI. Ni bil moj namen tak da bi te kjer koli prizadela. Imaš prav za svobodno izražanje kot vsak izmed nas ni pa prav norčevanje iz ljudi. Vsak ve v kaj verjame. S tem pa ne da nobenemu pravico se norčevat ali podcenjevat ljudi, ki napišejo pravo življensko iskušnjo. Kar je doživel bister vem, da mu ni bilo lepo pri srcu lahko bi trdila da ga je bilo tudi naskrivaj strah. Kajti trdim da ni to prijetno gledat ali doživljat. Razen v primeru, da traja priprava vsaj en mesec na tako delo, kot je izganjanje zle duha-hudiča. Takrat je bolj ublaženo in pripravljeno s tem, da človeku daješ tako moč ki premaga vse in normalno zaživi. Vsak otrok si želi brezbrižnega življenja in veselja tako kot ta deklica.
Toliko za enkrat
LP
Venesa



Se opravičujem ker se vmešavam ampak meni se tale post ne zdi da bi lahko bil napisan od ODRASLE osebe in takšne osebe ki naj bi ji bilo nekaj jasno. Zakaj je treba nekomu grozit s svojo močjo samo zato ker ima drugačno mnenje? Mislim da je tole malce pod nivojem... Lepo da poveš da imaš moč ampak men se vse skupi zdi bolj filanje ega in vzbujanje pozornosti pri drugih. BZ.

Jst verjamem sicer v zle duhove ipd. samo se mi tale zgodbica tut zdi mal za lase privlečena. Jasnovidka naj bi brala iz svetega pisma? Kaj ima krščanstvo ki je btw ustvarjeno samo za manipulacijo ljudi pri zlih duhovih in kaj šele pri jasnovidki?

Sicer mi je vseeno ali je zgodba iskrena ali ne, sej tist k jo je napisal točno ve kaj je želel dosečt s tem. Če je iskrena sem vesela za druzinico sploh pa za malo punčko in jim želim vse naj naj.




  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users