Jump to content


Photo

L' Occitane Extra Gentle Cleansing Water


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (1 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 August 2006 - 10:31 PM

v prozorni plastični steklenički s priročno temno modro pumpico se skriva prozorna tekočinica za čiščenje in osvežitev obraza, ki jo jaz uporabljam kot tonik (kar tudi je, pravzaprav - za tiste s suho in občutljivo kožo). obljubljajo sicer tudi odstranjevanje ličil z oči in ustnic, a te naloge sploh ne opravi, kaj šele zadovoljivo. prijetna je tudi kot osvežilna vodica za obraz, ko kani biti peklensko vroče. nima močnega vonja, meni je prijeten, malo verjetno diši zaradi vsebnosti vodice pomarančnih cvetov.

prisodim oceno 4, ker ne spuca ličila, kar v trgovinici veselo zatrjujejo. bolj kot čistilna, je tole meni osvežilna vodica.


IPB Image
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 10:44 PM

.
Tole vodico sem kupila, da mi bi služil kot tonik za osvežitev (sem ga itak imela na sumu, da, glede na to, je zelo nežen, mejkapa (sploh hardcore variante) ne bo zadovoljivo očistil) in v ta namen se odlično obnese. Vsebuje rožno vodo pomarančnih cvetov, izvlečke repinca, navadni gabez, sladki koren. Velikokrat ga, sploh poleti, uporabim namesto kreme večkrat na dan. Za seboj pusti kar rahlo nahranjeno, mehko in gladko kožo. Na pakungi piše, da se bi naj razpršil v obraz, ne hvala - jaz ga našpricam ene 3x na vatko (zelo uporabno, precej bolj, kot zlivanje - saj se precej bolj po celotni vatki nanese in ni bojazni, da se bi preveč) in je to zadostna količina za cel obraz, vrat in občasno tudi dekolte. Količina je kar velikodušna, 250ml, sploh ker traja dolgo časa. Cena pa okoli 4k.



Ocena: 4 (zasoljena cena...... ne izpolni tega, za kar pravzaprav v prvi vrsti je - torej nežen odstranjevalec ličil)



.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users