Jump to content


Photo

The Body Shop - Born Lippy Lip Balm


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (2 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 09:23 PM

.

Jako dišeč (imam ga vonju Passionberry) balzam, ki je pa resnično izredno neuporaben. Škoda. Dve pike za splošno oceno izdelka si je prislužil zgolj zaradi resnično vonja "za pojest" (tudi ostali vonji - lubenica, pomaranča, mislim da tudi grenivka ali nekaj takšnega..... so mi bili izredno povšeči).
Ostalo je pa zelo švoh - ustnic ne nahrani niti malo, meni jih sicer ne izsuši. Ampak je zelo neobstojen, takoj izgine.
Embalaža je tudi izredno štorasta (pomakanje prstov, ki jih je potem nekako treba nekam obrisat - izredno neprijetno..... kam?!), pa človek bi še to vse nekako oprostil, če bi bila vsebina bolj kvalitetna. To me ful čudi, da so tako zanič, ker so se mi sodeč po sestavinah (in ker je pač TBS) zdeli obetavni.
Po vsem zgoraj napisanem se mi tudi zdijo odločno predragi (okoli 2k), ampak cena je pač TBSjevska.
Jaz ga ne priporočam, razen če se res ne boste mogle upreti vonju (ker ta pa te potegne, priznam) in vam ustnic ne bo ful izsuševal. Jaz ga zdaj imam doma in ga vsake tlko cajta povonjam in tu pa tam nanesem pred lupčkanjem - je fantu ful všeč vonj in okus. :=)


IPB Image IPB Image


Ocena: 2 (nehranljivost, neobstojnost, visoka cena)


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 August 2006 - 06:39 AM

Tu se pa popolnoma strinjam s predhodnico. Tudi sama sem imela to zadevščino z vonjem ribeza. Ustnice je izsušil, potem mi je pa čez čas začel še hudo smrdeti in je romal v koš.
Pa minus je še to, ker moraš vtikati prste v posodico in potem si ces popackan.
1/5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users