Jump to content


Photo

vrnitev čevljev?


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#21 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 06 May 2005 - 11:48 AM

Use se da zment.problem folka je,da niti ne probajo karkoli dosezt ker npr,si ze v naprej recejo "ah itaq mi ne bojo zamenal" in raj vidjo da jim pol tista stvar se 5 let visi v omari,pa vrzejo stran kesh.
Js mislm,da lahka v vsaki trgovini se zmens za menjavo alpa karkoli druzga,pac cist odvisn od prodajalca,ce je le ta zoprn in mori,mors bol strogo nastopt in zahtevat sefa.Ne morjo si vse trgovine prvosct blamaze in ponavad vedno kupcu ugodijo,sam ce gres pa ti tja pa neki mutis ja pa ne vem pa uno pa tretjo pol pa normalno da bo vsak reku ja ne morm ti dt kesa nazaj.Ce gres pa ke,poves kasna je situacija,poves da ti druge stvari v tej trgovini niso usec,ce se da na lep nacin,ti bojo pa storneral racun pa vrnl dnar,alpa bo prsu sef pa se bos z njim to zmenu.je pa res da pac majo do starejsih mal bolj "rešpekt" ker pac ne vem kwa si misljo,da vec nakupujejo,da njim se pa res ne bi smel zamert,ceprow je to ubistvu cist drgac.sam tko je,do mladih so vsi bol tko-tko.
En primer k se je zgodil nam:
Mami je kupla v Sten-Time v btcju eno uro za 20.000sit...in se ji je po dveh mescih strgu pascek in vse tisto k nej bi blo kao pozlaceno odpadl dol,uglavnm vse se je odlupl stran in zjebal,kasnej je se odpadu en kazalc in smo mi to nesl nazaj...najprej so popravl un kazalc,pa rekl da tistga odluscenega se pa kao ne da.No in,da ne bojo zamenjal ure.Cez dve ure je to slisu fotr,je klicu tja,zahtevu sefa,mu povedu,da mu una prodajalka noče zamenat ure k ma btw garancijo 2 leti.Šef je biu toooook prjazn da si je nakonc mami lahko izbrala uro po zelji do 30.000 brez doplacila,prodajalke so ble tok sladke da so se skor stopile k smo prsli nazaj,in za zraven so nm dal se ene dva pascka za eno swatch uro zaston zraven,In to ni biu le en primer,ker takih primerov se je nam doma zgodil ze kr dost,in vedno se je vse resil tko k smo mi hotl,sam zato ker je fotr usakic reku da nas ne bojo "nategval" po domac biggrin.gif
Tko da res,velikrat so sam prodajalke osorne in nesramne ker misljo da si lahka vse prvoscjo.
  • 0

#22 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 06 May 2005 - 02:52 PM

lejck.....vse se da zmenit, če je stranka ki pride s čimerkoli nazaj prijazna!
Sej sm rekla vse ampak resn mislim vse se da na lep način!
Drugače pa...pri nas denarja nevračamo menjamo pa ali je to razlog da se stranka premislila, da je kje napaka, da je številka napačna...vse zamenjamo, za isti model, za drugi model...za otroke, starejše, mamice, kakorkoli...
denarja nevračamo iz principa.....ker bi potem to vsi prakticirali...evo!
pa tudi zaklučuje se vsaki dan....

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#23 river17

river17

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 07 May 2005 - 05:02 PM

Evo, sem uspešno vrnila čevlje. Sicer so mi prodajalke rekle, da raje vidijo, da si izberem kakšne druge čevlje, ampak pač niso imeli številk od tistih, ki so mi bili všeč. sad.gif Pa sploh niso kaj dosti komplicirali.

Sem pa najdla na netu tole:
Zveza potrošnikov Slovenije - Vračilo izdelka brez napake
Tam piše, da če izdelek nima napake, je čisto od dobre volje trgovca odvisno, ali bodo sploh vzeli izdelek nazaj.

Pa hvala vsem za komentarje! :hello2:
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users