Jump to content


Photo

Akcije!


  • Please log in to reply
933 replies to this topic

#821 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 01 April 2022 - 07:18 PM

Tenkju!
  • 0

#822 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30682 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 April 2022 - 07:09 AM

Sploh nisem vedela, da so Supernovo prenavljali, te dni sem šele slišala za otvoritev Otvoritveni popusti | Nakupovalni center Ljubljana Rudnik | Supernova (supernova-ljubljana.si)


  • 0

#823 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30682 posts
  • Location:Primorska

Posted 06 May 2022 - 12:26 PM

HM ima kodo za 15% popusta pri nakupih nad 25 do vključno jutri. 9828.


  • 0

#824 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3118 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 13 May 2022 - 09:15 AM

Ima H&M slučajno kakšno kodo ker bom morala en cel kup stvari naročit za punci zdaj ko se je tako na hitro zgrelo :roll:
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#825 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30682 posts
  • Location:Primorska

Posted 13 May 2022 - 09:18 AM

Zdaj ni nič... Poglej še na Sinsay, so ugodnejše cene, stvari pa še bolj luštne, se mi zdi. HM je  vse isto že sto let. 


  • 0

#826 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82368 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 May 2022 - 10:11 AM

Jaz sem pri otroskih cunjah H&M ze zdavnaj zamenjala za C&A.
Sinsay sem slisala, da ima ful slabo kvaliteto.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#827 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30682 posts
  • Location:Primorska

Posted 13 May 2022 - 10:26 AM

Mah, K.je to zimo potrgala vse HM podložene pajkice,tako da so me ful razočarali. Majčke iz Sinsaya so sicer bolj tanke, ampak za poletje ni problema, nekatere bo letos ponovno lahko nosila, ker so dovolj dolge.


  • 0

#828 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17804 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 13 May 2022 - 10:28 AM

Jaz, vse kar imam Sinsay, mi je super, ni nič boljše kot H&M ali C&A, res ne vidim razlike.


  • 0

#829 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2022 - 10:32 AM

Jaz imam par Sinsay stvari, glede na nizko ceno kar OK.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#830 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25690 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2022 - 10:38 AM

Za tistih par € mi je super...tudi če se takoj strgajo. Imajo pa njihove hlače višji pas, kar mi ni ravno všeč...

Tudi Pepco jima velikokrat kupim...


  • 0

#831 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82368 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 May 2022 - 10:44 AM

Za tistih par € mi je super...tudi če se takoj strgajo.


Jaz pa take miselnosti ne morem razumet. Od O. cunje so se po par sezonah ohranjene za podarit naprej.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#832 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5726 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2022 - 10:48 AM

Zdaj še... Moj je začel nekje pri petih uničevati hlače. Ker ni boljšega kot se iz zaleta zapeljat po kolenih... O čevljih pa ne bom komentirala, ker jih je uničil do te stopnje, da so bile samo za v kanto. 


  • 0

#833 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17804 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 13 May 2022 - 10:48 AM

Zdaj sem se spomnila. Naročila sem od C&A 2 pižami v kompletu, obe sta se sparali po šivih na majici spodaj. Od Sinsay 2 pižami sem podarila naprej, ko ju je ponosil. In jakno.
Drugih oblačil pa ne kupujem, vse dobi.


  • 0

#834 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25690 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2022 - 10:48 AM

Manj mi je škoda hlač, za katere dam 3€ kot pa tistih, ki so 15€. Ni to logično? Nosijo se pa enako....in ostanejo - enake.

 

Drugače pa sem do zdaj stran vrgla samo par majic, iz katerih niso šli fleki ven...pa 3 hlače sem šivala. Tudi vse stvari s potiskom sušim samo na zraku (ne v sušilcu), prav tako ne mečem v sušilec oblačil, kjer je na etiketi označeno, da kao niso za tja.Tako da oblačil ravno ne uničita/uničimo - which was not my point at all.

 

Veliko večino oblek dam naprej Anouk pa lahko ona komentira kako ohranjene so. Tudi tiste za par € iz Pepcota....


  • 0

#835 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82368 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 May 2022 - 10:53 AM

Napisala si, da ti je vseeno, ce se takoj strgajo. Meni ne glede na ceno to ne bi bilo sprejemljivo.
Midva mu morava pa skoraj vse kupovat. Pazi pa niti malo na cunje, LOL.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#836 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25690 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2022 - 10:58 AM

Jina, not the point - če se strgajo, imam raje, da se strgajo poceni hlače. Sprejemljivost glede cene gor ali dol. A ni logično? Presenetljivo je "poceni" roba velikokrat zelo kvalitetna in zdrži marsikaj.


  • 0

#837 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17804 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 13 May 2022 - 10:58 AM

Z vrtcem skoraj vsak dan, ko je suho, gredo v gozd in se otroci tam po nekem pesku dol po riti vozijo. :o resno, vsak dan ima ful umazane hlače po riti pa kar take jih pustijo na ležalnike spat.


  • 0

#838 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45398 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 May 2022 - 11:04 AM

Cunje iz Pepcota so glede na ceno presenetljivo kvalitetne. Pa se lustne motive so imeli pri majhnih stevilkah. Niso nic kaj slabse kot tiste iz H&M, C&A ipd.
Sem pa ze zadnjic hodila menjavat hlace v C&A, ker je ze po prvem nosenju (jih je imel oblecene v stanovanju in za trgovino, v nobeni situaciji, ki bi upravicevala luknjo) popustil en izmed šivov in se je naredila luknja. Pri hlacah za 20chf bi pricakovala boljso kvaliteto.

Midva morava tud vse kupovat.
  • 0

#839 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82368 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 May 2022 - 11:08 AM

O. je pa ze cel teden v kratkih hlacah in rokavih in je ze ves popraskan in v modricah. :wacko: Umazan pa vcasih tako, da ga je treba pred vhodom slect.

Ancka, narobe sem razumela - kot da so ti cunje potrosna roba. Pa saj C&A se meni zdi ful poceni, sploh glede na kvaliteto. Vse stvari so prakticno kot nove, ko jih preraste.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#840 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 13 May 2022 - 11:28 AM

Jaz sem jima kupila enake pajkice v Primarku (ki mi je mimogrede super kvaliteta/cena) pa jih je E cisto zgonila, bolj kot S ko se je se nekaj casa kobacala v njih... Pomoje pocnejo to kar je SG pisala, ker so fuc kolena in po riti, tudi pri Name it in Hm in Okaidi...isto, ceprav so Okaidi res ze na oko lepse zasite stvari.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users