Jump to content


Photo

Koncerti


  • Please log in to reply
2366 replies to this topic

#41 California

California

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts
  • Location:Slovenia

Posted 29 June 2007 - 08:49 PM

Bla sm na Bon Jovi in blo je NORO dobr!!!Sicer mi niso všeč, ampk bla sm tut na Il Divo in iz organizacijskega stališča je bilo neverjetno dobro! Parkrat sm bla na Siddharti... drgač pa letos na Pozdravu poletja..super koncert, ampk preveč pijanih...drugač grem pa drug tedn na Pink....
  • 0
Something's gotta get wrong, couse I'm feeling way to damn good!

#42 sarchy_ka

sarchy_ka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 161 posts
  • Location:severno od Ljubljane

Posted 11 July 2007 - 11:02 PM

Na Pink je blo noro dobr, js sm čis zalublena vanjo! thumbup.gif Super zgleda, še bolš poje, škoda je samo, ker je Tivoli tako neprimeren za to, da bi iz koncerta še kakšen show ratu.. rolleyes.gif Drgač pa punci vse pohvale. smile.gif
  • 0
Perhaps we all give the best of our hearts uncritically.. to those who hardly think about us in return. /T. H. White/

#43 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 17 July 2007 - 01:55 PM

METALLICA - 5. 7. 2007 Wien (Rotundenplatz)

Malo z zamudo....

Še en izmed njihovih fenomenalnih koncertov za mano!!!
Ne bom pisala o vsakem članu zasedbe posebej, ker bi bilo le pisanje v superlativih! Vsakič, ko jih čujem, sem bolj navdušena nad njimi!
Roberta se moram še navadit. Nekako ga še nisem sprejela. Moram si prebrat njegove intervjuje v novem "So what!" (metclub trimesečnik). Mi bo verjetno malo bližje po tem.

Igrali so nekje 2, 5h. Vsega skupaj 18 komadov:

- Creeping Death
- For Whom The Bell Tolls
- Ride The Lightning
- Disposable Heroes
- Welcome Home (Sanitarium)
- And Justice for All
- The Memory Remains
- The Four Horsemen
- Orion

- Fade to Black
- Master Of Puppets
- Whiplash
- Wherever I May Roam
- Nothing Else Matters
- One
- Enter Sandman
- Stone Cold Crazy
- Seek and Destroy

Presrečna sem za "Dispossable heroes" in "For whom the bell tools"!!!!

Posnetke ma kolega, a pravi, da so slabi, ker je blo izjemno naglas. Sama nisem not vlačla fotkiča, ker sem hotla le uživat. In tako je tudi bilo!

Evo link iz YouTube - a

Nekaj naključno izbranih, ki se malo boljše čujejo:

Creeping death + For whom the bell tools

The memory remains (Sajk, poslušaj točno kaj pove na račun Heaven&Hell, ne le nekaj na pol! tongue.gif)

Fade to black

And justice for all

Seek and destroy (sliši se slabo, a sem ga mogla popnit. Brez tega komada pač ne gre! smile.gif )


Moram omenit še, da je tokrat z nami šla moja tašča! tongue.gif Želela je videt, kako je na tako masovnih koncert. Fant jo je za kratek čas celo dvignil na rame med "master of puppets". Bilo ji je všeč. Konec koncev to glasbo, hočeš-nočeš-moraš, doma posluša že 20 let. Vpliv sinov tongue.gif Kljub temu se ji zdi, da je malo prestara in da ji narodna bolj ustreza. laugh.gif GO, Nada! GO! worship.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#44 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 July 2007 - 07:20 AM

Hvala za poročilo!

Fade to Black wub.gif

No, resnično mi je žal, da sem zamudila ta koncert (višja sila, pač). Še posebej ker se mi setlista zdi fenomenalna. Vprašanje kaj bo na naslednji turneji, najbrž promocija nove plate. Ampak upam, da jih še kdaj vidim in podoživim res super koncert v LJ 1999.

Roberta se pa jaz najbrž ne bom nikoli navadila. Saj je res talentiran glasbenik in faca človek, ampak jaz pogrešam Jasona (on je bil meni res zakon; ostali člani so z njim veliko časa ravnali kot z največjim drekom, niso in niso ga sprejeli kot bi se to spodobilo, kar se zdi da so naredili z Robertom).

Kar se pa tašče tiče: svaka ji čast! worship.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#45 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 18 July 2007 - 10:55 AM

QUOTE(Adriane @ 17. 7. 2007 - 14:55)  

Presrečna sem za "Dispossable heroes" in "For whom the bell tools"!!!!

Jaz sem bil tudi zelo vesel komada For whom the bell tolls! smile.gif

QUOTE(Adriane @ 17. 7. 2007 - 14:55)  

The memory remains (Sajk, poslušaj točno kaj pove na račun Heaven&Hell, ne le nekaj na pol! tongue.gif)

Kako to misliš na pol? Saj mam na blogu točno to opisano, pa filmček, še od bližje je snemano biggrin.gif
  • 0

#46 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 18 July 2007 - 02:14 PM

Sajkomir, te citiram:

Si je pa James privoščil eno res podpasno izjavo.
“It’s an absolute honour to play with Heaven and Hell”, je povedal. “You guys taught us how to do this, you really did!” Do sem vse lepo in prav, ampak potem se je James nasmehnil in pristavil “… and now hopefully we’ve taken it to a whole a different level.”


"Pozabil" si pa dodati še zadnji stavek:

"Whether that's better or not, we don't know."
Zdaj pa ni več tako podpasno, kot si se izrazil. Ali pač?
Meni se ne zdi no. Saj je čisto lepo povedal, da naj presodimo sami. Vsaj tako sem jaz razumela



Kinky, pravkar berem "So what!" in zgleda, da je Rob res faca in zelo priljubljen človek v svojem kraju. Pa še pavzo ma med zobmi wub.gif
Jason-a pa je tudi meni strašno žal. Si vedela, da so ga med snemanjem "And justice for all" dali tišje od ostalih čalov. HAHA Revček en... wub.gif
Res so ga grdo meli.

Med snemanjem "St.Anger" je James, zaradi omejenega urnika, rekel:
"Tak mi je čudno, ker ne morem biti skozi z vami. Zapustim studio, vi pa ustvarjate naprej. Ne počutim se kot del skupine."

Kirk ga pogleda in odgovori: "Stari, tak sma se midva z Jasonom vseskozi počutla."

lol1.gif



Evo, en special posnetek. Samo za Regratovo lučko. Lučka, izvoli tongue.gif
Am I evil

Od 1:30 naprej:

vokal: Lars
Kitara: jason
bas: kirk
bobni: james




Pardon, a moram: oops.gif

Intro + Creeping death + Disposable heroes wub.gif (snemalec je moral bit precej na odprten. Se strašno veter čuje. Pihalo je kot za stavo down.gif )

Sanitarium (intro) + The memory remains + Rob's bass doodle + Wherever I may roam

Nothing else matters

Master of puppets wub.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#47 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 July 2007 - 05:07 PM

QUOTE(Adriane @ 18. 7. 2007 - 15:14)  


Kinky, pravkar berem "So what!" in zgleda, da je Rob res faca in zelo priljubljen človek v svojem kraju. Pa še pavzo ma med zobmi wub.gif
Jason-a pa je tudi meni strašno žal. Si vedela, da so ga med snemanjem "And justice for all" dali tišje od ostalih čalov. HAHA Revček en... wub.gif
Res so ga grdo meli.

Ne, tega glede ...And Justice for All nisem vedela. Se pa nič ne čudim! Sem gledala na VH1 When Metallica Ruled the World in je tam bilo dobro prikazano ozadje banda - sami so priznali, da ga niso ravno marali in se neprestano spravljali nanj (še posebej Lars in James, ja). Je pač bil le zamenjava za Burtona!

No, jaz sem pa čez vikend bila na enem prijetnem Heavy Metal Night-u v kraju Veliko Ubeljsko! blink.gif Nastopali so pa Fosgen, Divlje Jagode, Pink Cream 69 in Forgotten Eden. Bilo je kar prijetno, zopet se vračam h koreninam (majhni koncerti), ampak počasi ugotavljam da vsa ta scena res ni več zame. OK, kakšen večji koncert za dušo se še spodobi, kaj drugega pa... staram se, jbg! biggrin.gif

Slik nimam, ker se mi pač ni dalo slikati. Naslednjič! wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#48 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 18 July 2007 - 08:19 PM

QUOTE(Adriane @ 18. 7. 2007 - 15:14)  

"Pozabil" si pa dodati še zadnji stavek:

"Whether that's better or not, we don't know."
Zdaj pa ni več tako podpasno, kot si se izrazil. Ali pač?


Hehe tisto sem kajpada slišal, ampak je ko poceni način kako se ven vlečeš in omiliš štos - ti samo poslušaj kako se je zarežal ob tem ko je rekel da so na čisto drugem nivoju laugh.gif

  • 0

#49 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 22 July 2007 - 08:23 PM

Hetfield je car! IPB Image

"Pozabil" si pa vendarle dodati in tako onemogočiti ostalim, da sami presodijo. Ti bi bil pravi novinar laugh.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#50 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 18 October 2007 - 03:58 PM

Torej, bliža se koncert od Pain!

IPB Image



Kdo vse misli bit na njem prisoten?

- Kinky
- Adriane


Immortelle ? Crna ? Kako je z vama?




ŠE KDO??
IPB Image
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#51 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2007 - 10:04 PM

Jst res prvič slišim za njih, kdo so toti ansambel? biggrin.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#52 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 24 October 2007 - 11:44 AM

Posneto leta 1999 ali 2000 na Dunaju. Peter je tu bil s Hypocrisy.

IPB Image

IPB Image
z leve proti desni:
Od fanta brat (Ta slika mu krivico dela. Kinky, on gre danes z nama!), Peter, moj, takrat še mlečni 18 ali 19-letni fant, kolega


Za Dragico:
Kdo so Pain?


Pain so Peter Tägtgren. I fuckin' worship him!
IPB Image

Je pevec, tekstopisec, bobnar, basist, kitarist in klaviaturist. Za predstave v živo ima najet bend, ker pač tega sam na odru ne more izvajat LOL

Pain so njegov stranski projekt, ki ga izvaja v svojem studiju The Abyss.
Igra neke vrste industrial metal . V svoji glasbi prepleta ekstremni metal in primesi techna.



Kopiram z neta: http://www.rockonnet...=6&article=2799

Bolj metalska publika RockOnNeta se bo ob imenu Petra Tägtrena gotovo zdrznila, saj Šved v tem žanru velja za enega dejavnejših in zagotovo najbolj zaželenih producentov black in death metala.

Pod njegovo taktirko namreč svoje opuse spočenjajo ekstremni bendi kot so Destruction, Dimmu Borgir, Immortal, Dark Funeral, Marduk, Children of bodom, Skyfire

Povrh vsega je Peter tudi odličen mutlitalentiran glasbenik, ki svojo odvečno energijo že od leta 1992 sprošča s Hipocrisy . Idej mu zagotovo ne manjka, eksperimentiranje z različnimi glasbenimi slogi in orodji pa je njegova strast. Tako se pohvali, da je v svoji karieri produciral tudi blues in dance glasbenike. Ker pa elektronska glasba in obilje efektov nekako niso sodili v glasbeno filozofijo njegove skupine, se je podal v tako imenovani side-project (Pain), ki mu dovoljuje popolno umetniško svobodo.

Avtor in izvajalec v Pain je on sam, ker si je zaželel izpeljati popolnoma lasten projekt, in kot pravi v šali: 'Ker nočem nikogar spraševati za mnenje o tem ali onem.' Te dni je izšel njegov četrti studijski izdelek, dejansko pa ga je širše poslušalstvo zaradi slabe distribucije prejšnjih plošč spoznalo šele z njegovim tretjim albumom, Nothing remains the same.

Takrat so se vsi spraševali, kako je lahko iz death metala tako lahkotno prestopil v neke vrste elektro metal. S projektom se je začel ukvarjati leta 1996, ko je v svojem slavnem studiu Abyss eksperimentiral in ustvaril glasbo, ki nikakor ni bila pisana na kožo Hipocrisy, saj je hotel na vsak način ohraniti integriteto njihovega glasbenega sloga.

Prva dva albuma Pain sta bila tako iskanje nove identitete, ki se je izoblikovala šele s tretjim albumom. Tägtrenovo glasbo radi primerjajo s slogom Killing Joke, drugi pravijo, da je nekje med Rammsteini in Type O Negative , omenjajo celo Depeche Mode . Sam pravi, da ni nikoli pomislil, da bi kogarkoli posnemal. Edino, kar priznava, je velik vpliv glasbe Jeana-Michela Jarra, ob kateri je odraščal.

Glasba Pain je čudovita mešanica zelo različnih glasbenih slogov, zvočno bogata, izžareva neverjetno moč, predstavlja neke vrste gotski metal brez vulgarnih atributov. Ker Peter postori vse sam, je uravnoteženost glasbe skoraj popolna, kar pa ni vedno dobro. Na prejšnjem albumu je bilo to zelo očitno, saj je na polovici skoraj popolnoma izgubil začetno moč in elan. Lepemu številu uspešnic je družbo delal nepotrebni balast, ponavljanje iste zgodbe. Na Dancing with the dead tega ni več, skladbe si niso več tako podobne, vseeno pa skoznje teče rdeča nit neverjetne intenzitete.
Prisotnost elektronike odprtega uma ne moti, pravzaprav si brez nje tako mogočnega zvočnega zidu sploh ni moč predstavljati. Brutalnost, čustva in čarobne melodije se skoraj brez predaha prepletajo od prve do zadnje skladbe. Semplerji, računalniško podprta glasba in podobne igrače so definitivno odlično orodje v rokah človeka, ki ve, kaj z njimi početi. Najsi je metal še tako konzervativen žanr, je Pain vsekakor dokaz, da je še prostor za sveže ideje in prenavljanje.



Diskografija Pain:

* Pain - (1996)
* Rebirth - (1999)
* Nothing Remains The Same - (2002)
* Dancing With The Dead - (2005)
* Psalms Of Extinction - (2007)

Tukaj lahko poslušate njihovo muziko: KLIK

Tukaj pogledate kaki videospot:

Shut your mouth

Zombi slam

Same old song

Suicide machine

Supersonic bitch

Bye/Die

Just hate me

Nothing

Eleanor Rigby

End of the line

Just hate me



Peter Tägtgren in njegovo delo:


Diskografija:

* Algaion - Vox Clamentis (drums)
* Bloodbath - Nightmares Made Flesh (vocals)
* Edge of Sanity - Infernal (lead guitar on one track)
* Hypocrisy - Penetralia (guitar)
* Hypocrisy - Osculum Obscenum (guitar)
* Hypocrisy - The Fourth Dimension (guitar, vocals)
* Hypocrisy - Abducted (guitar, vocals)
* Hypocrisy - The Final Chapter (guitar, vocals)
* Hypocrisy - Hypocrisy (guitar, vocals)
* Hypocrisy - Into the Abyss (guitar, vocals)
* Hypocrisy - Catch 22 (guitar, vocals)
* Hypocrisy - The Arrival (guitar, vocals)
* Hypocrisy - Virus (guitar, vocals)
* Lock Up - Pleasures Pave Sewers (vocals)
* Pain - Pain (vocals, all instruments)
* Pain - Rebirth (vocals, all instruments)
* Pain - Dancing with the Dead (vocals, all instruments)
* Pain - "Live Is Overrated" (DVD)
* Pain - Nothing Remains the Same (vocals, all instruments)
* Pain - Psalms of Extinction (vocals, all instruments)
* The Abyss - Summon the Beast (vocals, drums, bass)
* The Abyss - The Other Side (vocals, drums, bass)
* Therion - A'arab Zaraq - Lucid Dreaming (producer, guitar, grand piano)
* War - Total War (drums)


Produkcija:

* Amon Amarth - Once Sent from the Golden Hall
* Borknagar - Quintessence
* Celtic Frost - Monotheist
* Children of Bodom - Follow the Reaper
* Dark Funeral - The Secrets of the Black Arts
* Dark Funeral - Vobiscum Satanas
* Dark Funeral - Teach Children to Worship Satan
* Dark Funeral - In the Sign...
* Dark Funeral - Diabolis Interium
* Dimmu Borgir - Enthrone Darkness Triumphant
* Dimmu Borgir - Godless Savage Garden
* Dimmu Borgir - Spiritual Black Dimensions
* Dimmu Borgir - Stormblåst MMV
* Fleshcrawl - Bloodsoul
* Fleshcrawl - Bloodred Massacre
* Immortal - At the Heart of Winter
* Immortal - Damned in Black
* Immortal - Sons of Northern Darkness
* Love Like Blood - Snakekiller
* Old Man's Child - Revelation 666 - The Curse of Damnation
* Rotting Christ - Khronos
* Susperia - Predominance
* Susperia - Vindication
* Therion - A'arab Zaraq - Lucid Dreaming

Prav tako je sproduciral vsako izdajo Hypocrisy od 1994 do danes in vsako izdajo Pain.





Čisto sem vzhičena! Danes mi bo poplačal za to reklamo twisted.gif
Za moje pojme ima tip tudi enega imed najboljših glasov, kar sem jih kdaj slišala! Upam, da se na koncertu ne bo preveč posluževal efektov in bo lahko njegov glas prišel bolj do izraza.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#53 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 October 2007 - 12:08 PM

No, super, jaz tudi pripeljem eno prijateljico, pa kolege s Primorske, ene druge kolege - mah, klape bo dovolj! smile.gif

ohmy.gif Kakšen je bil Peter na teh slikah, saj ga kmali ne bom prepoznala.

Čeprav sem bolj heavy/speed/power metal naravnana, so tudi meni PAIN fenomenalno dobri, Peter je vse to kar je že Adriane napisala in še več. cool1.gif

Če se 2 dni ne javim na forum, sem pobegnila z njim na Švedsko (in Adriane z mano). smile.gif

SPOILER za DANES (Adriane, ne brat tega):

Same Old Song
Crashed
Nailed To The Ground
Eleanor Rigby
Suicide Machine
Injected Paradise
Walking On Glass
End Of The Line
Zombie Slam
Stay Away
On Your Knees (Again)
Just Hate Me
Clouds Of Ecstasy
It's Only Them
On And On
---
Dancing With The Dead
Bitch
Shut Your Mouth


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#54 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2007 - 12:15 PM

Ana, kako pa je bilo na koncertu Gwen Stefani?
  • 0

#55 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 24 October 2007 - 12:19 PM

Maš kar družbo! Pol bo najbolje, da se jaz Dejanu uštulim, in se dobimo kar tam. Kaj praviš?

Ta spoiler je dobrodošel wink.gif

Supersonic bitch ne bo! mad.gif


Švedska, here I come! IPB Image
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#56 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15454 posts
  • Gender:Female

Posted 24 October 2007 - 01:06 PM

Hvala za obrazložitev Adriane. Ni ravno moj stil, ni pa švoh. [attachmentid=3054]

Attached Files


  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#57 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 24 October 2007 - 01:10 PM

Prosim closedeyes.gif
Itak sem bla cela mastna, da sem lahko to napisala butl.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#58 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 October 2007 - 01:13 PM

QUOTE(Kalypso @ 24. 10. 2007 - 13:15)  

Ana, kako pa je bilo na koncertu Gwen Stefani?


n-o-r-o res ful. Ful je lepa. Ful prijazna. oops.gif

  • 0
Viens, reste ici!

#59 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2007 - 04:18 PM

QUOTE(Ana @ 24. 10. 2007 - 14:13)  

Ful prijazna. oops.gif


SI se pogovarjala kaj z njo ali kako? Ali pač samo tako z odra?

Imaš kakšne slike? smile.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#60 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 25 October 2007 - 05:17 PM

Korpiklaani so bili predskupinaa? ohmy.gif Tega pa nisem vedla. Pa bi jih ful rada v živo slišala. Kaki so bli?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users