Jump to content


Photo

Nanizanke, nadaljevanke


  • Please log in to reply
2765 replies to this topic

#1 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3433 posts
  • Gender:Male

Posted 06 September 2005 - 08:49 PM

Ker se približuje jesenski program in z njim vse serije me zanima, katere so vam pri srcu oz. vas zanimajo.
Da jaz začnem, kr po abecedi:)

Amazing race (reality show)
American Idol (reality show)
Apprentice (reality show)
Charmed
Desperate Housewives
8 simple rules
Everybody hates Chris - pride ven prvič letos in je sit com od Chrisa Rocka tak da bo zanimivo...verjetno je parodija na Everybody loves Raymond, ki se je prejšno sezono poslovila s TV-ja sad.gif
Gilmore Girls
Grey's Anatomy
Hope & Faith
Joey (je nadaljevanje lika Joey-a iz frendsov:D)
Living with Fran (Fran Fine (iz nanizanke The nany Fine) se vrača v novi sit com)
MythBusters
One Tree Hill (zaradi Chad Michael Murray-a
:love4:
Survivor (reality show)
24
What I Like About You
Wickedly Perfect (reality show)
Whose Line Is It Anyway? (so komedijanti, ki jim postavijo razne naloge in jih improvizirajo...konkretno smešno:D)
Will & Grace

Aja pa še Naša mala klinika seveda
Ok to bi recimo blo vse...navadnega programa na našem TV-ju bolj malo gledam...večina jih je z interneta.

LP
  • 0

#2 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 06 September 2005 - 10:00 PM

smile.gif No, jaz fuuul redko gledam tv, ker me ponavadi ni nič doma, če pa že sem, pa zmeraj počnem kaj druga.

Ampak med temi nadaljevankami in nanizankami sem tu pa tam gledala Desperate Housewifes, tak da fajn, da pridejo na Pop, pa Joey-a, drugač pa ful rada gledam Na kraju zločina in seveda Na kraju zločina: Miami in zdaj še Na kraju zločina: New York. smile.gif

Itak, da sem ful rada gledla Friendse, Willa in Grace, pa kaj še je blo... hm... nekaj vem, da sem ful rada še gledla... se bom že spomnila. AJA! Itak, da Sex and the city! wink.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#3 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 06 September 2005 - 10:04 PM

QUOTE(Ajša)
smile.gif No, jaz fuuul redko gledam tv, ker me ponavadi ni nič doma, če pa že sem, pa zmeraj počnem kaj druga.

Ampak med temi nadaljevankami in nanizankami sem tu pa tam gledala Desperate Housewifes, tak da fajn, da pridejo na Pop, pa Joey-a, drugač pa ful rada gledam Na kraju zločina in seveda Na kraju zločina: Miami in zdaj še Na kraju zločina: New York. smile.gif  

Itak, da sem ful rada gledla Friendse, Willa in Grace, pa kaj še je blo... hm... nekaj vem, da sem ful rada še gledla... se bom že spomnila. AJA! Itak, da Sex and the city!  :wink:


js tud neki takiga wink.gif
pa tihi zlocin se vcasih pogledam..cist tak..k se usedem za tv..pogledam ce je kj ql..ce ni pc ni smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#4 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 07 September 2005 - 01:41 PM

Ja Friendsi so bli pri men na prvem mestu, pa Parčkanje in Will&Grace tud. Drugač pa gledam, kadar utegnem Gilmore Girls, Na kraju zločina: New York (prej pa Miami), Everybody loves Raymond. Apprentice...verjetno še kaj...se ne spomnim zdele.
  • 0
IPB Image

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2005 - 01:49 PM

Poznam tele, fajn so mi tiste, ki so temno označene, druge mi niso nič extra.

Charmed
Desperate Housewives

Will & Grace
MythBusters
Survivor (reality show)
Hope & Faith
8 simple rules

Teh pa ne poznam (so itak nove) ampak mi delujejo fino ...

QUOTE(bellini)
Everybody hates Chris - pride ven prvič letos in je sit com od Chrisa Rocka tak da bo zanimivo...verjetno je parodija na Everybody loves Raymond, ki se je prejšno sezono poslovila s TV-ja

Whose Line Is It Anyway? (so komedijanti, ki jim postavijo razne naloge in jih improvizirajo...konkretno smešno:D)

Joey (je nadaljevanje lika Joey-a iz frendsov:D)

Living with Fran (Fran Fine (iz nanizanke The nany Fine) se vrača v novi sit com)

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3433 posts
  • Gender:Male

Posted 07 September 2005 - 03:13 PM

Žal jih ne bomo gledali preko naših programov. sad.gif Bo treba malo po internetu iskat...
Aja Dilema ona nanizanka 8 simple rules - to si gledala tiste dele, ki so po naših programih al ta nove sezone. Ker ko oni oče umre se v hišo priselita dedek ter stric in je dosti bolj smešno kot prve sezone...
http://www.sitcomson...oseason2-22.jpg[/url]
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 September 2005 - 04:52 PM

Jaz se pa sploh ne spomnim, kaj gledam. Aja, Našo malo kliniko. To pa vedno. smile.gif Ker mi je ful hecno. Kaj drugega pa ne.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 07 September 2005 - 05:00 PM

MythBusters

pa STAR GATE seveda
  • 0

#9 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 07 September 2005 - 05:09 PM

definitivno star gate biggrin.gif
seinfield pa raymond biggrin.gif
  • 0

#10 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28970 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 07 September 2005 - 05:13 PM

še v času gimnazije me je bivši fant navdušil za melrose place in x-files, no, nasploh sem takrat občutno več gledala tv. naše skrivno življenje (avstralska) mi je všeč, pred leti pa tudi to življenje (angleška) - oboje na nacionalki. z zanimanjem sem gledala moške in ženske zadeve, z vidika, da je obravnavana tematika istospolne usmerjenosti (ker sem o tem pisala par esejev).
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#11 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 07 September 2005 - 06:12 PM

Aja, sm se spomnla, zdej so začel novo sezono Scrubs. Ta mi je tud ful dobra.
  • 0
IPB Image

#12 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 08 September 2005 - 09:32 AM

Joj, ja, Scrubs je meni tudi dobra. smile.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#13 kikyca

kikyca

    sramežljivec

  • Člani
  • 75 posts

Posted 08 September 2005 - 11:35 AM

Hm...joj je dosti teh nadaljevank, men je full fajn One Tree Hill in pa Na kraju zločina...te so mi nekak najbolj smile.gif
  • 0
Celo Tvoje Telo Ni Nič Več Kot Tvoja Misel V Obliki, Ki Jo Lahko Vidiš. Zlomi Spone Svoje Misli, Pa Boš Zlomil Tudi Verige Svojega Telesa.

#14 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23464 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 08 September 2005 - 12:18 PM

sem redno spremljala Na kraju zločina, dokler mi niso dali na full pozno uro!

Pa Sex in the city mi je bil tudi full dobra, pa Friends,...
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 September 2005 - 12:36 PM

Sem totalna fenica nanizank:

The Twilight Zone
La Femme Nikita
Twin Peaks
MythBusters
CSI: Miami, New York (Las Vegasa ne maram)
Sex And The City
Friends
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 September 2005 - 12:40 PM

QUOTE(Jenna)
MythBusters
CSI: Miami, New York (Las Vegasa ne maram)
Sex And The City
Friends


Te štiri so men tud ful fine ... sploh pa CSI ... I love it! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 September 2005 - 12:41 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Jenna)
MythBusters
CSI: Miami, New York (Las Vegasa ne maram)
Sex And The City
Friends

Te štiri so men tud ful fine ... sploh pa CSI ... I love it! wink.gif

Ja, Horatio je s svojimi frajerskimi pozami, hudomušnimi komentarji in sončnimi očali naravnost car! Owna sceno!! biggrin.gif:D:clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 September 2005 - 10:20 AM

Nanizanke, ki so mi bile do zdej najbolj všeč so Friends, Sex And The City, Charmed, What I Like About You, That '70s Show, Dawson's Creek, Joey, ...
  • 0

#19 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 11 September 2005 - 10:22 AM

that 70's show :!: :!: :!: :!:
  • 0
it's not pms, it's you..

#20 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 11 September 2005 - 10:26 AM

that 70's show je men najbolš!!!!! Drugač so mi pa dobri tud maldi zdravniki (Scrubs), prijatelji pa sex v mestu...
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users