Jump to content


Photo

Trajno odstranjevanje dlak-laserji


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#1 Natalie_

Natalie_

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 17 June 2007 - 09:38 PM

ojla!

Glede na to, da je trajno odstranjevanje dlak z laserji v kozmetičnih salonih zelo drago....me zanima,če ima kdo izkušnje z laserjem za domačo uporabo RIO in kok je u resnici učinkovit....
http://www.riobeauty.com/LAHR.htm


hmm.gif

Hvala za odgovor,lp
  • 0

#2 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 20 June 2007 - 07:42 PM

Moja mama si je dolgo nazaj dala z laserjem kao trajno odstranit dlake. Sploh nevem kje men se zdi da nad ustnico al kje sej nevem zaj se bom zlagala če bom rekla kaj. No v glavnem vlke denarje je zmetala ven sam so ji dlake še vedno rastle, mislim tak kot voskanje je blo. Nekaj časa jih ni blo pol so pa spet zrastle. In je šla nazaj tja ko si jo delali pa ji je ona nekaj razlagala da bi mogla vsako leto 3x al 4x prit da ji kao "obnovijo" vse skupaj. Sam za moje pojme pol ni to TRAJNO odstranjevanje če morš vsako leto pol spet hodit ne.. hmm.gif Za one laserje ko se kupijo pa jih maš doma pa nimam pojma sam vrjetno so pol še večji qrac pa nevem no jas se nebi spuščala v to.
  • 0
Memento mori.

#3 Maggie

Maggie

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 23 June 2007 - 03:35 PM

Živijo, sem nova na forumu, pa bi imela eno vprašanje za vas, saj bi mi verjetno znale najbolje svetovati
(glede na to da se precej spoznate na te reči). Razmišljam o "trajnem" odstranjevanju dlak z lasarji oz. z IPL metodo, pa se odločam v kateri kozmetični salon naj grem, katera varianta je razmeroma ugodna in hkrati učinkovita. Ko sem malo brskala po internetu sem opazila dve (po mojem mnenju) dobri možnosti: Kozmetični salon Cat in Optiderm - studio za estetiko kože. Ali imate izkušnje ali poznate katerega od njiju? Bilo bi mi v veliko pomoč. Glede na to da sem o kozmetičnem salonu Cat slišala že kar nekaj pohval na drugih forumih me zanima kaj več o drugemu, saj ima precej nizke cene storitev (kar očitno nižje v primerjavi z drugimi), toda upam, da se to ne pozna pri učinkovitosti njihovih storitev. Najlepša hvala za vaše odgovore.
  • 0

#4 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 23 June 2007 - 09:15 PM

Pomoje bo najbolše, da vprašaš tiste, ki so že bili tam. Ali pa da pokličeš v salon pa vprašaš vse kaj te zanima.
  • 0

#5 dark_angel

dark_angel

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 31 August 2007 - 07:31 AM

hmmm....za Cat nimam ravno dobrih besed....njihov laser (v bistvu ni laser ermm.gif ) mi sploh ni odstranil dlačic...pa še dragi so...

potem sem na enem forumu zasledila, da ena uporabnica hvali en salon v bližini nove gorica...in kaj poklicala, preverila kaj imajo, šla tja in imajo pravi laser od če se ne motim se reče Foton ali nekaj takega...

in kaj po enem tretmaju, čez 2 tedna so mi začele odpadati dlačice in potem, sem šla še enkrat (prijazni ljudje) in sedaj sploh jih nimam več in to je to.... pri IPL sem bla 10× in so skoz pravli, da ji jih ne bo več, pa so še vedno rasle...prav "nate*nili" so me evil.gif hmm.gif

po poglejte sami www.revital-helena.com , tudi lastnica je full prijazna, vse se da zmenit, predvsem pa ta mashina res zgleda, kot da ti bo odstranila dlake....

aja, pa še nekaj, še žilico (v bistvu veliko grdo žilo) sem si dala odstranit...tisto res malo boli, ampak vsaj tiste grde spake ni več
  • 0

#6 moonlight

moonlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 25 September 2007 - 12:40 PM

QUOTE(Maggie @ 23. 6. 2007 - 16:35) View Post

Živijo, sem nova na forumu, pa bi imela eno vprašanje za vas, saj bi mi verjetno znale najbolje svetovati
(glede na to da se precej spoznate na te reči). Razmišljam o "trajnem" odstranjevanju dlak z lasarji oz. z IPL metodo, pa se odločam v kateri kozmetični salon naj grem, katera varianta je razmeroma ugodna in hkrati učinkovita. Ko sem malo brskala po internetu sem opazila dve (po mojem mnenju) dobri možnosti: Kozmetični salon Cat in Optiderm - studio za estetiko kože. Ali imate izkušnje ali poznate katerega od njiju? Bilo bi mi v veliko pomoč. Glede na to da sem o kozmetičnem salonu Cat slišala že kar nekaj pohval na drugih forumih me zanima kaj več o drugemu, saj ima precej nizke cene storitev (kar očitno nižje v primerjavi z drugimi), toda upam, da se to ne pozna pri učinkovitosti njihovih storitev. Najlepša hvala za vaše odgovore.


jas sem bla na IPL-ju pa mi je ful dobro odstranilo dlake, pa še bolelo ni tak fejst smile.gif bila pa sem v vividusu na kopitarjevi... so ful prijazni pa vse ti razložijo, koliko boš plačala pa je odvisno od tega kak si poraščena pa koliko krat boš mogla it rolleyes.gif
poglej malo na internetu pa bos vidla tongue.gif
  • 0

#7 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25740 posts
  • Gender:Female

Posted 25 September 2007 - 12:55 PM

moonlight, koliko časa pa drži? Je trajno res trajno?
  • 0

#8 majamaja

majamaja

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 25 September 2007 - 03:35 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 25. 9. 2007 - 13:55) View Post

moonlight, koliko časa pa drži? Je trajno res trajno?



Js sm tud bla na ipl. Crne dlake grejo zelo hitro dol, tiste druge malo bolj pocasi. Ko se jih znebis (torej 6-10 tretmajev) naj bi potem vsako leto sel enkrat obnovit, ce ti kej pokuka ven. Je pa problem pri tistih, ki imajo hormonske tezave, tam dlake vedno znova najstajajo.
  • 0

#9 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 September 2007 - 03:53 PM

To se je zgodlo meni.
Bla sem v Karlovu (ali Čakovcu hmm.gif) Je rekla, da nima smisla nadaljevat, ker le denar mečem stran. Da naj prej hormonsko neravnovesje uredim.

Delala mi je nad zgornjo ustnio in po bradi.
Vse se mi je obrnilo na glavo zaradi hormonskih tablet, ki sem jih en čas jemala :S




  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#10 majamaja

majamaja

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 25 September 2007 - 04:09 PM

[quote name='Adriane' date='25. 9. 2007 - 16:53' post='415418']
To se je zgodlo meni.
Bla sem v Karlovu (ali Čakovcu hmm.gif) Je rekla, da nima smisla nadaljevat, ker le denar mečem stran. Da naj prej hormonsko neravnovesje uredim.

Delala mi je nad zgornjo ustnio in po bradi.
Vse se mi je obrnilo na glavo zaradi hormonskih tablet, ki sem jih en čas jemala :S
[/quote

Zdej mi ni cist jasno, ce si mela hormonsko neravnovesje kot posledico hormonskih tablet, ali si hotela hormonsko neravnoveje zdravit s hormonskimi tabletami?
Jaz sumim, da mi neki ni v redu s hormoni (predvsem zaradi dlak), pa se ze ful dolgo odpravljam k endokrinologu. Enkrat sem celo bla, pa je reku, da sm premlada za hormonske tablete (mela sem okol 14 let) in da se bo po puberteti mogoce vse uredilo, pa se ni. Kako izkusnjo si ti mela z zdravnikom?
  • 0

#11 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 September 2007 - 06:11 PM

O tem sem že pisala v eni izmed tem. Bom kar kopirala.

QUOTE(Adriane @ 4. 8. 2007 - 14:22) View Post

1. Kot kontracepcijo sem jemala, se mi zdi, da ?Logest?, kasneje še neke druge, a se trenutno ne spomnem imena.

2. Zaradi spleta okoliščin, zgubim menstro. Ginekologinja mi predpiše neke hormonske tablete, da jo dobim nazaj.
Čez par mesecev se le-ta povrne, a z njo pride tudi poraščenost po obrazu.

3. Dobim Diane 35 - proti poraščenosti, ki pa ne izgine.
Nekaj mesecev sem jih jemala, cela nesrečna zaradi puha, ki se je pojavil. Enkrat mi je blo pa dovolj. Vrgla sem tablete v koš in se jih par let nisem pritaknila.

Zdaj jih spet jemljem (diane), a ponovno v kontracepcijeske namene.

Pri endokrinologu nisem nikoli bila
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#12 majamaja

majamaja

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 26 September 2007 - 06:03 PM

kaj pa zdaj? A je kej boljs? Js sm tud jemala te tablete en cas, pa mi je blo skoz mal slabo in sem nehala (sicer mi je cisto malo pomagalo).
  • 0

#13 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 September 2007 - 06:59 PM

To sprašuješ za Diane? Pred mescem dni sem šla na Yasminelle smile.gif
Kar se tiče poraščenosti, ni nič boljše.

Tabletke drugače dobro prenašam.
Če te zanima kaj o tej vrsti kontracepcije, njihovi uporabi in izkušnje uporabnic, lahko pogledaš to temo
http://www2.lepa-si....?showtopic=1404

So se punce kar razpisale. Mogoče najdeš odgovore na vprašanja v njej smile.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#14 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25740 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2007 - 07:02 PM

Za manjšo poraščenost je treba pri tabletkah počakat vsaj 3 mesece
  • 0

#15 moonlight

moonlight

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 02 October 2007 - 07:58 PM

letos pomladi sem dala skozi zadni tretma in do zdaj se mi dlake se niso pojavile tongue.gif so pa tudi meni rekli, da je treba to vsako leto obnavljat, če se prikažejo dlake.. bomo vidli ne smile.gif
  • 0

#16 Majda

Majda

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 24 October 2007 - 02:18 PM

QUOTE(Adriane @ 26. 9. 2007 - 19:59) View Post

To sprašuješ za Diane? Pred mescem dni sem šla na Yasminelle smile.gif
Kar se tiče poraščenosti, ni nič boljše.

Tabletke drugače dobro prenašam.
Če te zanima kaj o tej vrsti kontracepcije, njihovi uporabi in izkušnje uporabnic, lahko pogledaš to temo
http://www2.lepa-si....?showtopic=1404

So se punce kar razpisale. Mogoče najdeš odgovore na vprašanja v njej smile.gif



Vidim, da imate velike tezave z depilacijo. Ali ste ze slisale za Epilsoft? To je naravne depilacija brez bolecin in brez kemije. Sicer ni trajna, je kakor britje, zato pa popolnoma naravna in opravi tudi piling. Vec o tem najdete v trgovini na Bolhi.

Lep pozdrav
Majda
  • 0

#17 *linica*

*linica*

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 25 October 2007 - 08:09 PM

govorite o dlačicah nad ustnico. kaj pa v nosku? to mene grozn moti! in sem zato nesamozavestna sad.gif sad.gif sad.gif
  • 0

#18 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 October 2007 - 08:14 PM

Pomoje bi se tudi dalo. Zakaj pa ne?

Jaz jih mam tudi. Sem se en čas precej sekirala zaradi njih, zdaj pa jih še opazim ne. Niti mi še noben ni nikoli rekel: "Bljak, ti maš pa kosmato not!"

Če te moti...
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#19 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 October 2007 - 08:21 PM

Adriane, meni se ti sploh ne zdiš "poraščena" kjerkoli (pač kolikor se kože vidi izven obleke, da ne bo kak perverzneš narobe razumel), tko da mi niti ni jasno "od kod" ti ideja o tem. Jasno pa da ti več opaziš, seveda.
Sej jaz imam tudi kucine in če jih ne bi stran pipala s pinceto bi bla bolj brkasta pa kaj tongue.gif . Nisem pa prepričana koliko so vsi ti laserji sploh varni, ne bi rada tvegala kakršnih koli poškodb tkiva, ali pa večje tveganje za kakega raka in te zadeve... Ostajam pri britvicah in pinceti.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#20 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 25 October 2007 - 08:36 PM

Oh, hvala Crna. smile.gif Dejstvo je, da imam več dlak, ki so tudi bolj močne, od večine. To je vidno na prvi pogled že po laseh, trepalnicah, obrveh itn. po celem telesu. Roke mam recimo dosti bolj kosmate ko moj tip, je pa tudi res, da ima on zelo ženstvene. Primer: meni depilacijska krema ne razžre vseh dlak na nogi. Tak so močne. Pristna temnolaska pač smile.gif

Sem se naučla živet s tem. Malo populiš ven, nekaj pobeliš, nekaj pobriješ, ostalo pa pustiš in se ne obremenjuješ z njimi. smile.gif Je pa ta filozofija prišla šele z leti.

Sami sebi smo itak vedno najhujši sodniki.
Sem pa že doživela, da me je kolega en čas prav masiral, za kaj si rok ne pobrijem. Da se naj malo uredim. Zakaj si rečmo ne odstranim puha z brade in nad ustnico. Sma se kar precej skregala. Mene to ni tlko zabilo, kako drugo bi pa lahko precej!

3 stvari brez katerih ne bi šla na samotni otok so: pinceta, depilator in deodorant laugh.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users