Jump to content

Photo

Bolečine v križu in hrbtenici

• Please log in to reply
103 replies to this topic

#101 ora

ora

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11185 posts

Posted 08 August 2017 - 02:13 PM

Jaz ne morem v dolocenih pozicijah vec sedet. Na sprehodu imam isto tezave. Najbolj mi pomaga ce se nekaj casa zibljem v predklonu, na ta nacin se sprosti pritisk na isias ampak tega pac ne mores ravno kjerkoli pocet :) komaj cakam september in zacetek joge, ker se mi zdi, da res pomaga. Zdaj sem poskusila kaj najti o teh bolecinah na googlu ampak mi rata slabo kaksne eni pisejo. Ze ves cas sem ful aktivna, do pred dveh mesecev sem se redno tekla, telovadim pa sprehajam se pa itak skos. Vsak dan prehodim 10km. V sluzbi imam ful dinamicno delo ampak roko na srce tudi postiljanje postelj (na primer) ni ravno poezija za hrbet. Ocitno se bolecinam ne bom mogla ravno izognit.
  • 0

#102 Jinadaze

Jinadaze

Tough cookie

• Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 58053 posts

Posted 08 August 2017 - 02:27 PM

Uau, pridna. :)

• 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

#103 Anouk

Anouk

pro libraries

• Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 17568 posts

Posted 08 August 2017 - 03:02 PM

V 10 km imas vstete korake v sluzbi ali je to se ekstra? :) Jaz sem se navadila na stole manjso blazino naslonit, da me podpira v ledvicnem predelu, mi je tako dosti bolj udobno in manjkrat se zverizim v kaksno cudno drzo, pri kateri bi prislo do bolecin. 

• 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda

#104 ora

ora

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11185 posts

Posted 08 August 2017 - 03:24 PM

Poleg sluzbe je to. Oz. trenutno sem itak se na dopustu.
  • 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users