Jump to content


Photo

Lancaster Light Enhancing Adaptive (tekoči puder)


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 29 December 2005 - 06:13 PM

Sestavine:AQUA, CYCLOMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, TALC, BUTYLENE GLYCOL, TITANIUM DIOXIDE (CI 7789), ETHOXYDIGLYCOL, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, PENTAREYTHIRTYL TETREATHYLHEXANOATE, SILICA, SODIUM CHOLRIDE, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20, LAURETH-7, C9-15 FLUOROALCOHOL PHOSPHATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, LECITHIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCINE SOJA OIL, TOCOPHERYL ACETATE, METHYLPARABEN, PROPYLENE CARBONATE, DISODIUM EDTA, GLYCERYL POLYMETHACRYLATE, PARFUM, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, SODIUM PCA, PEG-8, PROPYLENE GLYCOL, PALMITOYL OLIGOPEPTIDE
[+/-:BISMUTH OXYCHLORIDE (CI 77163), IRON OXIDES (CI 7749, CI 77492, CI 77499)]
  • 0

#2 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 December 2005 - 06:26 PM

full mi je všeč,da si napisala zravn 'tekoči puder',ker drgač sploh ne bi vedla za ker izdelk se gre!!! oops.gif tko,da vse napište za kak izdelek gre,če bo slučajno ime izdelka tko zapleteno kokr ta wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 December 2005 - 07:08 PM

Gre za puder, ki je namenjen tudi mastni in mešani koži, ker ne vsebuje olj, ampak samo silikone in en vlažilec. Vsebuje titanijev dioksid, ampak ker ima zraven napisano številko, predvidevam, da gre za barvo in ne UV filter. Ali na embalaži piše, da vsebuje UV zaščito?
Puder ima samo dva AOK in je s tega stališča bolj ubogi.
Vsebuje pa tudi eno komedogeno sestavino, ki pa je šele pri koncu seznama, tako da mislim, da kakšnega večjega vpliva nima.
Torej - glede na to, da je ta puder Lancaster in verjetno precej drag, me je presenetilo to, da je sestava precej povprečna - še moj Revlonov puder ima več AOK in UV zaščito.
Ni pa slab, nikakor, in ga priporočam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 29 December 2005 - 09:16 PM

Hvala sonchika za tako izčrpen odgovor, res lepo vse razložiš. Na embalaži nič ne piše o UV zaščiti, le SPF 6, kar pa naj bi baje tudi predstavljalo neko zaščito pred soncem, ali pa se motim? Ta puder sem uporabljala par let, zdaj sem se ga pa naveličala (stane tam okrog 7700sit) in iščem nekaj drugega (Revlon?).
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 December 2005 - 08:06 AM

Če piše, da ima UV zaščito, potem je to to.
Revlon uporabljam sama in je zelo podoben temu, samo z več AOK. Fajn puder, ki pa ima to slabo lastnost, da se izredno hitro suši in če nisi hitra, nastanejo lise. Sicer pa fajn puder.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 30 December 2005 - 03:38 PM

Sonchika, kupila sem Revlonovga in ob prvi (danes) uporabi mi je ful fajn (veliko boljši po mojem občutku kot od Diorja, ki si mi ga tudi že ocenila). :cheers: Thanx!
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users