Jump to content


Photo

Mastni lasje + pogosto umivanje


  • Please log in to reply
153 replies to this topic

#101 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 31 March 2007 - 04:33 PM

Daj dobi to čudo p daj ocenit sestavine.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#102 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 11 April 2007 - 04:17 PM

Mi lahko svetuje katera pena bi bila primerna za lase, ki so bolj nagnjeni h maščenju, tako brez alkohola? ... Imela sem tisto od Loreala, brez alkohola, za suhe lase in konice, ampak sem že takoj naslednji dan imela mastne lase. Navadno pa si jih umivam na 3 dni.
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#103 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14811 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 11 April 2007 - 05:08 PM

Kaka pena? Za oblikovanje, kodranje, nego?

(men ene pena od tigija ful nardi volumen pa čupa se mi kasnej zmasti; dejansko, šele po kakih 4ih dnevih si morm spet čupo prat. in sicer tigi root boost)
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#104 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 April 2007 - 06:10 PM

Meni jo pa ful hitro masti, sploh poleti. sad.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#105 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 12 April 2007 - 12:05 PM

QUOTE(Cvetka* @ 11. 4. 2007 - 16:08) View Post

Kaka pena? Za oblikovanje, kodranje, nego?


Za oblikovanje...imam srednje dolge resasto postrižene lase, pa kadar si jih s krtačo sušim, da si mal konice navznoter ''navijem''. Pa po skoraj vsaki peni sem že naslednji dan mastna blink.gif

  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#106 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 13 April 2007 - 11:53 AM

QUOTE(inchika @ 12. 4. 2007 - 13:05) View Post

Za oblikovanje...imam srednje dolge resasto postrižene lase, pa kadar si jih s krtačo sušim, da si mal konice navznoter ''navijem''. Pa po skoraj vsaki peni sem že naslednji dan mastna blink.gif


Rešitev je čisto enostavna, ne uporabljajte pen za lase. Med sušenjem si lase normalno oblikujte, na koncu pa uporabite lak za lase ali gel za utrjevanje. Jst sm imela obdobje izredno mastnih las, in mi je lak stanje izboljšal.
Pa resno si lase umivajte z čimbolj mlačno vodo, na koncu pa jih oplaknite z mrzlo. Ne uporabljajte mask ali balzamov, v primeru da imete suhe konice, pa pred sušenjem las na konice nanesite majhno količino balzama in ne spirajte.
  • 0

#107 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 13 April 2007 - 06:38 PM

QUOTE(ššiva @ 13. 4. 2007 - 10:53) View Post

Rešitev je čisto enostavna, ne uporabljajte pen za lase. Med sušenjem si lase normalno oblikujte, na koncu pa uporabite lak za lase ali gel za utrjevanje. Jst sm imela obdobje izredno mastnih las, in mi je lak stanje izboljšal.
Pa resno si lase umivajte z čimbolj mlačno vodo, na koncu pa jih oplaknite z mrzlo. Ne uporabljajte mask ali balzamov, v primeru da imete suhe konice, pa pred sušenjem las na konice nanesite majhno količino balzama in ne spirajte.


Skoraj vsak lak za lase vsebuje alkohol?
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#108 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16961 posts
  • Gender:Female

Posted 13 April 2007 - 07:18 PM


A obstaja kkšen naraven šampon za mastne lase?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#109 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 13 April 2007 - 08:44 PM

Mislim, da ma logona enga... Na njihovi spletni strani http://shop.zivacenter.org
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#110 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 15 April 2007 - 09:04 AM

jaz vsakič uporabim Nieveino masko Protein repair, ker imam barvane lase in so izgubili vlago. Zdaj mi lasje bistveno dlje "zdržijo" -konice se ne tanjšajo tako hitro...Pa tudi nič bolj se mi ne mastijo kakor so se mi preden sem nanašala masko. Tud od Tigija zaščita pred vročino mijih ne zmasti, pena od Joico enako...


  • 0
IPB Image

#111 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 July 2007 - 09:07 PM

Jaz opažam, da se mi lasje poleti full bolj mastijo, kar se mi zdi strašno moteče. Pozimi je dovolj, če si lase perem enkrat na teden (in še takrat tik pred pranjem nimam glih neki ful mastnih, ampak tko da je mal), zdej pa mam precej mastne že 3. dan po umivanju. Ima katera podobne probleme?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#112 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 05 July 2007 - 09:43 PM

Ja jazst imam pozimi mastne na 2 dni. Poleti na 1 dan. Danes sem razmišljala-kaj ni logično. Mensezdi da si ti, Dilema rekla, da je pametno spirati lasišče z mrzlo vodo, oziroma ne z vročo, ker se lasišče pret toploto tako zaščiti, da se začne mastiti. Torej-je logično da pride do istega pojava v času vročine, oziroma poletja-lasišče se ogreva in segreva in se začne izdatno mastiti.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#113 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 July 2007 - 09:46 PM

Ja vroča voda ni kul zato, ker odpre pore oz. s tem tud spodbudi delovanje žlez lojnic, pa še prevroča voda draži lasišče, kot si rekla. Poleti se pa itak še extra potimo in je vse bedno, sam men se zdi, da včas ta problem ni bil pri men tok viden, letos je pa res ful, ker se mi lasje zmastijo več kot 2x hitreje. sad.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#114 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 05 July 2007 - 10:29 PM

kaj pa če je rešitev pri laseh spetih v čop? a imate skos spuščene lase?
  • 0

#115 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10652 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 July 2007 - 10:35 PM

Jaz imam tudi mastne lase in odkar smo nabavli fen s hladnim sušenjem, so moji lasje čist drugačni. Dejansko. Zmastijo se kasneje, zdaj se tud svetijo in so ful lepi in mehki. Ker prej mi je tisti vroči zrak zgleda razdražil lasišče in jih tolk izsušil, da ni bilo nobenega leska pa še ful hitro se spet zmastili.
  • 0

#116 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 July 2007 - 10:51 AM

QUOTE(eve @ 13. 4. 2007 - 21:44) View Post

Mislim, da ma logona enga... Na njihovi spletni strani http://shop.zivacenter.org<a href="http://shop.zivacenter.org" target="_blank"></a>


Keri je to? Jaz sem zdaj malo brskala po njihovi strani, pa nisem vidla da bi za katerega pisalo da je za mastne. Bi rada nabavila kakšen njihov šampon pa nevem kateri bi bil bolj primeren za moje mastne lase, od teh treh: kopriva, brinov in pa ginko. hmm.gif

  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#117 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 July 2007 - 11:00 AM

Jaz imam ginko, lahk prebereš oceno, pa res nič ne zmasti las, nič. Ker nima olj in je pomoje ful primeren za mastne lase, pa še proteine ima in fajn sestavine. Imaš tudi enega bambusovega za volumen, ki je baje super.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#118 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 July 2007 - 11:54 AM

Aha no koprva odpade ker sem zdaj vidla da je bil sestavinsko ocenjen kot precej agresiven. Tvojo oceno sem prebarala, ma me je malo zavedlo ker je šampon pač za suhe lase. No če praviš da ni tako, bom poskusila kar tega smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#119

  • Guests

Posted 16 July 2007 - 12:22 PM

http://shop.zivacent...mp;produkt=2315

a je že probala katera ta šampon. Naj bi bil proti mastnim lasem in me zanima, če deluje.
  • 0

#120 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 July 2007 - 12:52 PM

Uu zanimiv. Kje ve najdete sestavine od teh Logona izdelkov? Jaz nikjer na tisti strani ne najdem. Me zanimajo pa za tega ko je Huda Nina nalepla.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users