Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
355 replies to this topic

#301

  • Guests

Posted 15 December 2007 - 09:52 PM

Ja Immortelle. Sam jaz grem zihar kupit, če pa ne bi kle v bližini dobila, bom pa že do Lj skočila.

Grem gledat na sajt...hvala Immortelle. smile.gif

Edit: V Domžalah in Celju je najbližji.
  • 0

#302 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2007 - 10:05 PM

Zmanjkalo mi je baterij za fotoaparat, zato sem kar skenirala zadnjo stran škatle, v kateri se set nahaja:

IPB Image

Za moje pojme se lahko po kvaliteti brez problema primerjajo z Mullerjevimi čopiči.
Res je, da še nisem preizkusila vseh, ampak že na prvi otip so veliko bolj kvalitetni od povprečnih "no-name" znamk, ki se jih da kupiti kje drugje. Ščetinice so zelo mehke.

Velik plus je tudi torbica, ki je res praktična za shranjevanje in prenašanje čopičev. Zapira se pa na nevidni magnet. thumbup.gif

Aja, na sliki se ne vidi, ampak predzadnji čopič je tak: IPB Image
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#303

  • Guests

Posted 15 December 2007 - 10:56 PM

Hvala Immortele. Super zgledajo, pa glih neki takih še rabim. Tole bo moje, upam, da že v ponedeljek. Sem šla sosedo zamorit, ker vem, da veliko hodi v Lidla. In, na mojo srečo, ima v ponedeljek planiran nakup tam. Tko da...držim pesti, da jih imajo v tistem Lidlu (v katerega pač gremo).
Če pa nimajo, bi pa fehtala, če se katera iz Ljubljane javi, da mi jih kupi. (samo kupi, ne plača af kors tongue.gif )


Aja, btw...za kaj točno se uporablja čopič, ki je tretji od leve? Fun brush se imenuje. Ve katera? hmm.gif
  • 0

#304 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2007 - 11:11 PM

o immortelle, super, hvala ti smile.gif ta torbica mi je usec, a se da v desno stran se kake luknje namotirat? kaj misls? a ta predzadnji copic je lepo stisnjen? bolj mehek al bolj trd?

ciara, fan je krneki, lohk ga uporabljas za nanasanje kakih stvari v kamnu, namenjenih za obraz, al pa za zbrisat dol odvecen puder. tistga npr, ko si ga das pod oci, da se sencka vsuje gor
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#305 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2007 - 11:20 PM

QUOTE(ciara @ 15. 12. 2007 - 22:56) View Post

Aja, btw...za kaj točno se uporablja čopič, ki je tretji od leve? Fun brush se imenuje. Ve katera? hmm.gif


Tisti pahljačasti čopič se (tako kot je že Piko povedala) uporablja za kak bronzer ali pa za odstranjevanje senčke, če prahec pade na lička.



QUOTE(piko*biko @ 15. 12. 2007 - 23:11) View Post

o immortelle, super, hvala ti smile.gif ta torbica mi je usec, a se da v desno stran se kake luknje namotirat? kaj misls? a ta predzadnji copic je lepo stisnjen? bolj mehek al bolj trd?


Na desni je še ena velika luknja, oz. žepek, v katerega se da spravit še kake tanjše čopiče. smile.gif

A ta za eyeliner? Je kar mehak, ampak dobro stisnjen skupaj. Črto naredi lepo! biggrin.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#306

  • Guests

Posted 15 December 2007 - 11:22 PM

Sm vedla, da če bo kdo vedu, bo to pikica kiss1.gif Heheheh.

No super, ker nimam nobenga posebnga čopiča za dol brisat "pizdarijo".

Ja, super torbica je. A ti bi namontirala luknje, da jo obesiš, al kaj? (kaj sm firbča, jle? oops.gif )

Ajaaa, tko si misla lukno. Jaz sem pa misla, da boš na steno obešala heheheh. slap.gif

O, pol bom pa že uporabla nekak ta fun čopič smile.gif
  • 0

#307 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2007 - 11:24 PM

haha immortelle si ze kr vedla da zarad crte sprasujem, lisicka biggrin.gif
uglavnem, si me prepricala, ze toselcek mi je ful usec, copicev pa itak ni nikol prevec thumbup.gif
kje pa je kak lidl v lj? tm v btcju nekje ane

ciara, ne da jo obesm, ampak da not spravim se kak copic, kot je ze nasa lisica ugotovila biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#308

  • Guests

Posted 15 December 2007 - 11:29 PM

Nikol preveč, maš prav.
  • 0

#309 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2007 - 11:30 PM

Hehehe... tongue.gif

Ja, v BTC-ju je čist pri Emporiumu.
Danes so imeli tam še enih 5 teh setov, upam, da jih ne zmanjka. hmm.gif

Cena je več kot ugodna, če pomislim, da stanejo posamezni čopiči tudi preko €10, prav tako pa tista torbica za čopiče od MUF ni nič kaj boljša, stane pa (prazna) krepko čez desetaka.

Aja! Pa pravkar sem ugotovila, da so tam v praznih prostorčkih, kjer ni čopičev, tudi luknje. Tako da se lahko v torbico shrani še 3 dodatne čopiče! thumbup.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#310 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2007 - 11:36 PM

a ni lidl tm k je emporium, pol pa se tist s. centr diamant zravn, pol je sele lidl?
in sam 5 setov je se, o luba dusa, upam da jih ne zmanjka do pon/tor cry.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#311 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2007 - 11:37 PM

QUOTE(piko*biko @ 15. 12. 2007 - 23:36) View Post

a ni lidl tm k je emporium, pol pa se tist s. centr diamant zravn, pol je sele lidl?
in sam 5 setov, o luba dusa, upam da jih ne zmanjka do pon/tor cry.gif


Ja, maš prav! Je še on center vmes! wink.gif
Sicer pa nisem videla, da bi bil kdo (razen mene) posebej zainteresiran za te sete danes. Držim pesti, da bojo še.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#312 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2007 - 11:42 PM

js tut srecno upam da jih bojo se mel, ce ne, bom pa rekla da nej kr nove narocijo thumbup.gif bog je reko snadji se ane
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#313

  • Guests

Posted 16 December 2007 - 12:06 AM

Morjo met yes.gif

Pol se da pa kar neki čopičev sem not spravt. Super, ker jaz, če grem namazat od brata punco, kar cel ladlc sabo nesem hehehe. In pol tost poln ladlc vozm okrog in ga pred trgovino pokrijem, da bi ne bi kdo udrl v avto, pa make up ukradu hehehe.
  • 0

#314 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 December 2007 - 01:12 PM

Točno ta set čopičev sem pred par dnevi držala v rokah v našem Lidlu, pa me niso impresionirali, ne vem no, meni so se zdeli precej crap. ermm.gif Sem pa pogledala samo nahitro, se nisem poglabljala, če pa ve pravite da so dobri bom pa šla še enkrat ščekirat, čeprav dvomim da še imajo, pred par dnevi so imeli samo še ene 2,3 kompletke.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#315 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2007 - 01:58 PM

QUOTE(Sarah @ 16. 12. 2007 - 13:12) View Post

Točno ta set čopičev sem pred par dnevi držala v rokah v našem Lidlu, pa me niso impresionirali, ne vem no, meni so se zdeli precej crap. ermm.gif Sem pa pogledala samo nahitro, se nisem poglabljala, če pa ve pravite da so dobri bom pa šla še enkrat ščekirat, čeprav dvomim da še imajo, pred par dnevi so imeli samo še ene 2,3 kompletke.


V svojih "oblekicah" iz plastike mogoče res bolj klavrno izgledajo, ampak meni so super za uporabo.
Res je, da se ne morejo primerjati s kakšnimi MAC ali Clinique čopiči, ampak za tako ceno so kar kvalitetni! wink.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#316 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 December 2007 - 02:19 PM

Najbrž imaš kar prav glede tega o njihovih oblekicah ja, bi bilo treba videt jih brez. Ampak dvomim da še imajo, jaz sem to vidla že nekaj cajta nazaj, če zdaj pomislim več kot par dni kot sem zgoraj napisala. Bo že več kot teden dni tudi. Sem gledala tudi na njihovi spl. strani in jih ni več med ponudbo, mogoče se jih pa v kaki trgovini še dobi. smile.gif

Immortele ti jih imaš, ane. Kak je ta zadnji - za ustnice? Ali je tretji iz desne za ustnice, ne vidim dobro na tej sliki. Koliko je kej trd?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#317 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2007 - 02:49 PM

QUOTE(Sarah @ 16. 12. 2007 - 14:19) View Post

Kak je ta zadnji - za ustnice? Ali je tretji iz desne za ustnice, ne vidim dobro na tej sliki. Koliko je kej trd?


Tisti za ustnice ni trd saj ima dokaj mehke ščetine, ampak čvrst.
Ščetinice so tudi lepo skupaj dane, tako da ohrani obliko.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#318 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 December 2007 - 03:02 PM

Da ni trd praviš. Ker jaz sem enega Avon kupila za ustnice kao, bolj iz radovednosti, pa je neuporaben, ker je tako mehek da meni ne uspe nič šminke z njim nanest na ustnice. ermm.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#319 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2007 - 05:17 PM

QUOTE(Sarah @ 16. 12. 2007 - 15:02) View Post

Da ni trd praviš. Ker jaz sem enega Avon kupila za ustnice kao, bolj iz radovednosti, pa je neuporaben, ker je tako mehek da meni ne uspe nič šminke z njim nanest na ustnice. ermm.gif


Ne morem rečt da je trd, saj so ščetine same mehke.
Je pa čvrst. In super za nanos šminke na ustnice! smile.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#320 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 December 2007 - 12:33 PM

Ok smile.gif

Punce s čim pa perete čopiče, a z navadnim milom za npr. roke? Kako pogosto pa, najbrž ne po vsaki uporabi, ali pač?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users