Jump to content


Photo

Iščem parfum - pomoč!


  • Please log in to reply
383 replies to this topic

#301 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 February 2013 - 02:13 AM

Še vedno ostane Spletična. :lol: Sklepam, da imajo še vedno ogromno strank.

Je pa res ta prepoved totalna bedarija.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#302 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30679 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 February 2013 - 09:17 AM

Eh, mene kaj dosti ne gane, parfum si kupim bolj redko in ne kar vsevprek, tako da če se bom res zapičla v enega, ga bom pa pri nas izvohala  po najugodnejši ceni...


  • 0

#303 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2013 - 10:40 AM

Pri nas se mi zdi da je kompas najcenejši. Drugače pa na letališčih, v brezcarinskih. Bo treba pa več potovat. :P


  • 0

#304 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 16 February 2013 - 01:50 PM

Ima katera izkušnje z Bvlgari Jasmin Noir EDP in EDT? Jaz sem imela samo EDP, pa me zanima, kak je EDT, če je slučajno ful manj obstojen in bolj blag... na FragranceDirect imajo samo EDT. :(


  • 0

#305 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82353 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 February 2013 - 03:23 PM

Eh, mene kaj dosti ne gane, parfum si kupim bolj redko in ne kar vsevprek, tako da če se bom res zapičla v enega, ga bom pa pri nas izvohala  po najugodnejši ceni...

 

Ja saj je pri veliki večini tako, da si parfume ne kupujejo kot solato, pa četrtinska razlika v ceni ni ravno nezanemarljiva. Pri nas so v parfumerijah cene praktično povsod enake.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#306 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 February 2013 - 03:29 PM

Sem videla, da si vas je nekaj pred kratkim kupilo DKNY v Mullerju, a samo ta zelen je znižan, ali tudi ostale različice? Imajo tudi najmanjšega, 30ml, ali samo 50ml? je tudi meni postal ful všeč, pa razmišljam da bi si ga kar vzela, dokler je znižan (sicer sem si ga hotela zaželet za RD :twisted:).

 

Jutri grem mimo Kompas Shopa, me prav firbec koliko je razlike v ceni, nisem nikoli tam kupovala parfumov.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#307 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2013 - 09:38 PM

Po mojih izkušnjah, so nekje 10€ cenejši kot v Limoniju. Imajo tudi spletno trgovino (naročala nisem). http://www.kompas-sh...alog/164/disave


  • 0

#308 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 February 2013 - 09:53 PM

Ni DKNY-a :( Hvala vseeno!


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#309 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2013 - 05:07 PM

 

Ja saj je pri veliki večini tako, da si parfume ne kupujejo kot solato, pa četrtinska razlika v ceni ni ravno nezanemarljiva. Pri nas so v parfumerijah cene praktično povsod enake.

Ja, tudi če kupiš samo en parfum na leto, je vseeno fajn, če ga dobiš precej ceneje, kot pri nas.

 

Sem videla, da si vas je nekaj pred kratkim kupilo DKNY v Mullerju, a samo ta zelen je znižan, ali tudi ostale različice? Imajo tudi najmanjšega, 30ml, ali samo 50ml? je tudi meni postal ful všeč, pa razmišljam da bi si ga kar vzela, dokler je znižan (sicer sem si ga hotela zaželet za RD :twisted:).

 

Jutri grem mimo Kompas Shopa, me prav firbec koliko je razlike v ceni, nisem nikoli tam kupovala parfumov.

Samo zelen EDT je bil znižan.

 

Kakšno izbiro pa sploh imajo v Kompas Shopih? Nisem še nikoli šla gledat. Sta eden ali dva pri NG, mislim da še obratujeta, ampak nisem sploh nikoli šla noter.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#310 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 February 2013 - 01:17 PM

V našem Mullerju je samo Fresh Blossom znižan. Whatever :D


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#311 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 18 February 2013 - 10:47 PM

Pri Fragnance direct so mi odgovorili, da še vedno pošiljajo v tujino po kopnem in s pomorskim prevozom.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#312 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 May 2013 - 12:01 PM

Isce se:
- pudrast
- nezen
- obstojen
- nevsiljiv
- ne prevec cvetlicen

vonj.

Do danes sem mislila, da je to Kenzo flower, ampak ni, po 2 urah se je tudi popolnoma razdisal na zapestju.
Petit et Mamas od Bvlgarija je premalo obstojen in ze malo prevec dobesedno pudrast.

Imam vzorcek parfuma, ki ga iscem, tako da ce ima katera ful izurjen nos in dober spomin, skupaj z velikim poznavanjem parfumov, naj se mi javi in dobi 15- minuten foot masage, tortico iz najljubse slascicarne in naredim ji toslc za mobija. Ok? ;) :lol:
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#313 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 May 2013 - 12:25 PM

Hmm.. Chloe morda, si poskusila? Navadno verzijo in Love.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#314 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 May 2013 - 12:31 PM

Nisem, sem si zapisala. Porocam, hvala!
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#315 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 18 May 2013 - 11:33 PM

Olivija kaj pa, če bi nesla ta zvorček parfuma v drogerijo pa ga dala povohat prodajalki?


  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#316 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14773 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 19 May 2013 - 07:32 AM

V njih ne polagam prevec upanja, ampak mogoce bi pa slo. Na kaksno fajno moram naletet, ker se mi zdi, da je vecina takih vzvisenih in i-know-better tečk, ki si ne dajo dopovedat nic. Chloe je pa ful obstojen, sem sla vceraj povohat, ampak ni to to, kar iscem. Je pa blizu. Pa drag je, 87€ za 50 ml v Muellerju.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#317 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17797 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 November 2013 - 02:16 PM

Prejšnji teden sem v Müllerju vohala en nov parfum od YSL, pa zdaj ne vem kateri je bil. Mogoče katera ve, kateri je najnovejši pri nas njihov?


  • 0

#318 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2013 - 01:32 PM

Imate kakšne predloge za zimske vonje? Bi kaj vanilijastega, toplega, da je obstojen ter da je pristna vanilija ne preveč umetna.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#319 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82353 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 December 2013 - 02:22 PM

Dior Hypnotic Poison, Chopard Wish.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#320 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2013 - 04:10 PM

Dior odpade..mi je preveč tezek postal. Sem imela v mislih še kaj lazjega.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users