Jump to content


Photo

Hitrejša rast las


  • Please log in to reply
145 replies to this topic

#121 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 03 July 2008 - 07:17 PM

punce danes je prazna luna ohmy.gif ...se pravi da se potemtakem splača zdepilirat...jst bom zanalašč provala da vidim če bo kej počasneje rastlo hmm.gif ...upam da res pali!!
  • 0

#122 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 04 July 2008 - 09:00 AM

exotica to bom tut jst probala pol bomo pa vidl,če to kej pomaga,ko bi vsaj!! tongue.gif
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#123 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 July 2008 - 09:54 AM

Piiigiii ti si že mal zamudla, hihihi laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#124 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 04 July 2008 - 10:34 AM

hja sm pol vidla ja,dej bom pa ob naslednji tongue.gif mislem,bom probala pobrit se morm tko al tko dans a je al pa ni prazna luna tongue.gif .

lp
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#125 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 July 2008 - 10:52 AM

Če ne drugje, boš mela ti pr luliki prazno lunco, ne laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#126 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 04 July 2008 - 12:26 PM

oops.gif oops.gif no smile.gif
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#127 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 15 August 2009 - 09:02 AM

Nisem našla bolj primerne teme zato pišem v to.Nujno ampak resnično nujno biggrin.gif me zanima če katera pozna kakšne kapsule, ali kaj v smilsu naretega kot je tisti kolagen dm-ov(torej prahec v posodici al kako) ali pa kaj podobnega za krepitev in rast las, ker mi zadnje čase res precej izpadajo, Planet mi je že rekla da zaradi "obdobja" pač in da bo kmalu boljše ampak mene to skrajno živcira in nočem da mi tako izpadajo zato bi rabla nekaj kar se da naprimer zmešati v jogurt me zanima za te inneov kako se jedo?
Imela sem Energy spektrum Q10 kjer sem rabla nekaj časa da sem se osredotočila na tableto in j potem piojedla laugh.gif nevem.Nemorem jih tak z lahkoto pogoltnit tak da če ima katera kakšen predlog.


  • 0

#128 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 15 August 2009 - 10:04 AM

Kolk vem so inneov take želatinaste 'kuglce' (definitivno ne za pregriznt;), lahko pa probaš s kakšnimi kapsulami (npr. fitoval, al pa one za lase/kožo/nohte) in jih pač odpreš, razstaviš in vsuješ vsebino v jogurt ;). Drugače pa, če bi imela prav Q10 v prahu poglej malo po raznih spletnih trgovinah s 'športno' prehrano, tam najdeš svašta smile.gif...

Upam, da sem ti kaj pomagala...Lp


  • 0

#129 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 15 August 2009 - 11:19 AM

Si ja hvala ti smile.gif

A pa lahko te kapsule dam v hrano? Ker vem da ta kolagen se lahko da(oni dm-ov) za kapsule pa nevem piše da se jih zaužije z vodo.Kaj misliš?
  • 0

#130 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 15 August 2009 - 02:05 PM

november.rain - pojdi po krkin b-komplex v lekarno. rezultati niso vidni čez noč, ampak je ob rednem jemanju fuuul boljše smile.gif
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#131 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 15 August 2009 - 07:30 PM

Pomoje lahko daš v hrano, vsa jaz ne vidim problema smile.gif. (ker itak skoraj vsaka vrsta hrane vsebuje nekaj vode, oz. ob obraku ponavadi tudi kaj popiješ, ane ;). se pa vse te kapsule, ki sm jih prej omenla jemljejo z obrokom, da se pač vitamini in minerali boljše absorbirajo - eni topni v vodi, drugi maščobah...
  • 0

#132 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 16 August 2009 - 12:08 PM

Hvala vama .biggrin.gifB komplex sem že imela tako zrnca(ki so za majhne otroke ane biggrin.gif ) potem pa sem videla tudi obložene tablete in sem jedla tiste nekaj časa(bolj za nohte kot za karkoli drugega) ker niso bile velike poleg vsega pa še obložene z čokolado.No ene dve sem tako dolgo premetavala po ustih kwer jih nisem mogla pogoltniti da se je čokolada raztopila potem pa so bile hrapave in malo grenke in sem jih plunla ven biggrin.gif No potem sem pa jih normalno lahko pojedla.

Sem včeraj probala z enimi kapsulami z vitamini+biotinom in si jih mešam v jogurt pa je vredu.Bom videla če bo kaj učinka.

Kaj pa Fitoval? Mislita da bi bil vredu, mislim da bi imel kaj učinka?Dala bhi ga prav tako v jogurt.
  • 0

#133 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 16 August 2009 - 01:00 PM

No ja, jaz sem začela jest b-kompleks tablete (iz DMa), zaradi kože v glavnem (baje pomaga). Za lase pa ne vem, bom videla, če bodo kaj hitreje rasli, mi že sedaj kar precej (v 5 mes. odkar sem se ostrigla so vsaj 7cm)
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#134 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 17 August 2009 - 02:38 PM

Inneov so tablete take malo bolj ovalne, rahlo zelenkaste. Po moje tega nebi mogla pojest s hrano ker so trde. Drugač js ko sm bla majhna nisem hotla jest takih velikih tablet in so mi mogli jih na žlico zdrobit da sm jih lahk pojedla.
  • 0
Why so serious?

#135 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 September 2009 - 10:10 PM

Jaz tudi študiram, da bi si nabavila Inneov. Glede na to, da imajo fajn sestavine (med drugim tudi zeleni čaj, ki je močan antioksidant) in se mi nasploh zdijo fajn in nekak študiram, če je možno, da bi mi tudi pomagale glede težav z lasiščem? hmm.gif Že dolgo ne jemljem več nič kakih vitaminov in podobnega, pa bi spet nekaj vzela.

Kaj pa Natural Wealth kapsule je imela katera? Vidim da so poceni, 60 kapsul (zadostuje za 2 meseca) stane 12,68€.

http://www.lekarnar....n-nohte-tablete
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#136 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 September 2009 - 11:21 PM

Jz od 17.7 jemljem perfectil tablete, se prav bo 17ga septembra 2 mesca, in mam ful lepšo kožo in bolj čvrste lase, prej sm mela čist puhaste pa boge ( pa drugače nisem mela jaz takih, to so se mi vzporedno z mozolji spremenili ) zdj mam pa (spet) lepše, boljše.
pa ubistvu piše da koža dobi sijaj, jz se res svetm zadnje čase, pač ni več izsušena koža zgleda

http://www.novval.si...elki/perfectil/
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#137 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 05 September 2009 - 03:37 PM

Dilema js sm mela od Natural Wealtha vitamine za lase, nohte in kožo - men niso bili neki preveč všeč. Vzela sem si jih predvsem zaradi las, ker nohte mam že po naravi zelo trde in močne. Mela sem dve škatlici, torej za cca 4 mesece. Js osebno nism opazla nobenih izboljšanj na laseh, nohti so pa itak postali kot kamen biggrin.gif

Zdej jem tele Inneov, sem jih pojedla 3/4 in morm rečt, da mam zelo mehke in voljne lase po njih, ki pa jih še nikol v življenju nism mela - vedno sem mela suhe in to z zlo kvalitetno nego. Tko da ne vem, mal sm tud prehrano izboljšala in bomo vidli no. Poročam še kej ko jih končam jest. Je pa res, da so zelo drage - 24€ za 60 tablet, vsak dan nej bi dve pojedu...torej jih je le za en mesec sad.gif


  • 0
Why so serious?

#138 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 September 2009 - 04:12 PM

Jaz bi Inneov ful imela, ampak ne vem, a je možno da bi blo kej narobe, ker nimam glih nekih konkretnih težav z izpadanjem las?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#139 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 05 September 2009 - 04:17 PM

Pomoje da ne Dilema ker itak niso neko "zdravilo" ampak dodatek če veš kaj hočem povedat smile.gif
Jaz sem pa gledala Fitoval in se mi zdijo sestavinsko resnično vredu.Kvas je vrdu za lase ane?(imajo ga nekje 300 ali 200 mg)
  • 0

#140 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 September 2009 - 04:21 PM

Vem da je prehransko dopolnilo, ampak recimo drugi vitamini za lase so pač tko, mal za extra boost, pa jih lahko jemlje vsakdo. Te pa so namenjene prav specifično ljudem, ki jih pesti izpadanje las. Samo verjetno itak nč ne more bit, če bi blo lahko kej kočljivo, se pomoje niti neb dobile brez recepta.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users