Jump to content


Photo

Peeling ustnic in njihova nega


  • Please log in to reply
403 replies to this topic

#381 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 13 August 2014 - 11:31 AM

Probaj z b kompleksom. To je največkrat vzrok.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#382 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 13 August 2014 - 12:26 PM

To jemljem vsaj 8dni, pa pred morjem sem tudi mal. Zdej pa redno.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#383 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14739 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 14 August 2014 - 03:53 PM

Eno vprašanje - fant ima pogosto noro izsušene ustnice, luščijo se mu. Tudi poleti, pozimi pa sploh. Sicer ima lepo kožo in lase, jemlje fitoval kapsule že vsaj 2 leti (ne vem, a je to sploh priporočljivo?)

 

Maže si jih poredko, ima en Blistex in včasih mu jaz namažem z vazelinom od Dvorca Trebnik.

 

BalzanZaUstnice_Vanilija_1_odsev.jpg

SESTAVINE: Olus oil, Hydrogenated vegetable oil, Candelilla Cera, Cera Alba, Helianthus annuus seed oil, Aroma, Theobroma cacao seed butter, Tocopheryl acetate, Glycerin, Lanolin, Citrus grandis fruit extract, Propylene Glycol.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#384 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26145 posts

Posted 15 August 2014 - 01:53 PM

Neytiri, c vitamina dovolj zaužiješ?
  • 0

#385 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 15 August 2014 - 08:08 PM

Vsak dan jemljem okoli gram c-vitamina, zlicko mesanice ribjega olja in olja polenovke, b-vitamin, kdaj pa se zlicko konopljinega olja, v solate dajem pa vecinoma olivno, kdaj malo bucnega.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#386 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2014 - 02:55 PM

Ker dolgoletnega spremljevalca, Weledinega Everon mazila za ustnice, trenutno (?) ne najdem v lokalni Tuš drogeriji sem poskusno kupila mazilo z alojo Tuševe znamke You. Zaenkrat zadovoljna z učinkom, edino malo preveč se sveti na ustnicah.

Sestavine: ricinus communis oil, butyrospermum parkii butter, candelilla cera, capric/caprylic triglyceride, helianthus annuus seed oil, simmondsia chinensis oil, cera alba, copernicia cerifera wax, aloe leaf extract, tocopheryl acetate, parfum.

Cena ugodna, cca 1,50 EUR za 5,7 ml - večja embalaža kot pri običajno pri stickih za ustnice.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#387 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 March 2015 - 08:03 PM

Dolgujem še poročilo o Clarins Instant Light Lip Comfort Oil-u, ki ga zdaj že nekaj časa uporabljam.

 

 

hqazCwC.jpg

 

 

Imam ga v odtenku Rasberry, ki je LE in čeprav ga ne uporabljam vsakodnevno, lahko rečem, da gre za enega boljših produktov za dnevno nego ustnic.

Je čisto podoben glossu, po konsistenci in sijaju, le da meni vsi glossi vsaj malo izsušijo ustnice (večinoma niso negovalni, kar niti ni njihov namen) in so mi za razliko od tega olja neprijetni za nošenje. Poleg tega, da ustnice neguje, je tudi zelo obstojen, se ne lepi, predvsem pa nenormalno dobro diši! :wub: Čisto me je navdušil aplikator, podobnega še nisem videla. Je veliko večji in bolj priročen, kot gobice pri drugih glossih. Embalaža je itak razred zase, kar se za to ceno (18 € za 7 ml) tudi spodobi.

Ta je tudi edini minus, poleg tega, da bi dotični odtenek lahko bil še malo bolj obarvan, ker se minimalna razlika opazi samo na dnevni svetlobi.

 

wotrZoZ.jpg

 

 

Naslednjič mogoče poskusim še TBS-jevo roll-on olje, ki je zunaj že nekaj let, ampak je sigurno bolj tekoče od Clarinsovega. Mika me tudi ta:

 

_DSC6119__17777.1414765654.1280.1280.jpg


  • 1

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#388 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 May 2015 - 07:30 PM

A je katera uporabnica obarvanih label oz. labelo lip butterja malina? Je to sama nafta ali so dejansko OK? 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#389 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22281 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2015 - 07:40 PM

Ima tudi 2 olji in eno maslo vmes, ampak je pa na začetku sestavin parafin. Jaz sem imela tistega z vanilijo in makadamijo. Mi je bil všeč. Ampak je pa tako velika količina, da ga v enem letu nisem uspela porabit in sem si potem tudi komolce včasih namazala, da sem hitreje porabila, ker sem se ga že naveličala. :)


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#390 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 13 May 2015 - 06:26 PM

Meni je od vseh balzamov do sedaj najboljsi justov. Sem si eno tubico kar pri fantovih doma vzela. Dolgo se ga ne porabi in res porihta kakrsnekoli ustnice.. izsusene, razpokane, ..
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#391 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 19 September 2015 - 10:51 AM

Tega sem včeraj kupila, zaenkrat obeta. Ni vodén, na ustnicah se obdrži vso noč, se ne sveti. Tudi diši lepo. : )
Trenutno v akciji v drogeriji Tuš, tako da je bila cena še nekaj nižja od navedene na spletu.

http://www.himalayad...r-lip-balm.aspx
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#392 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 03 October 2015 - 12:11 PM

^ moj najljubši in stalnica že več kot eno leto. Sem jih ogromno porabila, pa še nisem našla boljšega.

 

Danes sem za darilo prejela tega:

 

MTI2NTUyNzY3NDk3MDM5ODQy.jpg

 

Je kar ok, nima tistega mentola, ki mi gre tako na živce. Je pa precej tekoč, na ustnicah se takoj raztopi.

Se mi ne zdi preveč obetaven... kot da olja samo stojijo na površini ustnic in se ne vpijejo... 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#393 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22281 posts
  • Gender:Female

Posted 27 October 2015 - 07:15 PM

Naslednjič bom verjetno tudi jaz Himalaya s kakavom kupila. Zdaj imam Sierra Bees balzam in mi je zelo všeč. Na iHerb so za drobiž.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#394 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2015 - 02:16 PM

Prejela za darilo:

 

75a3dc8f-28f4-45ad-aeac-a53a538f2429.jpg050.jpg


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#395 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 December 2015 - 02:25 PM

Meni so še vedno top Hurraw!, obožujem pa tudi Burt's Bees granatno jabolko. L'Occitanov češnjev cvet mi je malo prelepljiv. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#396 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2015 - 07:13 AM

450.jpg

 

Dobila. Letos same balzame za ustnice dobivam za darila. :o


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#397 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30600 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 December 2015 - 07:54 PM

Jest bi tud :wink1:

Imam spet Himalayino mazilo s kakavovim maslom, ampak mi ni preveč všeč, mal presuha mi je.


  • 0

#398 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 28 December 2015 - 06:00 PM

Kje se pri nas kupijo Vaseline izdelki?


  • 0

#399 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 December 2015 - 06:29 PM

Nikjer.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#400 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 July 2017 - 06:17 PM

Mogoče bo kateri zanimivo - naravno povečanje ustnic brez bullshita. Večina nas je nad 25 in z leti ustnice izgubljajo volumen.

 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users