Jump to content


Photo

Balea Med Ultra Sensitive Dusch


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 22 March 2006 - 01:45 PM

aqua, sorbitol, sodium laureth sulfate, glycerin, cocamidopropyl betaine, decyl glucoside, disodium cocoaamphodiacetate, coco-glucoside, sodium lauroyl glutamate, glyceryl oleate, citric acid, styrene/acrylates copolymer, sodium chloride

je res ful nežen, brez barvil, parfuma in konzervansov?
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 March 2006 - 06:45 PM

Zadnji dve trditvi sta v redu. Da je pa taok zelo nežen, pa ne bi rekla. Obstaja mnogo sestavin, ki so bolj nežne od SLSja. Sicer pa tudi SLS ni agresiven do kože. Dober gel.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2006 - 07:47 PM

Tole je meni zelo všeč za tuširanje. Dejansko imaš na koži občutek, da je izredno nežen, pa zelo lep vonj ima, čeprav je neparfumiran ... tak nežen, baby vonj se mi zdi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 22 March 2006 - 09:05 PM

jaz sem ga kupila, da si bom z njim frišni tatu umivala biggrin.gif ker po navadnih dusch gelih me koža peče, ker je ranjena wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users