Jump to content


Photo

Facebook


  • Please log in to reply
1917 replies to this topic

#1 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 February 2010 - 10:10 AM

Odpiram novo temo, kjer bomo reševali težave in vprašanja povezana s Facebookom. Ravno tako zaželene kritike, komentarji, pohvale tega družabnega orodja, ki nas povezuje med sabo. smile.gif



Si lahko predstavljate življenje brez njega?
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#2 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 16 February 2010 - 10:19 AM

Seveda.

Brez aplikacije Zynga Poker na facebooku pa bolj težko biggrin.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#3 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2010 - 10:21 AM

Pet Society woot.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#4 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82166 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 February 2010 - 10:34 AM



^^ Kaj je fora tega? Sem vidla, da je Fluffy posvojila pando. happy.gif biggrin.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5

  • Guests

Posted 16 February 2010 - 10:37 AM

Jaz se zadnje čase kar malo sekiram zaradi svojega obsesivnega čekiranja facebooka. oops.gif Teh aplikacij sicer nimam, ampak mam pa preveč fotk. smile.gif
  • 0

#6 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 16 February 2010 - 10:52 AM

Meni so vse te aplikacije totalna bedarija. FB imam zgolj le za to, da ohranjam stike, da se kaj kot skupina dogovorimo, organiziramo kakšna srečanja in nenazadnje pogledam kakše slike iz potovanj. Da bi pa še kake igrice igrala pa ne vem kaj vse pošiljala okoli pa res nimam časa in tudi ne volje za kaj takega.
  • 0

#7 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2010 - 10:55 AM

ah zadnje čase grem sam še kmetijo poklikat in to je to...
  • 0

#8 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 16 February 2010 - 11:01 AM

jaz sem gor pretežno zaradi tega, da vidim, kaj se novega dogaja po svetu pa kdo je kako fajn novico izbrskal (od tod tudi veliko število stikov ljudi z raznih forumov ipd.). razno zbiranje medvedkov in virtualno obmetavanje s povštri ni zame laugh.gif.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#9 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2010 - 11:02 AM

QUOTE(bellini @ 16. 2. 2010 - 10:52) View Post

Meni so vse te aplikacije totalna bedarija. FB imam zgolj le za to, da ohranjam stike, da se kaj kot skupina dogovorimo, organiziramo kakšna srečanja in nenazadnje pogledam kakše slike iz potovanj. Da bi pa še kake igrice igrala pa ne vem kaj vse pošiljala okoli pa res nimam časa in tudi ne volje za kaj takega.


Podpis. sleep.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#10 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2010 - 11:03 AM

QUOTE(bellini @ 16. 2. 2010 - 10:52) View Post

Meni so vse te aplikacije totalna bedarija. FB imam zgolj le za to, da ohranjam stike, da se kaj kot skupina dogovorimo, organiziramo kakšna srečanja in nenazadnje pogledam kakše slike iz potovanj. Da bi pa še kake igrice igrala pa ne vem kaj vse pošiljala okoli pa res nimam časa in tudi ne volje za kaj takega.


To je to. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#11 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 February 2010 - 11:45 AM

PODPIS!

igrce gor so bedarija. Edino če bi dali kak sudoku, al backgammon, pa tega je pa že itak toliko drugod po netu, da mi je vseeno.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#12 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 February 2010 - 11:56 AM

Jaz sem pa gor, da se pridružujem skupinam w00t2.gif lol1.gif Pa igram Restaurant City. Pa Ruleto biggrin.gif Pa use fotke dajem gor, da jih ne rabim več pošiljat vsakemu posamezniku. Pa čekiram fotke drugih. Hm. biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#13

  • Guests

Posted 16 February 2010 - 12:01 PM

Meni je vglavnem fajn zarad fotk. Mi je pa kar malo hecno, ko koga srečam po dveh letih, pa nekak ne opazim, da se toliko časa nismo videli, ker sem vmes recimo pogledala nekaj fotk na facebooku od te osebe.
  • 0

#14

  • Guests

Posted 16 February 2010 - 12:49 PM

Men je zmerom bolj beden ta fb. Fotk ne dajem vec gor, folk, ki mi daje friend requeste, dajem na ignore, vabila itd enako. Mislim.. en folk dejansko zivi tam gor ko v enem virtualnem svetu. Mene je na zacetku ful potegnilo, ampak js sm dokaj privaten clovek in ze ce v status napisem kako misel, pa se mi zdi dost osebna, mi je zoprno, da bi to bral kr en folk. Tako, da zdaj sm se omejila na te ljudi, ki sm jih pac do zdaj dodala in to je to. Da bom sprejela za frienda eno sosolko, ki sm jo prvic in zadnjic vidla za 10 minut pred enim izpitom? Ne, hvala.
  • 0

#15 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 16 February 2010 - 12:52 PM

Meni je tudi FB posrečem predvsem zaradi ohranjanja stikov; pa vedno najdem kakšno osebo, ki je bila v bližnji/daljni preteklosti povezana z mano in sva zaradi spleta okoliščin zgubili stike.
Tako vidim kaj dela v življenju sošolka iz osnovne šole (s katero sem sedela skupaj npr. pri matematiki) ali sošolec iz srednje šole; prijatelj s katerim sem se igrala kavbojce in indijance okoli hiš; sosedovega mulca, ki sem ga takrat pazila,....
Organizacija obletnih valet, matur in podobnih zadev zdaj ni več noben izziv, saj imam 3/4 sošolcev na FB, kontakte ostale 1/4 pa že ima nekdo drug.

Pa ni treba več pošiljat vsem slik,...

To, da je zraven še poker, je pa itak zakon.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#16 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14741 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 February 2010 - 12:58 PM

Se odtaggam.
Zreducirala slikce.
Uporabljam izključno kot orodje komunikacije z ljudmi čez lužo ali takimi, ki so oddaljeni&se nič ne vidimo.
Ne pišem osebnih sporočil.
Se ne vključujem v skupine. Nazadnje sem se na voljo fanta pridružila Smutki Kravi decembra enkrat.
Aplikacije, hm? Na začetku fbmanije sem imela petsa; žirafo. Mislim, da je crknila kmalu after.
Se mi zdi ekshibistionistični, show off what your life consists of, how much fun you're having and how drunk you were on that party. Perfekten za osladne zgonjene fraze na daleč, ki so puhle in ne pomenijo nič kot le to, da si eni ja nabijejo čim več objav in pokomentirajo vse živo kar leze in gre in se pri tem malo ven mečejo.
Ne vem, zakaj ga v bistvu še imam. Aja, za to, da ko folk prilepi fotke mene ali me tagga, da se odtaggam. laugh.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#17 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 February 2010 - 01:01 PM

Meni FB ni brezvezen, če bi mi bil bi ga skenslala in no time.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#18 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14741 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 February 2010 - 01:22 PM

Men so v večini brezvezni ljudje gor. smile.gif Ne vem, zakaj morem videt prijatelje prijatečjev in njihove komentarje. Ma se ne poglabljam, nič ne berem, na fb grem, ko res kaj rabim. (nazadnje sem dodala enga überfrajerskega arhitekta, ki je včasih na delavnicah na faksu z nami. Faca totalna. Mi ne bo škodilo, če bova na vezi. smile.gif )
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#19 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2010 - 01:31 PM

Meni FB ni nič posebnega, mi nikoli ni bil vau. Dodam prijatelje, malokdaj kaj napišem, slike dodam. Nikoli nisem uporabljala aplikacij, včasih v dolgčasu rešim kak test. To je to. ITak je med mojimi prijatelji moj šef tak da moram pazit laugh.gif kao
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#20 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 February 2010 - 01:36 PM

QUOTE(Olivija @ 16. 2. 2010 - 13:22) View Post

Men so v večini brezvezni ljudje gor. smile.gif )



AJA!!!??? ohmy.gif laugh.gif


Jaz ga imam za vzdrževanje stikov, glede tega je ultra uporaben. Ker ne vem kje bi recimo dobila sošolko iz OŠ, ki je nisem videla že 15 let, pa mi je fajn zdaj pogledat kaj se z njo dogaja, ji kakšen ZS poslati, jo pozdraviti. happy.gif

Ne igram igric, ne rešujem kvizov, slik sem imela gor 25 albumov, sedaj imam vse zaščiteno, da vidim samo jaz, enih 5 albumov je javnih, takih bolj nevtralnih.

Nekaj dni nazaj sem zbrisala 100 frendov, so postali izbrisani laugh.gif laugh.gif , najprej so leteli vsi degeni, potem vsi, ki jih ne poznam v živo, vas sem pustila, ker ste mi vsi (bolj ali manj laugh.gif twisted.gif ) ok. smile.gif smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users