Jump to content


Photo

Regenerator - KEUNE Blend Revive Conditioner


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 January 2008 - 04:34 PM




IPB Image

Ta regenerator iz nove linije Blend sem dobila v dar od fanta. Regenerator obljublja krepitev vlage v laseh, mehkobo in voljnost za razčesavanje. Vsebuje rastlinske proteine in karitejevo maslo, vitamin B5, kateri obnavlja in krepi lasno strukturo. Sestavinsko je za moje pojme kar kvaliteten, tak hardcore regenerator, kar se na mojih laseh odlično odraža. Pustim ga na temeljito sfrotiranih laseh nekje eno uro ali malo več (uporabljam oz. uporabljala ga bom za občasne intenzivne kure tam na ene 14 dni), po spranju so pa lasje resnično krepki in nahranjeni, bolj polni in močni (podobno kot po Tigijevem OH balzamu npr.). Dajo se tudi zelo lepo razčesati. Velja omeniti še vonj, ki je meni izredno všeč, nekam putrčkasto pudrast, če si kdo zna predstavljati, konkretneje ga žal ne znam opisati. Odlika je tudi njegova obstojnost, ki je precejšnja. Voham ga na laseh precej vse do naslednjega pranja (čez 2 ali 3 dni). Omembe vredna je vsekakor tudi embalaža, ki je precej opazna in nenavadna, čeprav čisto preprosta za uporabo, stoji na glavi, patent na poklop, sivo-živo pink barve, vsekakor privlačna. Vsebnost je 300ml, stane pa bojda tam okoli 20eur. Priporočam!


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users