Jump to content


Photo

The Body Shop


  • Please log in to reply
370 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 June 2005 - 02:14 PM

Kako ste seznanjene s to firmo? Kje se sploh dobijo njeni proizvodi? Kakšne so cene?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 23 June 2005 - 02:16 PM

Pri nas ga na zalost ni najblizji je v Trstu.

http://www.uk.thebod...bsmain=products

Njihovi body butter mmmmm......
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 June 2005 - 02:18 PM

Ta firma ima ene par izredno dobrih izdelkov.
Je nekaj podobnega kot Loccitane - kreme vsebujejo naravne snovi, so pa tudi drage.
Najbližji Body shopi so v Italiji in Nemčiji (mislim, da je kakšen tudi v Avstriji - najbližje v Grazu).
Sama imam njihov body butter in je fantastičen - cena je bila pa 10 funtov. ermm.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 June 2005 - 02:22 PM

Eh, škoda, da se jih tu ne dobi.
Sem pa slišala za njihove body buttre in podobnost z L'occitane, saj zato me je zanimalo. Po bežnem pregledu strani imajo mamljive zadeve, ja. No ja, morda je boljše, da tega ni tu, če dobro pomislim. :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 June 2005 - 04:07 PM

na čisto vsakem potovanju sem se dodobra oborožila z njihovimi izdelki ... body butter, linija z e vitaminom za nego kože, lip balmi, kremca za roke, vanilija sprej za telo, vanilija parfumska vodica .... so mi pa njihovi izdelki ljubši kot l'occitane, sam kaj, ko se jih tu ne dobi ... cry.gif bo treba it spet mal po evropi ... 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 June 2005 - 08:49 PM

TBS ni zainteresiran za prodajo v Sloveniji, tako da ga še nekaj časa ne bo pri nas.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 June 2005 - 07:24 AM

Zakaj pa ni zainteresiran?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 June 2005 - 09:10 AM

Ker je SLO premala in bi premalo prodali.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 24 June 2005 - 10:26 AM

[quote=Špela]na čisto vsakem potovanju sem se dodobra oborožila z njihovimi izdelki ... body butter, linija z e vitaminom za nego kože, lip balmi, kremca za roke, vanilija sprej za telo, vanilija parfumska vodica .... so mi pa njihovi izdelki ljubši kot l'occitane, sam kaj, ko se jih tu ne dobi ... cry.gif bo treba it spet mal po evropi ... 8)


trst, torri di evropa biggrin.gif

z evropo ga veže skoraj samo ime,hehe
  • 0

#10 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 June 2005 - 10:31 AM

QUOTE(Ka)
trst, torri di evropa biggrin.gif

z evropo ga veže skoraj samo ime,hehe


sej nisem kupovala izdelkov TBS v trstu .... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#11 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 24 June 2005 - 11:02 AM

ma, ne biggrin.gif
sam sm pomislla na najbližji body shop, in se spomnla na trume hrvatov ki drvijo mimu.... in na sploh na posebno superevropskost trsta biggrin.gif
v glavnem kr neki
  • 0

#12 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 August 2005 - 08:44 AM

zanima me, če ste seznanjene z njihovimi peelingi za telo ... prejle sm mal špegala po njihovi spletni strani in sem vsa navdušena. se bo treba res kmalu v trst odpravit in razbit šparovček .... 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#13 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 03 August 2005 - 09:32 AM

v trstu so se preselili.
zdaj so tam, takoj zraven glavnega trga, blizu morja.
sem bla ta teden in imam novo masko za obraz biggrin.gif (moj šparovček prazen)
sam ne vem če imajio lih vse, kar piše na strani, je pa vsekakor za pogledat.
  • 0

#14 A-n-a

A-n-a

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 August 2005 - 07:57 AM

Tudi jaz obožujem TBS, ki pa se ne more primerjati z L'Occitane! Obožujem vse izdelke in tam vedno pustim veliko dinarčkov!
  • 0
Lep pozdrav, Ana.

#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 September 2005 - 03:40 PM

QUOTE(A-n-a)
Tudi jaz obožujem TBS, ki pa se ne more primerjati z L'Occitane! Obožujem vse izdelke in tam vedno pustim veliko dinarčkov!

Torej je TBS še boljši?
Grem v bližnji prihodnosti v Italijo in bi morda zavila v trgovino.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 September 2005 - 05:03 PM

TBS ima izredno dobre reči. Najboljši so pa body butterji.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 September 2005 - 05:06 PM

.

Aha. Torej se najbolj splača vzet kake body butterje. Morda kateri posebej izstopa?


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 11 October 2005 - 09:46 PM

Jutri grem pokukat kaj imajo v tem slavnem B.Shopu in si boddy butter nabavit biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#19 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 October 2005 - 02:24 PM

DMjevi body butterji so skoraj idenični tim TBS. Ampak se TBS lepše mažejo (zdaj pa preračunaj, ali se ti splača kupiti TBSjeve). Jaz jih še vedno kupujem, ker so mi fantastični. Kljub ceni.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#20 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 October 2005 - 02:30 PM

To je samo v Ljubljani ne? (trgovinica)
  • 0
Viens, reste ici!




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users